Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за пистолет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Съвет за пистолет

    Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
    Много ми е интересно как успяваш да седнеш с Дезърт Игъл на кръста! Аз си мислех че за носенето му е нужна раница!
    Това не е каунтър страйк. Дънките ми обикновено са долче и габана - златната линия с плочката. Винаги съм имал нетипичен за родната действителност стил. Много здрави с хубави големи джобове навсякъде и възможност за грациозно вмъкване на огнестрелно оръжие отпред, отзад и отстрани.

    Коментар


    • #77
      До: Съвет за пистолет

      Първоначално публикуван от joro01 Преглед на мнение
      Това не е каунтър страйк. Дънките ми обикновено са долче и габана - златната линия с плочката. Винаги съм имал нетипичен за родната действителност стил. Много здрави с хубави големи джобове навсякъде и възможност за грациозно вмъкване на огнестрелно оръжие отпред, отзад и отстрани.
      Колега, ти си моя идол
      LZ1PER

      Коментар


      • #78
        До: Съвет за пистолет

        Първоначално публикуван от joro01 Преглед на мнение
        Това не е каунтър страйк. Дънките ми обикновено са долче и габана - златната линия с плочката. Винаги съм имал нетипичен за родната действителност стил. Много здрави с хубави големи джобове навсякъде и възможност за грациозно вмъкване на огнестрелно оръжие отпред, отзад и отстрани.
        Какво е това каунтър страйк? А тия дънки да не са с кройката на старите зимни полицейски униформи дето имат отзад джоб за щурмува палка?
        "Do not correct a fool, for he will hate you;
        Correct a wise man, for he will appreciate you."

        Коментар


        • #79
          До: Съвет за пистолет

          Първоначално публикуван от joro01 Преглед на мнение
          Това не е каунтър страйк. Дънките ми обикновено са долче и габана - златната линия с плочката. Винаги съм имал нетипичен за родната действителност стил. Много здрави с хубави големи джобове навсякъде и възможност за грациозно вмъкване на огнестрелно оръжие отпред, отзад и отстрани.
          Дезърта позлатен ли е?
          Зима иде

          Коментар


          • #80
            До: Съвет за пистолет

            Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
            Дезърта позлатен ли е?
            Ей спамъри
            Аз пък да ви кажа че съм ЛЮТ фен на Дизърт Ийгъла,обаче да го возя,не да го носяА пък ако гореспоменатият е Бейби Ийгъла тогава е друга бира,а ако е и позлатен направо каса бира

            П.С. А и искам да видя "грациозно вмъкване в дънките отпред" на същият.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • #81
              До: Съвет за пистолет

              Ей,колеги,оставете момчето на мира.Той искаше да ни впечатли с нещо а вие веднага го заядохте.Аз имам комплекс че ми е малка оная работа и си мечтая за най-големия пищов.

              Коментар


              • #82
                До: Съвет за пистолет

                Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                Ей,колеги,оставете момчето на мира.Той искаше да ни впечатли с нещо а вие веднага го заядохте.Аз имам комплекс че ми е малка оная работа и си мечтая за най-големия пищов.
                Мечтаеш на дребно брат Купи си ТОП
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • #83
                  До: Съвет за пистолет

                  Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                  Ей спамъри
                  Аз пък да ви кажа че съм ЛЮТ фен на Дизърт Ийгъла,обаче да го возя,не да го носяА пък ако гореспоменатият е Бейби Ийгъла тогава е друга бира,а ако е и позлатен направо каса бира

                  П.С. А и искам да видя "грациозно вмъкване в дънките отпред" на същият.
                  Абе вие се смеете, ама има един такъв екземпляр. Ако кара г-класа значи е същия. Не е мит, а реалност.

                  Коментар


                  • #84
                    До: Съвет за пистолет

                    Първоначално публикуван от batko_benny Преглед на мнение
                    Абе вие се смеете, ама има един такъв екземпляр. Ако кара г-класа значи е същия. Не е мит, а реалност.
                    И аз познавам един.Митничар.Ама го носи в куфар и само от колата до стрелбището.Та с неговият съм стрелял.Но това да го носиш постоянноГарантирана дископатияВъпреки че я ми кажете евреите как си ги носят в палестинските територииАми онези крехки девойчета в тяхната армия
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • #85
                      До: Съвет за пистолет

                      Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                      А и искам да видя "грациозно вмъкване в дънките отпред" на същият.
                      И изпълнение на клякане или сядане !
                      "Do not correct a fool, for he will hate you;
                      Correct a wise man, for he will appreciate you."

