Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Букса за диагностика на VW Passat

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Букса за диагностика на VW Passat

    Моля, кажете ми откъде мога да намеря букса за диагностика на Пасат 2000г. с кабел към USB? Трябва ми за собствената ми кола, няма да взимам на никой бизнеса.

  • #2
    Виж, обади се на disem, той ще ти го диагностицира, пък после както се разберете, той по принцип тродава разни такива дивайсове за диагностика...
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      На мен ми го диагностицираха днес в супер дизел, но се изнасям за постоянно в ботевградския балкан и затова си търся...

      Коментар


      • #4
        Обади се като ти казвам значи си имам нещо напредвид
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от quadra
          Обади се като ти казвам значи си имам нещо напредвид
          ОК, мерси, пратих ЛС

          Коментар


          • #6
            До: Букса за диагностика на VW Passat

            Първоначално публикуван от geko Преглед на мнение
            Моля, кажете ми откъде мога да намеря букса за диагностика на Пасат 2000г. с кабел към USB? Трябва ми за собствената ми кола, няма да взимам на никой бизнеса.
            Погледни тук:
            Последно редактирано от Злой; 23-12-08, 09:02.

            Коментар


            • #7
              До: Букса за диагностика на VW Passat

              Първо: тема от преди две години
              Второ: подобни линкове не са много препоръчителни, по добре копирайте важната информация направо тук.
              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X