Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Харманли Екстрийм Ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Хммм тия дни харманли екстрийм ендуро нещо влезе в грипов период
    и то въпреки че не е студено
    НО от утре тръгват новите епизоди обещавам
    то можеше и от днес ама няма как да стане
    тъй че очаквайте включване от "горещи " ендуро точки
    поканата продължава да важи и за тези които им се идва
    макар че вече сигурно януари февруари ще е "лагерсбора"
    декември е доста натоварен организационно месец

    Коментар


    • #32
      понеже разглобих сузукито да му сменя бутало а реших да сменя и цилиндъра вчера екстрийма беше с кдх са
      качих се на едно връхче дето не се бях качвал до сега само че като взех да снимам свърши тока на апаратчето и само две три снимки успях да щтракна

      сузукито чака цилиндър от дидо др

      колелото в това време се кипри с резервоара му


      че и с ауспуха му


      кдх са влиза в действие и връхчето е качено а от там се разкрива ето това


      последната снимка преди да ми свърши тока на фотоапарата
      жалко защото тъкмо навлязох в екстрийма

      Коментар


      • #33
        лелеее пичове тука откога го чакаме тоя сняг и той вчера взе та поваля
        като гледам до в други ден сигурно ще се е стопил

        но в неделя още докъто валеше реших да покарам по снега
        колям кеф беше цял следобяд въртях накрая бензина ми свърши
        та избутах мотора до димитър и му задигнах от мазето 100-200мл бензин че да си стигна до в къщи

        децата бяха направили пряспа та..реших да я сцепя

        завоййй











        евала яки машини тия ниви

        м дааа джет ли карах вчера или мотор









        Коментар


        • #34
          Хахаххаа абе Митков ти си голям дивак бре ... като гледах снимките ми идеше и аз да ида да си взема мотора от Каравелово, ама няма как да стане.. с тея гуми ша са изчиста някаде и нема смисъл... като гледам бая "завойчета" си правил
          Нали уж тамка не валеше сняг.. аз като видях снимките....... то повече от тук бе
          Представям си ако започне да вали МНОГО какво ще става...
          ----
          П.С. Между другото това КДХ-а ли е щото от много време те гледам ту с зелен ту със жълт крос... та се питах... това моторченценце ли ми предложи когато за закриването на сезона
          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
          [/FONT]________________________________________
          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
          [/CENTER]
          [/CENTER]

          Коментар


          • #35
            В Ню Мексико сняг
            I can't believe it !
            То било хубаво да има сняг, нали Митков?!
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • #36
              момчета отдавна не съм качвал снимки в темата
              макар че още на 01 01 2006 та открихме екстрийма но ми свърши тока
              на фотото и само е тази снимка успя да стане на 1 ви



              обаче този уикенд бая покарах само че бе яка кал
              но все пак реших да ви покажа зимните ни трасенца които са около реката защото другаде дори и да има сняг там е чисто и е със специфичен микроклимат
              за това и сме си направили нещо като трасенце за мотокрос или по скоро екстрийм ендуро тест
              до реката което ми е на 3 минути от къщи

              поглед от горната част на скок 2
              по трасенцето карам няколко обиколки в едната посока а после няколко в обратна тъй че това е или скок или стръмно надолнище като го минеш на обратно

              скок номер 2 от зимната пистичка а на обратно като се кара е надолнище номер 3

              скок номер 2 или надолнище номер 2

              скок номер 1 ,а като се кара на обратно пак си е скок...тъй съм го завъртял трасенцето

              иначе малко по нататък край реката разходката бе направо рискована защото пътя влизаше постепенно под...водата
              не съм виждал марица толкова пълна даже и по време на летните наводнения

              това е пътя край река харманлийска на около километър преди да се влее в река марица

              тук обикновенно е едно голямо песъкливо място по което караме с едно поточе в единия край а вижте сега всичко е под водата

              тук двете реки се сливат

              направо е станало море

              пътя изчезва под водата

              по тази пътечка се кара край реката водата почти е достигнала до нея макар че май не се вижда много защото там е нещо като тунел от храсти и е тъмно

              това е снимка на придошлата река от стария железен немски мост не стоях много щото имах чуство че ще ме отнесе барабар с моста

              пробвах да се измъкна през един баир малко в стил ала ерзберг но калта и малкото място за засилка ми изиграха номер и се стигна до ...полягания

              малко не ми достигна да го кача от първия път има няма 5 метра
              [img]https://htftp.offroad-bulgaria.com/mitkov/mar%20pad%20bair%20ok.JPG




              а тука както си давам назад и гледам на горе към баира и по едно време като рекох да стъпя с десният си крак ...опаа няма почва под кракът но вече се бях навел и паднах а мотора върху мене ...
              братята роми в този район са изкопали такива че и още много по големи дупки практически навсякъде тъй че както си караш или вървиш и изведнъж...опааа
              все пак успях да кача от втория път макар и пак с...полягане.че..и горе на върха бяха изкопали ...ямиии
              успях обаче да се прибера след още няколко полягания, толкова не бях падал цял сезон
              ама пък малко по натам открих много готини екстрийм места на които другия път ще станат супер снимки особенно ако дойде още някой с мен да снима
              сега нищо не стана щото се стъмни та едвам се прибрах без фар до в къщи

              Коментар


              • #37
                Има ново попълнение на харманли екстрийм гаража

                американ дрийм от дясно на ляво 125 220 250 все 2т

                ето и последният превезет баир

                Коментар


                • #38
                  тази седмица братчеда по известен като ММ от форума а и още по известен като носител на голямата награда за феърплей на федерацията ми бе на гости в харманли та подивяхме доста
                  температурата в събота надхвърли 20 градуса следобяд и бе много готино,сутринта бе малко кално но до следобяд на повечето места даже и исъхна

