Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Е те тая УАЗ-ка и на мен ми харесва.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Е те тая УАЗ-ка и на мен ми харесва.

    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

  • #2
    До: Е те тая УАЗ-ка и на мен ми харесва.

    Направо ми взе акъла!Това в България ли е снимано?
    Който мисли за последствията, не може да бъде храбър!
    Nissan Terano 2 2.7TDI 2001г. Дълга база

    Коментар


    • #3
      До: Е те тая УАЗ-ка и на мен ми харесва.

      Не, руско е.

      От www.fishki.net - както си е и написано в долния десен ъгъл на снимката.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        До: Е те тая УАЗ-ка и на мен ми харесва.

        Е те това е лифтвана Уазка. Невероятна е, дано не се налага волана да го въртят двама...
        "Когато Господ раздавал земя на народите, българите закъсняли и земята вече била свършила. Затова Бог им дал къстче от своята земя."

        Коментар


        • #5
          До: Е те тая УАЗ-ка и на мен ми харесва.

          На мен ,нито ми харесва,нито ми върши работа.При нас блата няма и в гората не искам да ми се смеят.

          Коментар


          • #6
            До: Е те тая УАЗ-ка и на мен ми харесва.

            Да много е хубава .... ама ....
            Не става за гората!!!

            Това е правено единственно и само за блатата и тундрата.
            Гумата е дебела, колкото вътрешна на камион .... плюс малък грайфер.
            Първия клон или камък е вътре ..... нищо лошо, ама Трекола струва около 1000$ .....
            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

            Коментар


            • #7
              До: Е те тая УАЗ-ка и на мен ми харесва.

              ЪЪЪ, те и други гуми могат да се сложат.

              Ама, не е в това въпроса. Въпроса е че е направено, при това изглежда добре. На тия-същите надали им е било проблем да го направят и за други гуми.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                До: Е те тая УАЗ-ка и на мен ми харесва.

                А бе не си прав. Тоя Уаз е със стандартните скорости и раздатка и мостовете са същите само,че мисля че са някак си с по други ръкави и ако сложиш по големи гуми наприметр от комбайн-размера е подобен и всичките железа напред по веригата ще се потрошат.
                Луд умора нема,само се поти!!!

                Коментар


                • #9
                  До: Е те тая УАЗ-ка и на мен ми харесва.

                  Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                  На мен ,нито ми харесва,нито ми върши работа.При нас блата няма и в гората не искам да ми се смеят.

                  Е какво да се прави,че у ваше село нема блата Ела пред нас и ще ти покажа едно
                  Луд умора нема,само се поти!!!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Е те тая УАЗ-ка и на мен ми харесва.

                    Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
                    А бе не си прав. Тоя Уаз е със стандартните скорости и раздатка и мостовете са същите само,че мисля че са някак си с по други ръкави и ако сложиш по големи гуми наприметр от комбайн-размера е подобен и всичките железа напред по веригата ще се потрошат.
                    Май не е точно така.Знаеш че не съм УАЗ-овод и не казвам че точно това ми харесва,но това са обикновени мостове на които са сложени редуктори от редукторни...И раздатката е пипната,та заедно с мостовете докарва 12,5:1 предавателно...Скорпион май ги наричаха...
                    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                    Коментар


                    • #11
                      До: Е те тая УАЗ-ка и на мен ми харесва.

                      Я деба. Прав си бе Соти ама аз съм виждал че има едни без редуктор. Е са ги намерих тия с редуктора ама съм виждал и без редуктор. Са излизам ама после ще ги намеря
                      Луд умора нема,само се поти!!!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Е те тая УАЗ-ка и на мен ми харесва.

                        Имаше друга тема за тези машини, произвеждат се от руска фирма и са предназначени за техните блата.Тези гуми на друга повърхност не вършели работа.
                        Ама не мога да намеря темата.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Е те тая УАЗ-ка и на мен ми харесва.

                          Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
                          Имаше друга тема за тези машини, произвеждат се от руска фирма и са предназначени за техните блата.Тези гуми на друга повърхност не вършели работа.
                          Ама не мога да намеря темата.
                          Доколкото знам, това се произвежда в малки серии. Не е домашен тунинг. Използва се от геолози и нефтената индустрия. Ако се разровя ще намеря още много снимки. Гумите са " Трекол" със свърхниско налягане. Уви не стават за нашите ширини. Иначе с удоволствие бих минал с този Уаз в час пик из центъра на Варна.
                          Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                          NULLA TENACI INVIA EST VIA

                          Коментар


                          • #14
                            До: Е те тая УАЗ-ка и на мен ми харесва.

                            В Уазбуката имат цял раздел за тези модели
                            Ето малко за гумите
                            http://www.uralshina.ru/cgi-bin/cata....cgi?in_id=102

                            http://www.pnevmohod.ru/pnevmohod/node/119
                            Случайни хора УАЗ не карат

                            Коментар


                            • #15
                              До: Е те тая УАЗ-ка и на мен ми харесва.

                              http://www.youtube.com/user/litvina ето малко клипчета от мен това са такива машини просто вижте клипчетата

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X