Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся съвет за съдомиялна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Търся съвет за съдомиялна

    Ето снимки:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14052013114.jpg
Прегледи:1
Размер:105.6 КБ
ID:5481788
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14052013110.jpg
Прегледи:1
Размер:87.2 КБ
ID:5481789
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14052013111.jpg
Прегледи:1
Размер:57.1 КБ
ID:5481790
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14052013113.jpg
Прегледи:1
Размер:105.8 КБ
ID:5481791
    "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

    Коментар


    • #77
      От: Търся съвет за съдомиялна

      Tова в центъра на турбината гайка ли е(2-ра снимка)?Ел.проблем ли е?Почти със 100% сигурност се разглобява,респективно ремонтира.Нов семеринг(ако не се лъжа има малко теч на 1-вата снимка,но не режете,,охлюва"-няма да можете да го залепите и трябва да се прави мех.сглобка с уплътнение.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • #78
        От: Търся съвет за съдомиялна

        Благодаря за оказаната помощ. Намерихме само помпа - т.нар. охлюв - без ел.двигателя, който е здрав. Цената е 36 лв с отстъпката за интернет покупка.
        Хм, а от официалните вносители се опитваха да ме набутат 8 пъти в цената! Все едно, като ми сменят съединителя, да ми го хванат с нов мотор или с нова скоростна кутия... Да живей търговията!!!
        "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

        Коментар


        • #79
          От: Търся съвет за съдомиялна

          Цените на цяла помпа при всички марки са соленички (е, тия са се поувлекли повечко, нормално са между 150 и 200...). При смяна само на охлюв ефекта е под въпрос, затова по официалните сервизи не се практикува. Внимавайте при развиването на турбината да не изкривите или скъсате оста . Шестограна вероятно е инчов размер и резбата е лява. Ориентирай се по новия охлюв.
          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
          Неизвестен мъдрец

          Коментар


          • #80
            От: Търся съвет за съдомиялна

            да не говорим, че и в "официалния сервиз" ще сменят само охлюва, а ще вземат пари като за цяла помпа... как иначе се плащат заплати....
            "измий му очите, вземи му парите"

            Коментар


            • #81
              От: Търся съвет за съдомиялна

              Ако може да ползвам темата на колегата,за да не отварям нова.
              - Нормално ли е,да има вода в казанчето за солта? Преди ми се струва,че беше сухо вътре. Пробвах да я изкарам,ама тя май си идва от някъде? Или пък да не би да не съм затворил добре капачката последния път? Въобще да се пробвам ли да я махам или... ?

              Коментар


              • #82
                От: Търся съвет за съдомиялна

                Не е нормално да няма.Изкарва разтвор,не буци сол.Но по-добре ползувай(ако е за Сф.,по половин таблетка 3 в 1 ,или където водата е мека).Има и гелове.Но за мека вода,ако няма дозировка на етикета на препарата,слагай по-малко.
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • #83
                  От: Търся съвет за съдомиялна

                  Ползвам си таблетки класик,и си слагам разтвор за гланц и отделно сол. Така съм най-доволен. 3/1 не ме кефат,не мие добре.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Търся съвет за съдомиялна

                    Май си прав.Аз ги режа на 2(заради меката вода),другото машината си знае кое колко.
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • #85
                      От: Търся съвет за съдомиялна

                      Реших да облекча малко жената и си търся съдомиялна. По принцип винаги гледам нещо в средния клас да взимам като става въпрос за домакински уреди. Обаче един колега взе ето тази, http://arielli.bg/bg/products/sydomi.../adw12_7617_e/.
                      Бил доволен ама то един доволен от малко, друг от много.
                      Тези нито съм ги чувал, нито нищо. Прави ми впечатление обаче ниската цена (404 лв ги има в един сайт), добрите параметри поне на хартия и гаранцията от 60мес..
                      Някой да има наблюдения върху въпросния производител?
                      Който търси , намира !
                      Човекът е човек, когато е на път !

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X