Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тест на топчета

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тест на топчета

    Вчера заедно със Събин решихме да направим малко тестове на топчета, защото впечатленията ми от тези, с които стандартно се играе са лоши. Нещата тръгнаха оттам, че по време на първите тестове на пушките ни (неделя) общо взето на всеки десет двадесет изстреляни имаше по едно спукано. При това забелязахме, че A5-цата ги пука на порядък повече от TIPPMANN 98. Да не говорим за стабилна траектория и т.н. И снощи заседнахме с два плика топчета и започнахме да стреляме. Вместо пространни обяснения ще ви напиша само следното: между хубавите топчета и стандартните такива няма нищо общо... Много по-еластични, нито едно, подчертавам нито едно от хубавите топчета не се спука по време на тестовете а изгърмяхме сигурно 300-400. При това с какви ли не налягания и настройки на пушките си правихме експериментите.

    И така искате ли да играете както трябва си купувайте истински качествени топчета...
    VPetrov.photography

  • #2
    Само искам да добавя че ако си намалиш налягането на пушката и няма да се пукат толкова много топчетата, ама и далекобойността намалява. Отделно колкото по дълга цеф толкова повече пука.

    Коментар


    • #3
      скоро ще се сдобия с А-5 и смятам да и слагам FlatLine по-нататък, така че ще е хубаво да знам с какво да стрелям.
      ако може да препоръчате производител или тип топчета подходящи за подобна цев.
      Oh my god that's a mirage,
      I'm tellin' ya all it's sabotage.

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от Ground
        скоро ще се сдобия с А-5 и смятам да и слагам FlatLine по-нататък, така че ще е хубаво да знам с какво да стрелям.
        ако може да препоръчате производител или тип топчета подходящи за подобна цев.
        Внимавай с Флатлайна, защото е мнооого чувствителен към топчета.
        Чекни тук за повече по темата.
        http://www.pbreview.com/forums/showthread.php?t=376813

        Истината е в 14" J&J Ceramic.

        Пак на този сайт чекни за повече инфо.
        Der Mensch ist nur da ganz Mensch, wo er spielt.

        Коментар


        • #5
          Не ти трябва тая изгъзица..
          Всъщност ако много ти трябва, ще ти я дам на половин цена...

          Между другото Обера е точен, аз си доставях преди това нещата от друг, но вече съм на друго мнение...

          Коментар


          • #6
            Точен съм аз, ама в буквалния смисъл, та не ми се мяркайте под 40 м. А на Събин и Краси - хептен.

            За половин цена от колко говорим за FlatLine-а и монтира ли електронния спусък, че да видим що за картечница си направил? Според "половин" цената може да предложа натурална размяна за тунингова цев като на Браво и компания.

            Коментар


            • #7
              Дай керамика за 5 -ца и ти давам това дето не мога да му повторя името / само на 10 изстрела работило/...

              Коментар


              • #8
                Е, хубаво се сетихме ние, а вчера я държеше в ръце керамичната цев, а малко след това Браво гепи двете последни.

                Идва следваща доставка и твоята вече е вътре. Иначе Flatline-ът ми трябва за експерименти, че да видя на практика какво са измъдрили и при какви обстоятелства може да се накара да работи според замисъла.

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
                  Идва следваща доставка и твоята вече е вътре. Иначе Flatline-ът ми трябва за експерименти, че да видя на практика какво са измъдрили и при какви обстоятелства може да се накара да работи според замисъла.
                  Давам ти отговора..
                  Замисъла е от отдел "Маркетинг"!
                  И най-вероятно изобретателя е станал шеф на отдела..
                  Няма да се учудя ако идеята му е дошла от аналогия с перисталтиката на човека..

                  Коментар


                  • #10
                    четох за Stiffi Barrel на SITE всички много я хвалят в ревютата 10/10
                    някои да я е тествал?
                    Oh my god that's a mirage,
                    I'm tellin' ya all it's sabotage.

                    Коментар


                    • #11
                      Бе, не си съвсем прав. То и аз съм чел, че идеята идва в маркетинговия отдел на Типман, обаче това с фалцирането на топчето е много свежа идея и ако има проблеми, то те са в реализацията. Ами конкурента Бил Типман, дето съвсем се олива и прави цев с регулиране на степента и посоката на фалциране, така че да стреляш около широки прегради? Закоравелите играчи, казват, че като й свикнеш все едно стреляш с ракети с топлинно насочване.

                      Всеки е гледал фалцови изпълнения във футбола и хем е красиво, хем е ефективно.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Тест на топчета

                        А кои топчета са ви се пукали толкова често(марки става въпрос) и кои са добрите.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Тест на топчета

                          Основния проблем при пукането идва от кофти партиди (стара боя, кофти транспорт и т.н.). От всички марки сме имали лоши и добри спомени. Другия фактор е размера на топчетата. Някои като са по големи и се пукат на по хубавите цеви които са по прицизни (малки). За това и се почна преминаването с приставките за различни топчета.
                          За сега аз съм бил най-доволен иначе от Draxxus Blaze.
                          А лично съм разочарован от Tomahawk. Те стрелят добре, не се пукат в цевите, но много чупят хопъри. Имам два счупени и двата са от томахавки. А кви синки оставят ....

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X