Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риск-клуб Габрово дъра-бъра

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

    Утре напомням,в 8.30 тръгваме предполагам че до Калофер са около 80-90км.
    Предполагам че за около 2часа би трябвало да стигнем.Дано хванем кебапчетата и бирата!!!

    Коментар


    • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

      Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
      Утре напомням,в 8.30 тръгваме предполагам че до Калофер са около 80-90км.
      Предполагам че за около 2часа би трябвало да стигнем.Дано хванем кебапчетата и бирата!!!
      Мотокроса започва в 14ч.

      Коментар


      • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

        Ице, може и да си прав. Джар Джар е написал точно- бира и кебапи. Мотокроса- еви го. Айде поздрави.
        Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

        Коментар


        • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

          За днес ще имали карачи

          Коментар


          • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

            Както си стояхме и решихме, утре събота 16.06.2012г. да се поразходим малко. Който има желание в 9.30 по кафе на Лукойл и газ.

            Коментар


            • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

              Колеги утре ще ходите ли на рали )
              [LEFT][URL="http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/"][COLOR=#0000ff]http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/[/COLOR][/URL] :arrow:[/LEFT]
              [LEFT][URL]http://forum.mobile.bg/member/FreestyleR/[/URL] :arrow:[/LEFT]

              Коментар


              • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                Утре неделя 8 юли,да се поразходим.Сбор 9-9.30часа на Лукойл.

                Коментар


                • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                  Няколко ентусиасти сме решили да се разходим до връх Ботев, но искаме малко съдействие. За момента съм изтеглил два трака.Единия с.Тъжа-х.Тъжа-кв.Острец, другия Априлци-х.Тъжа-връх Ботев.Разбира се Априлци ще го пропуснем Та въпроса ми е, вие като сте ходили от къде сте минали и дали по този трак ще може да се мине.В смисъл да не е забранено за МПС, защото минава през резервата Северен Джендем.Ако някой знае нека сподели

                  Коментар


                  • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                    Първоначално публикуван от rudi98 Преглед на мнение
                    Няколко ентусиасти сме решили да се разходим до връх Ботев, но искаме малко съдействие. За момента съм изтеглил два трака.Единия с.Тъжа-х.Тъжа-кв.Острец, другия Априлци-х.Тъжа-връх Ботев.Разбира се Априлци ще го пропуснем Та въпроса ми е, вие като сте ходили от къде сте минали и дали по този трак ще може да се мине.В смисъл да не е забранено за МПС, защото минава през резервата Северен Джендем.Ако някой знае нека сподели
                    Маршрута с.Тъжа-х.Тъжа-кв.Острец е напълно свободен за движение,има едно КПП над х.Русалка на което записват някакво име и евентуално ако има някой рег.табела,та дори и без табели пропускат без проблеми.Другият маршрут също ти е напълно свободен до х.Тъжа,от х.Табите до вр.Ботев е абсолютно забранен,има масивна бариера която от опитен моторист се преминава без проблем,с друго освен с мотор не може да се премине, и от там до Ботев се кара незаконно,но ако се внимава и не се спира при никой и евентуално ако има спрял джип на паркажии се заобикаля от далеч,също някой път ги има и на самият връх,но кара ли се с повишено внимание няма проблеми иначе актове,полу разрешен достъп но само с бележка от Калофер и то с основателна причина е разрешено,но само по пътя Паниците-Ботев 40км преход.Всеки друг маршрут които са доста на брой са забранени,имай предвид че ако решите да карате незаконно уговорките час и дата на тръгване си ги правете по телефоните,във форума има много къртици които слухтят и предават информация.
                    Последно редактирано от hristo jivota; 04-08-12, 15:22.

                    Коментар


                    • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                      Днес говорих с зам. директора на парка и той ми каза същото...За сега мислим да не поемаме рискове и ще пропуснем Ботев.Все пак благодаря ти, че се отзова

                      Коментар


                      • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                        Утре мисля да поизлезя.Ако има желаещи аз съм в 10 на бензиностанцията!!!

                        Коментар


                        • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                          Те сутрин докато го извадят и докато идат на работа аз в 9.00 вече се снимах на върха. И от север и от юг съм го качвал по хладина , и видимостта е по-голяма и пейзажите са по-сочни... Не го пропускай, друго си е да кажеш ,че си бил и на Ботев, сериозен връх ,като височина-по,по, най...
                          Последно редактирано от Тодор Етрополе; 14-08-12, 08:30.
                          С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

                          Коментар


                          • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                            Утре сме на Лук-оил в 10 с Румен.
                            Всъщност в 10 тръгваме от там!

                            Коментар


                            • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                              Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                              Утре сме на Лук-оил в 10 с Румен.
                              Всъщност в 10 тръгваме от там!
                              Поздрави на Румбата
                              [I]Георги Дим. Попов :Самоков тел.0882567867[/I]

                              Коментар


                              • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                                Днес с Йонко направихме една "Ясеновска" пътека набързо.Прилично мазно си беше, въпреки че изглеждаше сухо.
                                Пробвайте я утре ,гаранция че ще има колабси!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X