Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за гуми на нива.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Въпрос за гуми на нива.

    Тц. Не е. Това е някаква френска марка Black Star. А модела се казва CAÏMAN. цък
    УАЗ 452АЭ 1975г.

    Коментар


    • #17
      До: Въпрос за гуми на нива.

      според мене на нивата най-добре пасва кобра 195/15R
      Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

      Коментар


      • #18
        До: Въпрос за гуми на нива.

        Колега къде се продават тези френски регенерати? Кире отвори и другата страница и там ще видиш гуми с подобен грайфер като на кайман.

        Коментар


        • #19
          До: Въпрос за гуми на нива.

          Първоначално публикуван от ванко 2 Преглед на мнение
          Колега къде се продават тези френски регенерати? Кире отвори и другата страница и там ще видиш гуми с подобен грайфер като на кайман.
          Погледнах ги, но , аз съм се спрял на Инса Турбо-спешал трак.""""""според мене на нивата най-добре пасва кобра 195/15R"""""Карам Кобрите трета година и съм много доволен от тях, но искам по-високи и агресивни гуми, за това ще ги сменявам. Иначе съм на 100% съгласен с мнението на Пеливано, и препоръчвам Кобрите в този размер на всички Ниваджий.

          Коментар


          • #20
            До: Въпрос за гуми на нива.

            Първоначално публикуван от kiro_vd Преглед на мнение
            Погледнах ги, но , аз съм се спрял на Инса Турбо-спешал трак.""""""според мене на нивата най-добре пасва кобра 195/15R"""""Карам Кобрите трета година и съм много доволен от тях, но искам по-високи и агресивни гуми, за това ще ги сменявам. Иначе съм на 100% съгласен с мнението на Пеливано, и препоръчвам Кобрите в този размер на всички Ниваджий.
            Аз карах с 195/15 но според мен идват тежки за Нивата - моята гореше с 4 литра повече а на сняг просто бях трагичен с Cobra NT1
            Сега има едни 175/16 пак Cobra NT шарка смятам тях да взема да пробвам - Казват че с тях е доста по добре!
            Някой не кара ли с такъв размер? Да сподели....
            А иначе сега съм с КАМА И511 - доволен съм - за сняг са супер - за кал средна работа! Разхода е повече от ДОБРЕ!!!

            Коментар


            • #21
              До: Въпрос за гуми на нива.

              Кире и аз търся гуми с по агресиван грайфер,май ще режа доста ама важна е идеята.Откъде мога да си взема гуми инса турбо спешъл трак,каква е цената им и какви размери има.

              Коментар


              • #22
                До: Въпрос за гуми на нива.

                Първоначално публикуван от ванко 2 Преглед на мнение
                Кире и аз търся гуми с по агресиван грайфер,май ще режа доста ама важна е идеята.Откъде мога да си взема гуми инса турбо спешъл трак,каква е цената им и какви размери има.
                Не знам от къде си, и от къде ще ти бъде по-близо. Гуми има и при Явор-Вромос в Бургас и при Голди в София, виж в раздела Продавам. Цената за 205/16 е около 170-180 лв., другите не съм ги гледал.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X