Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво мислите за тези гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Какво мислите за тези гуми

    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    ...
    Бива да я имаш като резервен комплект за каране в гадна кал. За всекидневна употреба не я виждам.
    ...
    Много точно казано. Ако си ги купиш, най-вероятно после ще си купиш още един комплект гуми (друга шарка) и тогава ще си истински щастливец. Поне аз така мисля да направя. Вече съм купил тези гуми и остават таралежите.

    Поздрави
    Прикачени файлове
    Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

    Коментар


    • #17
      До: Какво мислите за тези гуми

      Първоначално публикуван от giavol Преглед на мнение
      Кво ти дреме че са 16",те са на жанти бе,надути.Ако не влезнат........Флекса.

      16" ще са доста трудни на джипката!Няма да има сила да ги върти.Затова държа на 15.Иначе ако бях с едно по-силно моторче става но в момента ..........

      Георги Бозаджиев в момента съм с този модел на малатеста:
      http://www.malatesta.it/disegno.cfm?...Trac&nome=TRAC

      Но искам и бутони!
      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

      Коментар


      • #18
        До: Какво мислите за тези гуми

        Таралежки или бутонки ,кросс или алигатор както и да е аз едни такива на малатеста регенерат ги стопих за секунди с Пинца сега имам др.за нисана но ги пазя за кал,а цената на 16 ки е около 200-240лв/бройката като всяка регенератка се топи бързо не се учудвай,затова и цената им е такава.
        ПАВКО
        0888802068

        Коментар


        • #19
          До: Какво мислите за тези гуми

          И какво излиза от целия форум никой незнае каде се продават и какви размери има на тези гуми?На малатеста под 16-ки няма.
          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

          Коментар


          • #20
            До: Какво мислите за тези гуми

            Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
            И какво излиза от целия форум никой незнае каде се продават и какви размери има на тези гуми?На малатеста под 16-ки няма.
            Всички таралежи, които съм виждал по жипките бяха 16". За 15" нищо не мога да ти кажа.
            Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

            Коментар


            • #21
              До: Какво мислите за тези гуми

              Асенчо, не мога да разбера какъв ти е проблема с 16" джанти- ще си купиш по-ниски гуми и готово. Най-добре пробвай на Иван гумите както ти предлага( Витаровите джанти стават на Самурая) и тогава мисли дали можеш да ги въртиш или не. Аз тази неделя ще ходя към Бяла Слатина, така че идвай и пробвай.
              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

              Коментар


              • #22
                До: Какво мислите за тези гуми

                Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                Асенчо, не мога да разбера какъв ти е проблема с 16" джанти- ще си купиш по-ниски гуми и готово. Най-добре пробвай на Иван гумите както ти предлага( Витаровите джанти стават на Самурая) и тогава мисли дали можеш да ги въртиш или не. Аз тази неделя ще ходя към Бяла Слатина, така че идвай и пробвай.

                Най ниския размер е на 195.Като съм пробвал с джанти от Нива който са 16 със нивови гуми и джипа има сериозни затруднения на продължителни наклони!
                https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                Коментар


                • #23
                  От: До: Какво мислите за тези гуми

                  Първоначално публикуван от giavol Преглед на мнение
                  Моите са 205/16,ела ги сложи и покараи,и ще видиш.Чак пък ''ОЗАДАЧИЛ",силно казано.Мисля че ако ги въртиш,и ......парите-ще си купиш.
                  Да посъживя темата.
                  След състезанието в Лазарово благодарението на Иван(giavol) сложих неговите гуми и самурая стана съвсем друга кола.Без проблеми минава места на който досега съм се мъчил с часове.Само му е трудно на моторетката защото и трябва ремонт.
                  Като цяло на различен вид терен се държи по почти един и същ начин.На трева не спира на асфалт на самурая е неоправляема!Но за траяли и тежки разходки е перфектна!
                  https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                  Коментар


                  • #24
                    От: До: Какво мислите за тези гуми

                    И аз мисля да слагам такива бутонки.Ако "терена" е близо ще ходя до него с тях,ако не-на борда и ги сменям на терена.Fedima имат само 235/85/16,които точно ми пасват на Defener-a,но са с цена 288лв.В Лазарово повечето наистина караха с такива.Аз ще търся втора употреба.
                    2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                    Коментар


