Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Хард" около Видин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: "Хард" около Видин

    Първоначално публикуван от Сашо Пунчев (Stuntman_Mike) Преглед на мнение
    Я кажете къде са точно тия гьолове да се понацапам и аз някой път
    Соло няма да ти е кеф, трябва да се обадиш задължително, че имам и бири за теб.
    Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

    Коментар


    • #32
      До: "Хард" около Видин

      Да посъбудиме малко темата, фотото е от днешната софт-скара разходка. За да уважим колегите от Монтана (който се представиха блестящо), си потърсихме малко по-хард теренче и преживявания. Надявам се да ни го върнат подобаващо.
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #33
        До: "Хард" около Видин

        Много хубава разходка направихме надявам се да ни върнете визитата.А ние ще се подготвим подобаващо за маршрута ще бъде яко.До нови срещи

        Коментар


        • #34
          До: "Хард" около Видин

          Аз мисля, че трябва да има нещо като етапи-стръмно спускане, изкачване, скоростен етап и някакво препятствие, през което ще е по интересно, ако част от колите преминават с чужда помощ. А изкачванията трябва да са такива, че не всички да го изкачът.
          8)

          Коментар


          • #35
            До: "Хард" около Видин

            Първоначално публикуван от tola Преглед на мнение
            Аз мисля, че трябва да има нещо като етапи-стръмно спускане, изкачване, скоростен етап и някакво препятствие, през което ще е по интересно, ако част от колите преминават с чужда помощ. А изкачванията трябва да са такива, че не всички да го изкачът.
            Абе ти искаш май нещо като състезание да направиш
            Където Бирата, Там и Аз...

            Коментар


            • #36
              До: "Хард" около Видин

              добре си се накалял браво
              ГАЗ69А 1.9TDI тел.0888550671 Дако Бяла Слатина

              Коментар


              • #37
                До: "Хард" около Видин

                колеги и земляци тук нямали повече снимки за качване , хаиде кои какво има материали да ги къчи , браво за расходката , добра групичка сте , ако е рекал господ ще се срешнем някаде по северозапада
                sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                Коментар


                • #38
                  До: "Хард" около Видин

                  Момчета не сте ли стигали до Дунава че ние колкото пьти идем там се нощуваме и обикаляме селиата да търсим трактори да се вадим

                  Коментар


                  • #39
                    До: "Хард" около Видин

                    Да посъживим малко темата , на 09.04 - четвъртък решихме да видим до къде е стигнал строежа на Дунав мост 2 , придошлите води на Дунав бяха направили трасето, като блато с много лепкава и дълбока кал. Последното окопаване ми беше най-сериозно, наложи се да ме вадят Терано с Дискавъри 2 заедно, защото по еденично не можеха да ме помръднат. Снимките сами говорят за това.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #40
                      До: "Хард" около Видин

                      Сега като гледам ме е яд, че в последния момент ангажимента надделя. Кире, къде ти е задния мост?Имаш рядката способност да намираш "невъзможни" терени. Поздрави!
                      "Make love, not war!"

                      Коментар


                      • #41
                        До: "Хард" около Видин

                        Аре бе, видинлии, отдайте дължимото на този "мохикан" на hard разходките, поне да има кого да викате да Ви вади!
                        "Make love, not war!"

                        Коментар


                        • #42
                          До: "Хард" около Видин

                          Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
                          Аре бе, видинлии, отдайте дължимото на този "мохикан" на hard разходките, поне да има кого да викате да Ви вади!
                          Той Киро си е хардаджия от малък . От където може да се мине, Той не минава
                          Където Бирата, Там и Аз...

                          Коментар


                          • #43
                            До: "Хард" около Видин

                            Дано се съберете.Чакаме снимки.

                            Коментар


                            • #44
                              До: "Хард" около Видин

                              Успехчета момчета много кал имало тогава

                              Коментар


                              • #45
                                До: "Хард" около Видин

                                Първоначално публикуван от kiro_vd Преглед на мнение
                                Колега, ако искаш вярвай, но във Видин подготвените джипове се броят на пръстите на едната ръка, а и не вярвам някой да ми се поведе по акъла, така, че ми остава единствено сам да излизам да се каля. Много ще ми е приятно да сме повече, макар и на по-софт разходки, така, че, ако има желаещи за другата неделя да покараме около Видин да пишат.
                                Винаги сте добре дошли на Бяла Слатина.Тук сме винаги подготвени.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X