Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WR domination - синята мания

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: WR domination - синята мания

    Първоначално публикуван от penioprimorsko Преглед на мнение
    И аз я имам.Имаше едни джипки и ме щракнаха преди да се поокалям. Твойта степенка правена ли е или купена.Ако можеш прави една -аз плащам и черпя.

    Да снимката е от тях

    Ето и снимки на степенката(пачи крак)аз няма как да ти я направя,има майстор който може да я бутне,но първо трябва да го питам за цена,и евентуално ако те устройва тогава,но мисля че ако не ти то някой твой приятел ще ти я бутне бързо и евтино,затова ето снимки и лек чертеж

    Значи за горната планка на която се държи степенката ушите при теб не са от значение,важно е да има двата ръба на които се спира когато е напред,и когато е пребрана степенката,У-то което е най-горната и част е точно за това,пружината гледам е яка и твърда,ами ако има нещо ще пиша пак
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #32
      До: WR domination - синята мания

      Извинявайте че се намесвам но на YZF 400 захващането няма да пасне за това захващане.Там може да се ползва болта който държи ролката на веригата,и болта който държи задната част на рамата на мотора.Просто слагаш по дълги болтове и по тях си правош вече фланеца за подпората.
      Аз на мойта старата Ямаха я бях направил така.Нямах други варианти.
      Ако желаете има и вариант с заваряне, но не е желателно по рамата.

      Коментар


      • #33
        До: WR domination - синята мания

        Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
        Извинявайте че се намесвам но на YZF 400 захващането няма да пасне за това захващане.Там може да се ползва болта който държи ролката на веригата,и болта който държи задната част на рамата на мотора.Просто слагаш по дълги болтове и по тях си правош вече фланеца за подпората.
        Аз на мойта старата Ямаха я бях направил така.Нямах други варианти.
        Ако желаете има и вариант с заваряне, но не е желателно по рамата.

        Точно така колега,при YZ няма никакви уши за захващане на степенка(...ушите при теб не са от значение....)все си мисля че като го напиша набързо и хората трябва да ме разберат +6

        Коментар


        • #34
          До: WR domination - синята мания

          Имам един познат,ако се наеме ще я направи. Мерси за чертежа. Питай твоя познат колко ще излезе като цена, и ако е приемлива ми пиши.

          Коментар


          • #35
            И аз съм горд собственик на Yamaha WR400.

            Мнооого съм доволен,нито много слаб,нито много силен.
            Прикачени файлове
            Последно редактирано от Chinela; 06-04-09, 15:26.
            [SIGPIC][/SIGPIC] Yamaha WR 426
            ВСЯКО ПАДАНЕ Е ПРЕДПОСЛЕДНО

            Коментар


            • #36
              До: WR domination - синята мания

              Здеавейте,
              честито на новия собственик, най-искрено му завиждам.
              Намислил съм и аз да си купувам WR400. Но не знам как седи въпроса с регистрацията на този модел. При следните обстоятелства:
              а) 'нов' внос без номера. Какви документи да искам при покупка
              б) каран в БГ, но без номера
              г) каран в БГ, но с регистрация различна от софийска
              Мерси

              Коментар


              • #37
                До: WR domination - синята мания

                Колеги, бихте ли ми казали от коя година на Вр-ките 250 ф започват да им слагат стартер. Доколкото разбрах 2005 и нагоре имат, но при по-старите към 2003 г. как стоят нещата.

                Гледам в мобиле.бг някви вр-и 250 (2003-5) към 4300-5000 лв. Долу-горе толкова ли вървят ? Понеже в мобиле много хора гледат да си пробутат дръгелите и доста мотори ги подмладяват с по 2-3 годинки.

                Коментар


                • #38
                  До: WR domination - синята мания

                  Ако беше прочел първото мнение в тази тема, щеше да разбереш, че стартер се монтира от 2003г..
                  Относно цената - за пръв път чувам някой да се оплаква, че му е евтино
                  Отиваш, гледаш, пробваш, купуваш. Един съвет от мен - не гледай толкова годината, а състоянието.

                  Коментар


                  • #39
                    До: WR domination - синята мания

                    Цялата тема съм я прочел, но не бях сигурен. И не се оплаквам, а питам дали в този диапазон вървят като цена.

                    Коментар


                    • #40
                      До: WR domination - синята мания

                      ВР250 - 2003год. е без стартер,а от коя година са със стартер не съм сигурен,но мисля че са от 2005год.
                      [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

                      Коментар


                      • #41
                        До: WR domination - синята мания

                        Момчета, вчера направих няколко снимки, за да ви покажа как трябва да изглежда един WR.



                        Въпреки, че не съм фен на Ямаха, тази мисля че е равностойна конкуренция на CRF-a на Чинела. Ванка, да не се обидиш, ама и този мотор е напраскан с екстри. На Митака е . Троянският . Добре де, усещам как се сърдиш. Твоят е по хубав.

                        Коментар


                        • #42
                          До: WR domination - синята мания

                          Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                          Момчета, вчера направих няколко снимки, за да ви покажа как трябва да изглежда един WR.



                          Въпреки, че не съм фен на Ямаха, тази мисля че е равностойна конкуренция на CRF-a на Чинела. Ванка, да не се обидиш, ама и този мотор е напраскан с екстри. На Митака е . Троянският . Добре де, усещам как се сърдиш. Твоят е по хубав.
                          Ааа щом е на Митака не се сърдя... виж ако беше на друг..

                          Коментар


                          • #43
                            До: WR domination - синята мания

                            Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                            Момчета, вчера направих няколко снимки, за да ви покажа как трябва да изглежда един WR.
                            Дааа хубав е,ама за да изглежда един WR готин трябва да е окичен яко с лепенки ли

                            Коментар


                            • #44
                              До: WR domination - синята мания

                              Първоначално публикуван от Shifta Преглед на мнение
                              Дааа хубав е,ама за да изглежда един WR готин трябва да е окичен яко с лепенки ли
                              Явно не си запознат с мотора и човекът на когото е собственост.

                              Коментар


                              • #45
                                До: WR domination - синята мания

                                Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                                Явно не си запознат с мотора и човекът на когото е собственост.

                                Ееее,това го казах в реда на шегата,виждам че е стегнат и гледан с желание макар и наистина да не познавам собственика,но шарения му вид изпъква на фона на доработките които са му правени

                                Само кривката като погледне човек и му ставя ясно...(другото няма да го изреждам)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X