Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спасителна операция на самурай

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Спасителна операция на самурай

    Днес излизам от вкъщо, и гледам комшията си скубе косите. Пред неговата врата 3 коли голф,поло,и самурай. Този със самурая най-голям ентусяст, останалите ги извадихме с Камаза, но той вика аз сам ще си излезна. Но след малко когато си отиде камаза, вика помощ ще се обърна в калта та се наложи с багерчето да го вадим!




    Имам и клипчета но незнам как да ги кача?
    LZ1HKW
    Реглаж на преден и заден мост
    My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

  • #2
    Браво бре, голям купон!
    Не се ли качи на Самурайчето да го извадиш самичко?
    Нали знаеш че проходимостта зависи от водача най-вече
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от quadra
      Браво бре, голям купон!
      Не се ли качи на Самурайчето да го извадиш самичко?
      Нали знаеш че проходимостта зависи от водача най-вече
      Аз предложих но чавека каза сакън недей ще се обърне !
      LZ1HKW
      Реглаж на преден и заден мост
      My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

      Коментар


      • #4
        аз като му гледам гумите нямаше да излезе само, по-голям успех щеше да има с кънки за лед.
        no signature no problems

        Коментар


        • #5
          Най смешен ми беше багериста, вика абе момче ако се скине това въже че ти утепам джипо....
          LZ1HKW
          Реглаж на преден и заден мост
          My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

          Коментар


          • #6
            Ами да, той да внимава някой да не му го напръска с Райд
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              Въжето не се вижда, няма какво да кажа. А Самурая изобщо няма как да се обърне. Даже нарочно.
              Не могат да карат - не могат, чудо голямо, това се учи. Ама що не могат да мислят?

              Коментар


              • #8
                мани, аз еднъж возих приятел с тико, минахме от Ярлово до чуйпетлйово. на 1 местенце се появи уплах и ме накараха да спрЪ на много неподходящо за тръгване мясно и да сме осъдели...

                пък то к'фо ти, няма връщане назад, а и аз се указах доминиращо убедителен та продължихме, но връщането към пътя беше свързано с накланяне на джипката доста повече от това самурайче. реално не усетих никаква опасност и не загубих тракшън на никое от колелата, ама приятелят ми, който беше до мен и от чиято страна пропадна предницата щеше да пометне като видя "пътят" да става перпендикулярен...

                Коментар


                • #9
                  Имам подозрения че това е работа на Quadra и Йори.
                  Те преди време замисляха такава шега, обаче откакто Vokel им каза че ще носят наказателна отговорност минаха в нелегалност.
                  Никога няма да разберем

                  Коментар


                  • #10
                    Трай бе ша земат да ни осъдят
                    http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                    Коментар


                    • #11
                      Няма се плашиш. Аз ще съм ви алиби. Заедно с още 50-60 свидетеля.

                      Коментар


                      • #12
                        Да ти кажа това е работа на някой подъл плагиат.Видял ни е какво правим и така... Щот дупката дето я спретнахме може да побере Хамър... само дето все още го чакаме да се хване в капана
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #13
                          Тази дупка е дело на едни гадове водопроводчици, които всъщност ми прекопаха и пред къщата та неможах да дойда на пейнтбола.
                          Та понеже копаха на 2,50м. за водопровода и вчера го заровиха още не беше се слегнало а днес изби на комшията отклонението, и се получи едно хубаво тресавище на дълбочина 2,50м.
                          Съжалявам че не снимах голфа и полото с полото беше интересно мацката видяла че затъва, но решила да се върне и да прелети та с 4-те гуми почно в целта
                          LZ1HKW
                          Реглаж на преден и заден мост
                          My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                          Коментар


                          • #14
                            Може да се каже че се проявих като член на МСС
                            LZ1HKW
                            Реглаж на преден и заден мост
                            My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                            Коментар


                            • #15
                              Ами аре и багериста го включи
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X