Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Счупено предно стъкло на Land Rover Discovery 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Счупено предно стъкло на Land Rover Discovery 1

    Какво е писано на глава, на камик не оди ! Последният ден на януари за кой ли път потвърди за мен тази прастара поговорка. Както се казва старите криминалета "денят с нищо не предвещаваше към катаклизми и природни бедствия". От два три дни бяхме замислили кратка еднодневна разходка до небезизвестното село Яребковица. Речено - сторено. Рано сутринта Диското и една спретната Нивичка с по двама верни другари на борда потеглихме от абсолютно безснежната Дупница. Веднага след село Крайници пътят се покри със сняг, който ставаше все повече и повече. На Нивата като първа кола взе да и става трудно, затова с Диското минах отпред да пробивам преспите и да правя пъртина. Макър и трудно /пред нас не бе минавано след последния сняг/, стигнахме безпроблемно до Конакчийската махала, след което продължихме само със Скитника. За самото село ще ви разкажа в друга тема, тази тука е за строшеното ми предно стъкло. Последният сняг беше валял доста мокър и клоните на много дървета стигаха до земята, след което бяха замръзнали и образуваха на много места нещо като тунели. Преспите се пробиваха трудно и на места газта трябваше да е "мръсна". Вантите доста успешно се справяха с надвесените клони, но при един от участъците с "бързо" каране някакъв подъл дебел клон не подходи странично, ами леко се протегна между вантите и така ме тресна по джама точно пред главата ми че....... Резултата на снимките. Та след ремонта на раздатка и скоростна, тъкмо се кефех на чудния вървеж и те ти булка нов жам !!!
    Прикачени файлове
    Тази земя, по която тъпча сега,
    тази земя, която пролетен вятър пробужда,
    тази земя – не е моя земя,
    тази земя, простете, е чужда.

  • #2
    До: КАКВО Е НА ГЛАВА ПИСАНО НА КАМИК НЕ ОДИ

    Рисковете на професията,ама не се ядосвай всяко зло за добро

    Коментар


    • #3
      До: КАКВО Е НА ГЛАВА ПИСАНО НА КАМИК НЕ ОДИ

      ...Гадно е...И жалко Д ано се справиш със стъклото, успех, колега!

      Коментар


      • #4
        До: КАКВО Е НА ГЛАВА ПИСАНО НА КАМИК НЕ ОДИ

        Нема страшно ти нали си здрав.Джам се оправя глава по трудно
        К мирной жизни не пригоден.
        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

        Коментар


        • #5
          До: КАКВО Е НА ГЛАВА ПИСАНО НА КАМИК НЕ ОДИ

          Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
          Нема страшно ти нали си здрав.Джам се оправя глава по трудно
          Отначало ме беше много яд. Но сега ми мина. Вече гледам само откъм веселата страна на подобни ситуации. За утре са ми обещали нов Джам.
          Тази земя, по която тъпча сега,
          тази земя, която пролетен вятър пробужда,
          тази земя – не е моя земя,
          тази земя, простете, е чужда.

          Коментар


          • #6
            До: КАКВО Е НА ГЛАВА ПИСАНО НА КАМИК НЕ ОДИ

            Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
            Отначало ме беше много яд. Но сега ми мина. Вече гледам само откъм веселата страна на подобни ситуации. За утре са ми обещали нов Джам.
            То си е за яд отвсякъде, ми пиши утре откъде и колко струва...

            Коментар


            • #7
              До: КАКВО Е НА ГЛАВА ПИСАНО НА КАМИК НЕ ОДИ

              С мръсна газ между клоните, нема ванти-манти дето да те спасят, жалко за джама, но със следващият внимавай

              Коментар


              • #8
                До: КАКВО Е НА ГЛАВА ПИСАНО НА КАМИК НЕ ОДИ

                Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                С мръсна газ между клоните, нема ванти-манти дето да те спасят, жалко за джама, но със следващият внимавай
                Щес старая гусин Модератор !!! Мръсната газ я оставям за хасвалтя. Ама като изключим жама, беше много готино. Ще пусна снимки в отделна тема.
                Тази земя, по която тъпча сега,
                тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                тази земя – не е моя земя,
                тази земя, простете, е чужда.

                Коментар


                • #9
                  До: КАКВО Е НА ГЛАВА ПИСАНО НА КАМИК НЕ ОДИ

                  Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                  С мръсна газ между клоните, нема ванти-манти дето да те спасят, жалко за джама, но със следващият внимавай
                  Какво да внимава, като има едни гадни дървета, дето дебнат в засада и току изскочат та отнесат я нЕкой джам, я нЕкое огледало, че и на калници посягат поганците ...
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #10
                    До: КАКВО Е НА ГЛАВА ПИСАНО НА КАМИК НЕ ОДИ

                    КЕФ ЦЕНА НЕМА
                    К мирной жизни не пригоден.
                    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                    Коментар


                    • #11
                      До: КАКВО Е НА ГЛАВА ПИСАНО НА КАМИК НЕ ОДИ

                      Браво Владе, истинският мъж си остава дете цял живот. Щом и вантите не са те опазили, значи си камикадзе / с припев на Слави Трифонов/.

                      Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
                      ........... За утре са ми обещали нов Джам.
                      Ако не ти намерят, дай да видим при тея апапи от Кобра. Надали ще е повече от 100 лв.

                      Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
                      Щес старая гусин Модератор !!! .............
                      А това мА закла окончателно и безвъзвратно / не в смисъл "без врат"/
                      М'рно! З'пчест!
                      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                      Коментар


                      • #12
                        До: КАКВО Е НА ГЛАВА ПИСАНО НА КАМИК НЕ ОДИ

                        Стъклото ще го прежалиш,важното е че не е влязло вътре при теб,и че ти си жив и здрав,другото майната му,ама пък си направи кефа

                        Коментар


                        • #13
                          До: КАКВО Е НА ГЛАВА ПИСАНО НА КАМИК НЕ ОДИ

                          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                          Какво да внимава, като има едни гадни дървета, дето дебнат в засада и току изскочат та отнесат я нЕкой джам, я нЕкое огледало, че и на калници посягат поганците ...
                          Ау, бях забравил да кажа за огледалата. Когато гадният клон си свърши работата от засада се наложи да върна /срам не срам/ десетина метра назад. Тунела от снегодърветошипкосливотрънки беше толкова тесен, че огледалата ми взеха да се огъват неестествено назад. Да се отворят врати за да слезем беше абсолУтно невъзможно. Точно в този момент бях сам в Диското и да видите само каква картинка бях като се прехвърлях от пилотската на навигаторската седалка да освобождавам горките огледала от пипалата на хищните растения. Ръцете ми бяха издрани като след борба с разгонена дива котка. Но всичко свърши добре, засега да ме извинят от Падок, но няма да поръчвам огледала.
                          Тази земя, по която тъпча сега,
                          тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                          тази земя – не е моя земя,
                          тази земя, простете, е чужда.

                          Коментар


                          • #14
                            До: КАКВО Е НА ГЛАВА ПИСАНО НА КАМИК НЕ ОДИ

                            Абе нали ти си добре ,и нали знаеш , смърт без причина няма. А стаклото ще го прежижеш,ако не днес то утре. Усмех с ремонта
                            Големите мъже си играят с големи играчки

                            Коментар


                            • #15
                              До: КАКВО Е НА ГЛАВА ПИСАНО НА КАМИК НЕ ОДИ

                              Не го мисли много. Казват, че счупеното носи щастие.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X