Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся съвет за съдомиялна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Търся съвет за съдомиялна

    То хубаво miele,ама цената не е като на мерцедес,а като на бугати.Говоря за нови.
    В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

    Коментар


    • #17
      До: Търся съвет за съдомиялна

      Ние сме с Bosch - половинка. В смисъл, по-малките. Но е за вграждане.

      3 години - никакви грижи. Мие страхотно. С 2 перки. Клас мисля че беше A+ или АА дори.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #18
        До: Търся съвет за съдомиялна

        Първоначално публикуван от madmaximus Преглед на мнение
        Колеги проблема е решен, купих INDESIT IDL-42. Утре вечер ще я монтирам. Смятам се изборът да е добър,съотнесено цена- чъзможности, времето ще покаже.
        Мерси на всички за отзивите и препоръките.
        Ако модераторите сметнат за необходимо могат да заключат темата.
        Честито. Със здраве да се забавлявате, докато ТЯ мие!
        Само една препоръка - внимавайте при монтажа да избегнете утечки на ток!
        НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
        Omnia vincit amor !

        Коментар


        • #19
          До: Търся съвет за съдомиялна

          Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
          Честито. Със здраве да се забавлявате, докато ТЯ мие!
          Само една препоръка - внимавайте при монтажа да избегнете утечки на ток!
          мерси, ще се постарая точно да изпълня препоръките ти и двете
          -------Honda CR-V 128к.с.--------
          "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

          Коментар


          • #20
            До: Търся съвет за съдомиялна

            От всички препоръки точно на INDESIT ли се спряхте!?

            Дано не опирате до Мерлони и оторизираните им сервизи, че там техника не сменят НИКОГА! Принципът е, че ако не могат да я поправят - сервиза си я плаща, а това нали знаете кога се случва?

            Както и да е... След сериозна консултация с Роял Електроникс си купихме BEKO и в сравнение с Аристона, който е с 60% по-скъп, BEKO мие перфектно, тихо, икономично и безотказно! И сервизът им е много свестен.
            ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
            СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

            Коментар


            • #21
              До: Търся съвет за съдомиялна

              Първоначално публикуван от братчеда Преглед на мнение
              То хубаво miele,ама цената не е като на мерцедес,а като на бугати.Говоря за нови.
              На новите да. Качеството предполагам няма нищо общо с нещата, които се продават по Технополис и Техномаркет. А и гаранцията е голяма.
              Аз затова препоръчах втора употреба - добра цена, а гаранция като на новите уреди от другите марки.

              Коментар


              • #22
                До: Търся съвет за съдомиялна

                Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
                От всички препоръки точно на INDESIT ли се спряхте!?

                Дано не опирате до Мерлони и оторизираните им сервизи, че там техника не сменят НИКОГА! Принципът е, че ако не могат да я поправят - сервиза си я плаща, а това нали знаете кога се случва?

                Както и да е... След сериозна консултация с Роял Електроникс си купихме BEKO и в сравнение с Аристона, който е с 60% по-скъп, BEKO мие перфектно, тихо, икономично и безотказно! И сервизът им е много свестен.
                По една случайност и аз работя в Роял и се занимавам с бялата техника, та смело мога да потвърдя, че Бекото в момента е най-добрият бюджетен избор на пазара, а като качество не отстъпват на известни марки в бранша. Към закупуването на бяла техника втора употреба съм скептично настроен поради простата причина, че отдавна няма производство на предлаганите модели и сервизната поддръжка се свежда до елементарни ремонти-примерно отстраняване на течове и други дреболии. При повреда на нещо по-значително или трябва да изхвърлиш уреда или да приспособяваш нещо от друга марка или модел. Което пък не винаги става много успешно....
                Последно редактирано от kuzdov; 08-03-09, 02:33.
                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                Неизвестен мъдрец

                Коментар


                • #23
                  До: Търся съвет за съдомиялна

                  Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                  Към закупуването на бяла техника втора употреба съм скептично настроен поради простата причина, че отдавна няма производство на предлаганите модели и сервизната поддръжка се свежда до елементарни ремонти-примерно отстраняване на течове и други дреболии. При повреда на нещо по-значително или трябва да изхвърлиш уреда или да приспособяваш нещо от друга марка или модел. Което пък не винаги става много успешно....
                  Не е така.Както писах и по-горе ми се развали сушилнята и се оказа, че се е скапала помпата..Закарах я една сутрин и наобяд ми звъннаха да си я взема. Когато има гаранция всичко си е ок и помпата беше подменена.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Търся съвет за съдомиялна

                    Куздов е прав! Подменили са я защото все още са имали части. Срокът за експлоатация на втора ръка уред е значително по-кратък. Но пък имайки предвид по-ниската цена... Може би излиза изгодно.
                    ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                    СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                    Коментар


                    • #25
                      До: Търся съвет за съдомиялна

                      И ние имаме същия проблем, сменихме си кухнята и сега си търсиме нова миялна. Аз избрах за мене АЕГ много по добре са направени от другите. Вътре кошници и аксесоари има много. Каквото и да изберете обаче, препоръчвам ви да си вземете голям размер. на нас винаги ни беше малка малката.

                      Успех!!
                      Т5
                      Crossrunner

                      Коментар


                      • #26
                        До: Търся съвет за съдомиялна

                        Друже, отвътре всички са Made in China!
                        АЕГ не е по-добро от останалите. Да, води се германска марка, но китайците са навсякъде!
                        ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                        СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                        Коментар


                        • #27
                          До: Търся съвет за съдомиялна

                          Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
                          Друже, отвътре всички са Made in China!
                          АЕГ не е по-добро от останалите. Да, води се германска марка, но китайците са навсякъде!
                          Еми са мойта (BOSCH) си пишеше че е правена в германия. А къде са правени частите и - не знам.

                          Пък и не всичко китайско е лошо.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Търся съвет за съдомиялна

                            Ние онзи ден си купихме мидеа, малка, за 4ри комплекта.
                            Ми засега е супер Тя си бръмчи в кухнята, докато ние зяпаме ТВ-то.
                            Дано и занапред да е така.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Търся съвет за съдомиялна

                              Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
                              Не е така.Както писах и по-горе ми се развали сушилнята и се оказа, че се е скапала помпата..Закарах я една сутрин и наобяд ми звъннаха да си я взема. Когато има гаранция всичко си е ок и помпата беше подменена.
                              Коя помпа се е скапала? Да не би да имаш и маркучи за вода на сушилнята? Щото в сушилните има само един мотор, който върти барабана и едновременно служи за вентилатор. Има и такива, които са почти като климатик, ама цената им вероятно не би ти харесала....
                              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                              Неизвестен мъдрец

                              Коментар


                              • #30
                                До: Търся съвет за съдомиялна

                                Спарки, точно така! Не всичко китайско е лошо, но всички уреди са приблизително еднакви отвътре, незасивимо къде пише, че са произведени. Не отричам, че има качество в Китай, още повече, ако си платиш за него.
                                ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                                СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X