                    • #25
                      От: До: Какво мислите за тези гуми

                      здравеите колеги относно копаните мога да посаветвам колегата диджеидавел ако има вазможност да пробва с малатестата но да знае че на асвалт ги няма никаде но на кал са ОК!
                      но ако праи сравнение между малатеста и тези малатестата ще бъдат много по зле от другите защото са по тварди и по нестабилни заради граифера!!!!
                      ARO 243 D
                      TATA SAFARI 4x4
                      VITARA ДБ 16v
                      Всичкото с лебедки 😂

                      Коментар


                      • #26
                        От: До: Какво мислите за тези гуми

                        Колега опитай да сложиш някоя главна буква или препинателен знак, защото трудно се чете....
                        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Какво мислите за тези гуми

                          Реших да питам в тази тема,за да не отварям нова,а и ми се стори,че питането ми ще е на място!Ако съм сгрешил-триийте,или местете!
                          Със сигурност е дискутирано вече,но трудно се оправям в необятния сайт(прекрасно е,че се е развил толкова!),а може и нещо ново да се е появило на пазара,та искам да попитам:
                          Коя гума е най-добър компромис за ежедневна употреба и кал?А/Т на Би-еФ Гудрич нещо не ме кефи-не става за кал много-много,а е доста склонна към аква-планинг,май?То е ясно,че пълно щастие няма и компромиса ще е голям,но все пак-какво мислите?
                          много автомати-слаби резултати!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Какво мислите за тези гуми

                            Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                            Реших да питам в тази тема,за да не отварям нова,а и ми се стори,че питането ми ще е на място!Ако съм сгрешил-триийте,или местете!
                            Със сигурност е дискутирано вече,но трудно се оправям в необятния сайт(прекрасно е,че се е развил толкова!),а може и нещо ново да се е появило на пазара,та искам да попитам:
                            Коя гума е най-добър компромис за ежедневна употреба и кал?А/Т на Би-еФ Гудрич нещо не ме кефи-не става за кал много-много,а е доста склонна към аква-планинг,май?То е ясно,че пълно щастие няма и компромиса ще е голям,но все пак-какво мислите?
                            Все пак си зависи какво търсиш от гумите-Да вървят в калта, или да не са шумни(например) на асфалта.
                            НА витарата съм с "кобри". Не на малатеста де, ама нали така си и викаме на тази шарка...
                            В калта се държат сравнително добре( може и по-добре разбира се), но на пътя след 40-50 км/ч започват да вият. И с увеличаване на скоростта воят се засилва. А при спиране на светофар например се усеща как гумата се претъркалва от квадратче на квадртаче... Това с най-неагресивната шарка на калните гуми. За каймани и бутонки не ми се мисли как ще се държат в града. Кайманите иди дойди, ама бутонките...
                            От друга страна по-"меките" гуми са по-тихи, добри са за сфалт или твърд път, но в калта са слаби. Ама си зависи от калта де... И това откъде искаш да те прекарат. За сериозна проходимост не може да се мисли с такива гуми.
                            Ако не пука за воя от гумите-вземай "кобри"...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Какво мислите за тези гуми

                              Здравейте,
                              Някой има ли впечатления от Malatesta Trac съпоставени с NT, че NT не предлагат за 215/80 15
                              Прикачени файлове
                              Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Какво мислите за тези гуми

                                Първоначално публикуван от Niki 76 Преглед на мнение
                                Здравейте,
                                Някой има ли впечатления от Malatesta Trac съпоставени с NT, че NT не предлагат за 215/80 15
                                Ники, бегай далече от тая шарка! Ради с Ферозата е с такива и не е доволен, ама хич. Аз като го гледам от страни когато кара, разбирам защо не е доволен. Пълнят се веднага и колкото и газ да дава нямат чистене... кобрите са много, много по добри.
                                NISSAN PATROL GR

                                OFFROAD CLUB 4x4 VRATZA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X