Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TPPMANN A5 и TIPPMANN 98 RENTAL - маркери за пейнтбол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Сега да задам първия ми въпрос , в упътването пише да се се привишава 300 Feet per second ,как да разбера тва колко е ?
    има ли определен брой завъртания или?

    Коментар


    • #32
      Не става така за съжаление. Трябва радар. Аз намалявам(навивам) докато топчетата спрат да бият в различни посоки.

      Коментар


      • #33
        Давай видеото, офтопк е, ама нЕмаме търпение вече да видим как пуцаш кат на електронна игра
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #34
          Искаш да кажеш, че намаляването на скоростта подобрява точността ли?

          Пробвал ли си на каква скорост бие най-добре?
          Респективно не прекалява с параболата на полета...

          Коментар


          • #35
            С хубави топчета не е толкова видно, но с гадните с които играем ако е много силно въздухът летят 10-20 метра и после щъкват нанякъде. Когато го намалиш почват да летят в една посока и естествено леко надолу, но поне са предсказуеми. Отделно по малко налягане по малко спукани топчета. Това е което съм извадил като изводи от тестовете които направих, ако греша някъде ме поправете.

            Коментар


            • #36
              Първоначално публикуван от quadra
              Давай видеото, офтопк е, ама нЕмаме търпение вече да видим как пуцаш кат на електронна игра
              Матеряла съм го дал на Обера, той ще монтира клипчето

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X