Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WR domination - синята мания

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: WR domination - синята мания

    Здравейте.
    В означения отвор на снимките някаква тапа ли влиза и ако да, от къде може да се намери? Моторът е Yamaha WR250F 2004г. Благодаря предварително.
    Прикачени файлове

    Коментар


    • От: WR domination - синята мания

      Колеги,дайте телефон на читав майстор около София,че ВР-а няма палене.

      Коментар


      • От: WR domination - синята мания

        Там трябва да е тапа. Ако е изпаднала намери нещо подходящо с което да затапиш отвора.
        Какъв е ВР който не пали и какво е станало за да спре да пали.

        Изпратено от моят Mi MIX 2 с помощта на Tapatalk
        EXC TPI 2019

        Коментар


        • От: WR domination - синята мания

          ВР-а е 400.Както си карах и угасна.прибрахме го вкъщи, смених му свещта,ритнах и запали,изгахих го и го прибрах.Следващият път се пробвах да го запаля и не иска.Проверих инсталацията,замериха всички букси, всичко е окей,той идва на свещта.Мисля,че ти писа тук във форума да си поиграе с карбуратора и вакумите,направих го и пак не.Бензин идва до цилиндъра,но не пали.Центровката е проверена, всичко е наред.Вече незнам какво да правя.

          Коментар


          • От: WR domination - синята мания

            Първоначално публикуван от Милен Преглед на мнение
            ...от къде може да се намери?...
            Най-добре става с тапа за блок.Струват стотинки.Има ги из магазините за авточасти.Тапите са на размери-премери внимателно отвора.При набиването внимавай да не сцепиш главата.

            Набива се с облата част навътре.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:tapa.jpg
Прегледи:1
Размер:101.8 КБ
ID:5805791
            Последно редактирано от ЕМО; 29-12-18, 12:05.
            Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


            "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
            Джон Кенеди

            Коментар


            • От: WR domination - синята мания

              По добре да купи такава с гума която е облечена. Тези са много твърди и да не направи беля точно там, защото от всякъде е тънко. Все пак там седи семеринг и когато няма механизъм за декомпресор гумено-металната тапа.
              EXC TPI 2019

              Коментар


              • От: WR domination - синята мания



                Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                Джон Кенеди

                Коментар


                • От: WR domination - синята мания

                  Здравейте, колеги,може ли някой да каже ,дали ще ми стигне едно шише 0,5л.масло за предницата на wr 400f или ще трябва да взимам две шишета и кое масло ще е по подходящо 5wили10w

                  Коментар


                  • От: WR domination - синята мания

                    Едно може да ти стигне само за единия кол , така, , че при всички положения ще ти трябват поне две.
                    И две няма да ти стигнат , 573мл. събира единия кол. За лятото може да налееш 10W.
                    Последно редактирано от motor_men; 06-03-19, 14:36. Причина: Допълване
                    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                    Коментар


                    • От: WR domination - синята мания

                      Здравейте колеги някой знаели защо самото капаче на стартера на ямаха вр 250 е по различно от масовите 2004г. Е мерси.

                      Коментар


                      • От: WR domination - синята мания

                        Здравейте колеги искам да попитам капачето на стартера ми се вижда по различно от масовите модели имате ли идея защо ямаха вр 250ф 2004

                        Коментар


                        • От: WR domination - синята мания

                          Здравейте защо капачето на стартера е по различно от масовите вр 250 2004Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20190723-231302_Gallery.jpg
Прегледи:2
Размер:814.3 КБ
ID:5818336

                          Коментар


                          • От: WR domination - синята мания

                            Какво значение има защо не изглежда като на останалите. Важното е да работи стартера и да няма проблем.
                            EXC TPI 2019

                            Коментар


                            • От: WR domination - синята мания

                              Здравейте, искам да си сложа по-мощна крушка на фара .Но незнам дали няма нещо да изготви по мотора wr400f .Харесал съм си диодна 80w,вие какво мислите.

                              Коментар


                              • От: WR domination - синята мания

                                nyc and informative

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X