Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ново трасе край Ботевград

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Ново трасе край Ботевград?

    Днес започнахме лека полека да правим нещо и с времето ще го доискусуряваме
    има няколко виража и няколко скока засега ,утре продължаваме да оформим хубаво направеното до сега и да смъкнем от ролетката малко ,че станаха много голями скоковете и...
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #17
      До: Ново трасе край Ботевград

      Приятни снимки.. прилича на американска писта
      2 stroke power

      Коментар


      • #18
        До: Ново трасе край Ботевград

        Засега пистичката става много добре.. утре доофромление един два трапеца и се почваме..

        Коментар


        • #19
          До: Ново трасе край Ботевград

          Еи много е яка

          Коментар


          • #20
            До: Ново трасе край Ботевград

            ела да я видиш .днес я дозаваршихме за сега

            Коментар


            • #21
              До: Ново трасе край Ботевград

              таман ми се счупи мотороа и вие я почнахте ама може да мина да я видя ако си ходя на скравена тая събота и неделя то са кара ли някой там

              Коментар


              • #22
                До: Ново трасе край Ботевград

                Пропуснах да кажа ,че трасето се прави със собствени средства
                Днес свързахме пистата ,още не е готов трапеца и мисля да добавим 2 3 скока ,засега не ми излгежда трудна ,но все пак я правим да се учим и с времето ще я променяме

                Коментар


                • #23
                  До: Ново трасе край Ботевград

                  каде се намира напишете да знаят и другите.
                  като си доида на ботевград веднага ще я тествам(не че разбирам от писти де)
                  Десо от враца да помага тои е на ти с пиститте
                  Последно редактирано от dimitar_dimitrov; 17-09-09, 00:19.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Ново трасе край Ботевград

                    Първоначално публикуван от dimitar_dimitrov Преглед на мнение
                    ...
                    Десо от враца да помага тои е на ти с пиститте
                    Ах, добре че беше ти да ми кажеш че се твори нещо при вас.
                    На снимките които видях на 1-ва страница ми напомнят и моите виждания и разбирания преди да се сблъскам с това да наравя една писта която да отговаря на много изисквания включително и на състезателите. Едно подобно съоражение не се прави еи така, има техника аиде копай! Освен някакви идеи за визия, трябва и много смятане особено за скоковете. Те се правят по строго опредлен начин и си има даже скици и проекти за тях. Така или иначе си хвърляте парите поне го направете както трябва за да остане за постоянно. Наистина имам вече виждане за нещата, имам и проектите на доста елементи. Опредлено мога да ви съдеиствам. ще се радвам да направим хубави писти в нашия краи.

                    пп. необходимата техника за една писта е само БУЛДОЗЕР и нищо друго!!!
                    - също и няма да ми е проблем да говоря с които трябва да ни изпратят проектант за конкретно вашата писта! (не е скъпо)
                    Последно редактирано от Desislav Cekov; 17-09-09, 08:18.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Ново трасе край Ботевград

                      Булдозер също имаме под ръка ,днес ще подхвърля идеята и ще ти пиша ако можеш да дойдеш и да я променим да стане наистина добра писта.
                      Dimitar Dimitrov пистата се намира под ПИКА (пряката срещу Шела и тръгваш направо и от там се вижда на каде е )

                      Коментар


                      • #26
                        До: Ново трасе край Ботевград

                        Ok, иначе ето ти един елемент:
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #27
                          До: Ново трасе край Ботевград

                          много ми е год за това начинание дано и трасето над казармата(където беше офоуда) да се изчанчи нещо.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Ново трасе край Ботевград

                            Кога ще има Традиоционен мотокрос при вас (приблизително дата .... кога да очакваме ..?

                            Коментар


                            • #29
                              До: Ново трасе край Ботевград

                              ее ние тъкмо я направихме ,все още ще търпи промени ,сигурно преди зимата ,ще видим

                              Коментар


                              • #30
                                До: Ново трасе край Ботевград

                                петък направих две обиколки направо се скапах събота бяхме няколко часа там.голям кеф само няколко скока сами гадни,не може ли да се направяат малко като големия трапец за по меко приземяване(за тези които са с по-тежки машини и не толко опитни)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X