Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дайте отзиви за Jimny

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Дайте отзиви за Jimny

    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Danika; 08-07-09, 16:56. Причина: Вижда се номерът
    Suzuki Jimny, 1.3, 2009

    Коментар


    • #47
      До: Дайте отзиви за Jimny

      Виждам че урока е бил споучлив. Честито за джипката, изглежда много добре. Желая ти много безаварийни и разсъдливо шофиране
      Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

      0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
      /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

      Коментар


      • #48
        До: Дайте отзиви за Jimny

        Честито и от мен!

        Отличен избор, както още дълго има да се уверяваш.

        Поздрави!
        Искам България чиста!

        Коментар


        • #49
          До: Дайте отзиви за Jimny

          Благодаря за помощта Nik16
          Благодаря, Spas55!
          Прав си. Имам го само от 2 седмици, но всеки път ме изненадва приятно. Много пъргаво, послушно и дружелюбно към водача малко джипче.
          Естествено, има малко по-силно странично клатене отколкото кола, но никак не е дразнещо, както се опасявах.
          Прикачени файлове
          Suzuki Jimny, 1.3, 2009

          Коментар


          • #50
            До: Дайте отзиви за Jimny

            Управлявам Jimny от 2007г. и съм много доволен.Закупих го от Германия през август 2007.Произведено през 2002 г./имаше 3 месеца до изтичане на гаранцията/Цена 8000 евро.Изпробвах го и вече трета зима дава много добри резултати.На режим 4х4 бавни преодолява наклон10 - 12 % при 50 см. снежна покривка и в двете посоки.Разбира се с хубави зимни гуми/Нокиан/.Нормално е да разходва повече на 100 км пробег,защото тук концепцията е друга - сигуност и висока проходимост както и по-голяма маневреност за сметка комфорт и икономичност както е при лимузините от същата мощност.На магистрала не е препоръчително да се кара с повече от 100 - 110 км/ч защото разхода скача рязко нагоре.Затова много е важно преди покупката да сте наясно за какво ще го ползвате - за дълга разходка или сигурност при преминаване на по-трудни пътни участъци,особено при заснежени или кални терени.Да не споменавам и за още едно много важно предимство,а именно малките габарити и високия просвет.Лично за мен/преход до вилата по всяко време на годината и то при такива наклони на пътя/ е прекрано возило.

            Коментар


            • #51
              До: Дайте отзиви за Jimny

              Първоначално публикуван от vanko_antonov7 Преглед на мнение
              Да не споменавам и за още едно много важно предимство,а именно малките габарити и високия просвет.Лично за мен/преход до вилата по всяко време на годината и то при такива наклони на пътя/ е прекрано возило.
              Точно така е. Карам го вече 10 месеца. Нямам никакви забележки.
              Suzuki Jimny, 1.3, 2009

              Коментар


              • #52
                От: До: Дайте отзиви за Jimny

                Здравейте колеги които имате jimny-та искам една помощ от вас какво ще кажете за блокаж на задния диференциал някакав предлог , ез локер или арб Поздрави

                Коментар


                • #53
                  От: Дайте отзиви за Jimny

                  само ARB
                  Samurai Gemax

                  Коментар


                  • #54
                    От: Дайте отзиви за Jimny

                    Честито колега! Да те радва и слуша дълго време! Джимнито е изпитана машинка с голяма проходимост! Знам го от опит вече!
                    Сузуки Джимни 1.3 2001 г 82 hp

                    0888 20 93 63

                    Коментар


                    • #55
                      От: Дайте отзиви за Jimny

                      Семейството хареса това Джимни,производство 2006г.; на 140 000 км.;1.3 мотор.Ще е кола за всичко ще смени старото ми 20 годишно Сеатче,което ще стане на 300 000 км. и започна да подсказва,че ще се налагат ремонти.А тук в Испания са скъпички.Вместо да давам по 200-300 Е за ремонти,а дори и повече, търся си нещо,което да става за града и планината.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:123.jpg
Прегледи:1
Размер:185.1 КБ
ID:5813801

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ггг.jpg
Прегледи:1
Размер:132.0 КБ
ID:5813802

                      Много запазен и поддържан автомобил.Без ръжди,кривини,драскотини и др.п. Искат му 4500Е. На мен ми се вижда множко,но за местните може би не е така.Заслужавали си този разход?
                      Нека силата да бъде с нас!
                      Suzuki Grand Vitara
                      +34 642 91 4154

                      Коментар


                      • #56
                        От: Дайте отзиви за Jimny

                        Поне от снимките изглежда повече от добре запазено.
                        Ако габаритите и обема му не те притесняват, мисля че е много добро попадение.
                        Който търси , намира !
                        Човекът е човек, когато е на път !

                        Коментар


                        • #57
                          От: Дайте отзиви за Jimny

                          Обезателно се качете със семейството и покарайте минимум 30 км.Аз бях разочарован от вътрешното пространство,а не съм от най-едрите.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Дайте отзиви за Jimny

                            Първоначално публикуван от Зелен Преглед на мнение
                            Обезателно се качете със семейството и покарайте минимум 30 км.Аз бях разочарован от вътрешното пространство,а не съм от най-едрите.
                            То семейството сме само аз и жената.Веднъж седмично ходим на 10-тина километра на пазар /2-3 пазарски чанти/,а лятото прескачам чат пат до морето /сутрин отивам,вечер се връщам,общо 25км/.В големите жеги ходя до планината, но там изминатите километри не са повече от 100-150км. в двете посоки.
                            Нека силата да бъде с нас!
                            Suzuki Grand Vitara
                            +34 642 91 4154

                            Коментар


                            • #59
                              От: Дайте отзиви за Jimny

                              Според мен за"аз и жената" и 2-3 чанти е перфектно.
                              За планината на 50-100 км-бива,наясно съм с пътищата около вас.
                              Ако го вземеш ще ти се обадя да почерпиш към края на август съм на 15 км от теб.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Дайте отзиви за Jimny

                                5 години "аз и моята жена" имахме Джимни,но произведено през 1999г. За двама е идеално.
                                Задните седалки се превръщат в багажно отделение.
                                Иначе багажник реално няма.
                                Оригиналната аудио система е слаба.
                                Добре е да има климатик.

                                https://www.offroad-bulgaria.com/sho...99#post3202199

                                Дали е висока цената и дали има гнилотии:

                                https://www.offroad-bulgaria.com/sho...d.php?t=223962


                                https://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=223962&p=3254503#post3254503
                                Последно редактирано от Валери Недялков; 08-05-19, 19:59.
                                Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X