Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риск-клуб Габрово дъра-бъра

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

    Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
    Хайде момчета стягайте се за неделя да покараме малко по сериозно.
    Предлагам да прехвърлим балкана и да поджиткаме из южна България.
    Като знам какви хубави моми има в Източна Ромелия,т.е. южна БГ,не се чудя що те дърпа натам.Дано жена ти не чете постовете,защото не ще можеш да мръднеш от къщи
    П.П.Калчица има ли нагоре в Балкана?
    Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

    Коментар


    • #32
      До: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

      Първоначално публикуван от offar Преглед на мнение
      Като знам какви хубави моми има в Източна Ромелия,т.е. южна БГ,не се чудя що те дърпа натам.Дано жена ти не чете постовете,защото не ще можеш да мръднеш от къщи
      П.П.Калчица има ли нагоре в Балкана?
      калчица нямаасвалтирали са пътеките и горските пътища
      [FONT=System][/FONT]

      Коментар


      • #33
        габрово

        Хммм и тука е било бая весело както се вижда на снимката.Браво все така да сте

        Коментар


        • #34
          До: Риск клуб Габрово организирани разходки

          Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение


          Открийте десетте разлики :


          На единия главата му е пълна с бетон а на другия с бръмбари.

          Коментар


          • #35
            gabrovo

            Брей горд съм че съм от Габрово !! ммм таман да питам от каде по точно от Габрово мога да намеря таралежки с размери 110/90 17ка и 90/90 19ка , че за сега само гумите ме делят от това да хукна из горите

            Коментар


            • #36
              До: Риск клуб Габрово организирани разходки

              Първоначално публикуван от Flashimba Преглед на мнение
              Брей горд съм че съм от Габрово !! ммм таман да питам от каде по точно от Габрово мога да намеря таралежки с размери 110/90 17ка и 90/90 19ка , че за сега само гумите ме делят от това да хукна из горите
              Магазин "Бул-авто" ул.Николаевска120

              Коментар


              • #37
                До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                Първоначално публикуван от Flashimba Преглед на мнение
                Брей горд съм че съм от Габрово !! ммм таман да питам от каде по точно от Габрово мога да намеря таралежки с размери 110/90 17ка и 90/90 19ка , че за сега само гумите ме делят от това да хукна из горите
                В МОТО-ВЕЛО има всякакви.А, ако няма '17, може да си поръчаш
                [LEFT][URL="http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/"][COLOR=#0000ff]http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/[/COLOR][/URL] :arrow:[/LEFT]
                [LEFT][URL]http://forum.mobile.bg/member/FreestyleR/[/URL] :arrow:[/LEFT]

                Коментар


                • #38
                  До: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                  Ето малко информация за поредстоящите преходчета.http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...388#post842388

                  Коментар


                  • #39
                    До: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                    Олеле, каква е тая тема, че чак и мнение имам тука.OMG.
                    Последно редактирано от FreestyleR; 07-09-09, 21:40.
                    [LEFT][URL="http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/"][COLOR=#0000ff]http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/[/COLOR][/URL] :arrow:[/LEFT]
                    [LEFT][URL]http://forum.mobile.bg/member/FreestyleR/[/URL] :arrow:[/LEFT]

                    Коментар


                    • #40
                      До: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                      Хайде момчета,най после времето се пооправи и ще размърдаме кокалите на нас и на моторите.
                      В неделя на Лук-оил.Аз предлагам да се съберем в 9.00 за да може да тръгнем към 9.30.
                      Маршрута нека да бъде посока Севлиево, и да се поразходим около Севлиево.Надявам се да се свържа с някой местен колега и да съдейства.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                        В Неделя 16 май ще се проведе традиционен мотокрос в село Васил Левски.Решили сме да ходим с моторите да погледаме и да си покараме до там.Всички желаещи да заповядат на Лук-оил.Според мен не е лошо да се тръгне не по късно от 8.00.
                        Естественно не обременявам никого с това решение, който иска е добре дошъл!!!

                        Коментар


                        • #42
                          До: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                          Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                          В Неделя 16 май ще се проведе традиционен мотокрос в село Васил Левски.Решили сме да ходим с моторите да погледаме и да си покараме до там.Всички желаещи да заповядат на Лук-оил.Според мен не е лошо да се тръгне не по късно от 8.00.
                          Естественно не обременявам никого с това решение, който иска е добре дошъл!!!
                          Бих дошъл ама за съжаление няма да съм в ГАБРОВО по точно във (БЪЛГАРИЯ)

                          Коментар


                          • #43
                            До: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                            За утре има ли мераклии за разходка?

                            Коментар


                            • #44
                              От: До: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:МОТОР 002.jpg
Прегледи:1
Размер:47.5 КБ
ID:5187820
                              Здравейте да пусна 2 снимки от днешното каране на затворено трасеНатиснете снимката за да я уголемите

Име:МОТОР 003.jpg
Прегледи:1
Размер:44.4 КБ
ID:5187819а от вчерашното каране до Деветашката пещера снимките са в Павлин прехода беше много як 130 км и накрая с бус се прибрахме че нямаме светлинка на моторите
                              [B]Първо трябва да се научим да падаме, а после да караме .[/B]

                              Коментар


                              • #45
                                От: До: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                                Първоначално публикуван от Цайтата Преглед на мнение
                                Здравейте да пусна 2 снимки от днешното каране на затворено трасе[ATTACH=CONFIG]220962[/ATTACH]а от вчерашното каране до Деветашката пещера снимките са в Павлин прехода беше много як 130 км и накрая с бус се прибрахме че нямаме светлинка на моторите
                                Eй скъсахте ги от асвалт тези моторчета.
                                Абе защо не си купите по един пистов мотор,вие така или иначе си карате по шосетата!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X