Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на разходка около Велико Търново

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Организиране на разходка около Велико Търново

    Здравейте колеги,
    Хайде да си организираме лека разходка с опознавателна цел около Търново. Аз нямам МТ гуми засега, не знам много маршрути, затова ако има някой с повече опит да пише. Хубаво би било да започнем с някое леко изпълнение за начало.
    Градът е пълен с джипове дайте да се съберем ентусиастите, да се запознаем и да покараме.
    Поздрави,
    Prado
    Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

  • #2
    До: Организиране на разходка около Велико Търново

    Здравейте,
    Май няма колеги от Велико Търново, желаещи да си организираме разходки.
    Вчера си направихме малка разходка до Арбанаси. След това решихме да отидем до Хотнишкия водопад. Но в Хотница си бяха изчистили до края на селото. Така и така бяхме там, започнахме да правим път в около 40 см мокър сняг. След 250 метра се отказахме и при обръщането на колата се наложи да я поразкопаем малко 5 мин и бяхме пак на път.
    Едно видео и малко снимки от вчера.
    http://www.youtube.com/watch?v=Tzz7f...e=channel_page
    Другата събота или неделя мисля да отида на Троян Трофи, ако има желаещи от Търново да не пътуваме по сами да пишат.
    Поздрави
    Prado
    Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Коментар


    • #3
      До: Организиране на разходка около Велико Търново

      Здравейте,
      има ли някой който се е качвал към Елена. Интересува ме района на Златарица и Стара Река ..

      Коментар


      • #4
        До: Организиране на разходка около Велико Търново

        Първоначално публикуван от bliss-stick Преглед на мнение
        Здравейте,
        има ли някой който се е качвал към Елена. Интересува ме района на Златарица и Стара Река ..
        Здравей
        Скоро не съм минавал колега, ако имам път ще ти пиша.
        Мисля че няма да имаш проблеми до Елена през Златарица, но за Стара река нищо не знам.
        Поздрави
        Prado
        Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

        Коментар


        • #5
          До: Организиране на разходка около Велико Търново

          Чудесна идея за разходка около Търново.. особено за тези, които имат превозно средство . А ние студентите сме си пеша .

          Коментар


          • #6
            До: Организиране на разходка около Велико Търново

            Първоначално публикуван от prado Преглед на мнение
            Здравей
            Скоро не съм минавал колега, ако имам път ще ти пиша.
            Мисля че няма да имаш проблеми до Елена през Златарица, но за Стара река нищо не знам.
            Поздрави
            Prado
            е ние се поразходихме. Беше проходимо всичко и свършихме работа
            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...818#post674818
            много съм доволен от района и като се затопли ще се разходя да поразгледам потоците.

            Коментар


            • #7
              До: Организиране на разходка около Велико Търново

              Първоначално публикуван от PavelGr Преглед на мнение
              Чудесна идея за разходка около Търново.. особено за тези, които имат превозно средство . А ние студентите сме си пеша .
              Като излизаме другия път ще те вземем, дай един тел и ще ти звънна.
              Поздрави
              Prado
              Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

              Коментар


              • #8
                До: Организиране на разходка около Велико Търново

                Здравейте колеги,
                Честитя празника на всички Търновци и тези които ще празнуват утре. За тези които не знаят 22 март е празника на Велико Търново.
                Аз мислех да си направим една кална разходка днес, но се оказа че в града има други забавления които не са за испускане.
                http://www.youtube.com/watch?v=EpR7h4kSVqg
                За първи път ми беше и да ви кажа честно си е много страшничко и караката ми трепереха в следващия половин час но това е нещо което не е за изпускане и то срещу нищожните 20 лева.
                Отново ви пожелавам приятен празник, а на всички колеги от другите градове Наздраве за първа пролет.
                Поздрави
                Prado
                Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

                Коментар


                • #9
                  До: Организиране на разходка около Велико Търново

                  Браво, вдигнал си адреналина едно чудесно начало на празника!
                  LZ2IZ,DUTY for DUTY[/B] PAJERO 3,5 v6
                  Анти-социалното поведение е признак на интелигентност в един свят, пълен с конформисти!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Организиране на разходка около Велико Търново

                    Първоначално публикуван от vankata_fly Преглед на мнение
                    Браво, вдигнал си адреналина едно чудесно начало на празника!
                    Мерси
                    Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Организиране на разходка около Велико Търново

                      Мина празника на града и реших да споделя няколко снимки с вас и дано усетите атмосферата.



                      Звук и Светлина



                      Коментар


                      • #12
                        До: Организиране на разходка около Велико Търново

                        колега, prado, колко около Търново се брои за разходка. аз съм праил успешен преход от връх Бузлуджа до някаква хижа(казанлъшко) през доста серт терен и също пробвах да мина от връх Шипка към Узана, обаче се оказа много лошо време(недостиг на светлина от фаровете, такава мъгла). Това става дума, че съм минавал с Поло-99г., а с копача(москвича) съм минавал от Узана към Шипка преди 3-4 год.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Организиране на разходка около Велико Търново

                          Първоначално публикуван от GRISHITU Преглед на мнение
                          колега, prado, колко около Търново се брои за разходка. аз съм праил успешен преход от връх Бузлуджа до някаква хижа(казанлъшко) през доста серт терен и също пробвах да мина от връх Шипка към Узана, обаче се оказа много лошо време(недостиг на светлина от фаровете, такава мъгла). Това става дума, че съм минавал с Поло-99г., а с копача(москвича) съм минавал от Узана към Шипка преди 3-4 год.
                          Здравей колега,
                          По-принцип няма проблем да направим такъв преход. Но трябва да се организираме повече хора, може би и колеги от Габрово ще се включат.
                          Ако се разберем за дата и място на тръгване, и маршрут, всеки е добре дошъл.
                          В момента времето е топло и калта е поизсъхнала, така че мисля и по-неподготвени машини "визирам моята" могат да се справят.
                          Ако имаш нещо предвид пиши.

                          На 29 от 11 часа започва рали Велико Търново, ще се проведе на пътя София-Варна в часта си до Сентрал Мол.
                          Поздрави
                          Prado
                          Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Организиране на разходка около Велико Търново

                            Здравейте колеги,
                            Искате ли да организираме нещо за Неделя. Може да се чакаме, например на Петрола на Беляковско шосе и от там да се организираме на някъде. Ако има някой желаещ, да пише тук и ще пуснем официален час за тръгване и може би принципен маршрут.
                            Поздрави
                            Prado
                            Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Организиране на разходка около Велико Търново

                              Здравейте колеги,
                              Като нямаше други желаещи, се разходихме сами. Тръгнахме от Водопада до Хотница към Търново през полигона военния университет и излязохме от северната част на село Беляковец. Прехода не е туден има няколко опасни наклона но се причислява към леките разходки, едно две дерета за преминаване. На полигона на университета има много места за заиграване, за който иска разбира се.
                              Ще сложа малко снимки от природната красота на водопада и малко от разходката.
                              Успях и да си тествам новите гуми и съм много доволен засега.
                              Поздрави,
                              Prado
                              Прикачени файлове
                              Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X