                      Коментар


                      • #86
                        Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                        Колега, ти си моя идол
                        За идол е рано да говорим, но при всички положения показвам завиден напредък във фитнеса. Ръката ми е 40 сантиметра например Имам спор с едно аверче, че краката били важни...хаха. За какво са му на човек крака когато е с дънки и прилепнала блузка например. Но това е форум за пистолети, не за естетика. И все пак благодаря.

                        Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                        И изпълнение на клякане или сядане !
                        Защо е нужно да го обръщаме на фитнес? Клекове не правя щото нося предимно дълги панталони и няма смисъл.

                        Иначе горе имаше вметка за размера на пистолета и размера на члена. Ще цитирам приятел - 'Когато нямах пари пичките ме наричаха дебел, а сега съм приятно закръглен'. Всичко е въпрос на нагласа и подлежи на дискусия
                        Последно редактирано от giorgio; 12-03-09, 07:34.

                        Коментар


                        • #87
                          До: Съвет за пистолет

                          Колеги - днес ходих да стрелям на ВИПа в СОФИЯ. По препоръки на колега от форума ( да пробвам 357 кал. и тогава да говоря ).
                          Аз както казах съм по прецизната стрелба с малокалибрен , но не бягам и от по- едри калибри . С 9 мм пробвах ( даже и Динамична ) - доволен съм и ..... нама разлика с малокалибрения ( вече писах по-рано ).
                          Днес ....пробвах прословутия калибър 357 - и познайте - голям откат , много шум и по 1 лев за патрон . Нормално.
                          Но ...... за стрелец от спортната стрелба - разлика няма - само в шума .
                          Всичко си е както го знам .
                          Всичко си е както съм го виждал и с 22 калибър.
                          Резултатите са както с 22 кал. Няма разлика - проверено !


                          Стрелях с този красавец - ( кофти , но му забравих името ) - и съм много доволен от певолвера.Супер е !
                          Въпреки , че съм очарован от оръжието си имам предпочитания - 22 калибър.
                          За мен ( ЗА МЕН ) - най-лесно , най-добре и най-евтино човек ще се научи да стреля точно с малокалибрен пистолет .
                          Ако трябва да избирам първо оръжие да си закупя - безспорен фаворит за мен е пистолет с калибър 22 или 5.56 мм.
                          Ако човек се научи да борави с оръжието и мерните прибори с 22 кал. - всеки друг по-голям калибър ще е забавление и радост за него . Това е !
                          Прилагам нагледен материал ( не за фукане ) , а за сравнение с предишна моя мишена с 22 калибър- разлика няма ( само в големината на дупките ).
                          Стрелбата е проведена на ВИПа - на 25 метра дистанция с револвер , който хващам за първи път . Мишена № 4.
                          А за статистиката - 12 изстрела - 12.50 лева - кал. 357.
                          Сравнение - 12 лв - 22 кал . - точно 100 патрона . Изводите за вас ! Поздрави на всички !
                          Прикачени файлове
                          Последно редактирано от bgbul; 11-03-09, 20:53.

                          Коментар


                          • #88
                            До: Съвет за пистолет

                            Колега,браво,сигурно си много добър с пистолета,но аз нещо не мога да разбера в коя от двете мишени си стрелял с 357?

                            Коментар


                            • #89
                              До: Съвет за пистолет

                              Първоначално публикуван от joro01
                              Защо е нужно да го обръщаме на фитнес? Клекове не правя щото нося предимно дълги панталони и няма смисъл.

                              Иначе горе имаше вметка за размера на пистолета и размера на члена. Ще цитирам приятел - 'Когато нямах пари пичките ме наричаха дебел, а сега съм приятно закръглен'. Всичко е въпрос на нагласа и подлежи на дискусия
                              Вече си и мой идол, качвай снимки!
                              Зима иде

                              Коментар


                              • #90
                                До: Съвет за пистолет

                                Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                                Колега,браво,сигурно си много добър с пистолета,но аз нещо не мога да разбера в коя от двете мишени си стрелял с 357?
                                Колега - това е една и съща мишена .Снимките са две - на една мишена.
                                Не знам на коя се вижда по-добре.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X