Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на масло и семеринги в предницата

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от rambo Преглед на мнение
    ако е по малко или повече маслото кво става
    Ако е повече избиват семерингите, а ако е по-малко предницата е по-мека от колкото трябва и се сплескват по-бързо пружините до колкото знам...
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

    Коментар


    • #17
      от каде да разбера колко е маслото ватре като незнам колко трябва да му е нивото
      KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

      Коментар


      • #18
        какво масло трябва за кавасаки кмх125 штото моята предница е маллко паднала
        KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от rambo Преглед на мнение
          какво масло трябва за кавасаки кмх125 штото моята предница е маллко паднала
          Тряба ти масло за амортисьори 5W.


          Та снощи сменяхме на КДХ220Р маслото и семерингите на предницата. Сложихме МОТУЛ 5W техносинтез ( полусинтетика ) Стана супер. Само смяна на маслото няма ефект - изтича през старите семеринги и все едно нищо не си направил
          2010 CRF 250 R

          Коментар


          • #20
            На Хонда ХР по каталог на мотул дават да се сипе 450мл маслото се мери с точност с мензора.

            Коментар


            • #21
              какво ще стане ако си сменя капачките на предницата с такива който могат да се помнпат.благодаря
              MG RACING

              Коментар


              • #22
                Нищо можеш да си го помпаш.Но трябва да предвидиш място за гумените уплатнения най да изкопираш от някаде подобни тапи за да стане готино.

                Коментар


                • #23
                  а ще има ли ефект от това помпане
                  MG RACING

                  Коментар


                  • #24
                    нямаше да се обаждам ама темата вече взе да става като за седянка..
                    1 во на какъв мотор искаш да слагаш тия тапи -коя година модел -какви са оригиналните -има ли ребаунд предницата..и тн и тн
                    -така работата малко като - "на село-до дядо и-ама дали ще стигне писмото и за колко дни"

                    Коментар


                    • #25
                      Re: Въпрос за смяна на масло на предница

                      Здравеите колеги , как мога да оправя предницата и какво ще ми трябва за това , само семеринги или и още нещо . Напълно не ясно ми е какво представлява предницата а искам да я оправя и затова реших да питам в тази тема
                      http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                      Коментар


                      • #26
                        Re: Въпрос за смяна на масло на предница

                        Никои ли няма да ми даде отговор на въпроса
                        http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                        Коментар


                        • #27
                          Re: Въпрос за смяна на масло на предница

                          какво ще рече да си "оправиш" предницата????
                          масло ли тече, твърда ли е, мека ли е, тропа ли , какво й е??
                          2010 CRF 250 R

                          Коментар


                          • #28
                            Re: Въпрос за смяна на масло на предница

                            Ами аз вече написах нова тема , а иначе са твърди и вече са изпуснали и от двата тече масло , сигорно семерингите ще трябва да сменя но не знам как и какво трябва да правя
                            http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                            Коментар


                            • #29
                              Re: Въпрос за смяна на масло на предница

                              И аз реших да си сменя маслото и семерингите на коловете.Обаче се оказа,че тези които съм купил не са верните,защото мотора го купих по документи за XR250L93г.пък тои се оказа XR250 95г.Което разбира се ме зарадва,но семерингите с прашниците отидоха на 10 дни доставка.Та така и така ще се чака,взех че го разкулачих почти целиот матор.Останах доволен от състоянието на всички лагери.така че само ще гресирам и сменям семеринги.Но от магазина ми дадоха едно масло за предницата дето ми се струва много рядко 2,5W Мотул.То приятеля с който ще ставаме ендуристи го сипа на неговия ТТ225 и ефекта е все едно че няма масло.Тук съм чел за 5W,10W ама чак пък 2,5.Та кажете да пробвам ли с него или да купувам друго?А аз ще опитам да пусна снимки.





                              Товa на края е дъмпфера който си направих,че стария се беше скапал.
                              Е не става с тия снимки и това е.
                              Последно редактирано от xatrak; 10-03-07, 22:57.
                              Пътят е целта.

                              Коментар


                              • #30
                                Кажете как се сменят семеринги на преди амортисьори?

                                Здравейте, някой мойе ли да каже как се сменят семерингите на предните (обърнати/upside down) амортисьори? интересува ме последователноста на упражнението! 1,2,3 и т.н.
                                Мотора е Априлиа Пегасо 650.
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X