Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Турнир в Призрен Косово

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Турнир в Призрен Косово

    Are you Bulgarian yourself? If so, here's a little elaboration:

    Знаем ви повечето нашенци там, вкл. и контингента, обаче пристигнахме в събота късно, а турнирът беше в неделя рано, та решихме да не ви безпокоим. Иначе ако забелязваш имаме снимки покрай базата ви. Не знам от коя ротация си, но от честването на последния 3ти март там имаме снимки с тогавашния контингент.

    Все пак имахме и скромна българска агитка от една от службите там.

    Ясно, че на службентите компютри нямате кирилизация, обаче има възможност тук да обръща латиницата в кирилица.

    Коментар


    • #17
      До: Турнир в Призрен Косово

      Еми не мога да го намеря това обръщане в кирилица, пиша в друг форум и копи-пействам. А преди имах някаква работа и бързах да лепна съобщението, сори.
      В Косово от 1999 година има български военен и полицейски контингент. Аз съм от втория. По принцип съм в Прищина, не знам от колегите кои са в Призрен, а и въобще дали имаме. Отделно имаме и доста контрактори работещи към различни организации ОССЕ, ООН, EULEX. Поради различното работно време на EULEX, всеки петък към 5-6 коли пътуват за Бг и неделя се връщат обратно. Говоря за не-KFOR-ци. От тях само една част са по мобилни, повечето са "закрепостени" по базите - Прищина, Феризай, Призрен. Ако Ви трябва инфо за Косово, питайте. Особено за маршрута между Генерал Янкович и Призрен Красиво, нали

      Коментар


      • #18
        До: Турнир в Призрен Косово

        Браво!Поздрави за доброто представяне и от мен!Трябва да се показва че сме превъзхождаща нация!
        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X