                  братчеда скоро не бе карал и отначало като се емнахме из екстрема главата му направо "изпуши" в буквалният смисъл на думата

                  първата спирка бе чешмата пред ресторант приказките

                  от там по екстрийм пътеката братчеда голям късмет изкара щото тя и без тва си е трудна а понеже е и в дере имаше все още и сняг по нея
                  което я правеше още по трудна

                  на по равните места спирахме за почивка

                  камъни ....камъни братчеда се нерви и кефи същевременно

                  ММ си е взел нов апарат и снима ли снима между другото от вторият ден снимахме само с неговият апарат та той ще пусне снимките които станаха наистина доста добре дано ги пусне по скоро

                  тука за малко да изтървем CR а да избяга в дерето

                  пътеката

                  изглед от поредната спирка

                  от снимката май не личи но всъщност това е едно доста яко качване

                  връщане след неуспешен опит от долу мястото за засилване бе много разкаляно и направих цели 2 неуспешни опита което бе своеобразен рекорд

                  единият от полуоспешните опити
                  наистина май от снимките хич не личи колко е стръмно всъщност



                  тук пък имаше доста екстремно спускане и братчеда се кефи докато се опитва да задържи мотора да не се свлече надолу в гората

                  края на спускането,долу се виждат кактусите които газим

                  или по скоро началото на по лекото спускане

                  преминаваме по моста на река "харманлийска"

                  следват няколко суперекстремни качвания и накрая вече на братчеда пръста не издържа на полусъединителите и се схвана и за известно време бе извън строя

                  накрая димитър ни намери и докара домочадието на "пикник сред природата а братчеда легна да подремне след обилният обяд
                  приготвен бе и един импровизиран лагерен огън

                  децата също са доволни а моя малкият използва момента да се "позакачи " с на димитър щерката а наздраве свате
                  имаше и още много готини моменти но повечето снимахме с апарата на ММ надявам се скоро да качи и той некоя снимка
                  Последно редактирано от mitkov; 18-08-09, 11:18.

                  Коментар


                  • #39
                    Братчеда ММ си го убил от екстрийм бе Митков! По яваш, де!
                    То хубаво все пак, че е бил с CR-a. Ами ако беше с Ямахата, май още щеше да е каталясал.
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • #40
                      май да
                      а и по негово мнение ямахата му щеше да хвърли поне 2-3 пъти "водите"
                      то тва му бе част от кефа че му се караше СR 250 2Т
                      иначе много добре се справи даже вторият ден вече взе да му хваща челъмите на ср ката
                      все пак обаче покаталясахме и двамата де

                      Коментар


                      • #41
                        мдааа...
                        братовчеда беше решил за един ден да ми покаже всички екстреми,които е намерил и особено след зимната пауза бая ме поозори,вечерта бях като пребит
                        ама пък беше кеееефф .... голям
                        времето беше много хубаво и имаше доста хора на разходка и почивка и чак ми беше съвестно че им надухме главите щото на някои места минавахме не веднъж и дваж а по няколко пъти
                        ето малко снимки и от мен
                        пътеката,много триалкаджийска с доста камъни
                        тука едно от малкото места за почивка

                        на места имаше още лед и сняг

                        тука едно от най-трудните места

                        но Митков им е хванал цаката
                        вече почти на края

                        имаше и бързи участъци със скокове но общо взето средната скорост май не е повече от 20 км в час

                        имаше и малко разпускане по някое време


                        и почивка с изглед кам ресторант"Приказките"

                        фенки на братовчеда се опитват да са по близо до идола си

                        по-късно михме мотори

                        и за някои мотоденя завърши така,а други търкаха схванати ръце

                        имаше и такива които имаха работа и не се чудят как да си убият времето


                        трасето по което карахме е в плановете на бртчеда за състезание и мисля че ще се получи наистина хубава и екстремна надпревара в която в никакъв случай няма да имат предимство много силни мотори и повече ще зависи колко подготвен е райдъра
                        по късно ще пусна снимки и от втория ден
                        Последно редактирано от mitkov; 18-08-09, 11:21.
                        "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                        MG Racing Team

                        Коментар


                        • #42
                          нещо ме налегнаха много задачи та чак сега сколасах
                          покрай Хармалийска река Митков е намерил доста добри места за ежедневна тренировка,а и са му само на пет минути с мотора

                          след него и аз разбира се

                          излизане на път с предимство


                          тоя бряг е почти отвесен и почти нямаш място за засилка

                          но пък беше голям кеф да го качваш

                          горе излизаш със малък скока а ако не върнеш газта те изстрелва на високо и падаш на ръба

                          като това например

                          изглед отдолу,добре че беше изсъхнала земята иначе няма качване

                          братчеда излиза със скок

                          още един интересен за катерене бряг при който първо трябва да прескочиш долу в ниското един насип и веднага с газ нагоре
                          аз на тва много му се кефих и сигурно го минах 10-12 пъти или повече незнам ама на братчеда му писна даже по едно време

                          имаше още много за обикаляне ама вече нямаше време и трябваше да се пътува за студената и кална София
                          два дни обаче доста покарахме и накефихме за което съм много благодарен на братчеда и .....ще го почерпя на някоя чужда сватба
                          "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                          MG Racing Team

                          Коментар


                          • #43
                            Момчета
                            този уикенд на гости ми бе Румен от форума
                            покарахме....яко сфанахме се и тримата /аз румен и димитър/
                            много бе яко краси само може да съжалява че не дойде но...след 5 дни пак е уикенд
                            ето и кратък фото разказ

                            румен се облича и няма търпение да тръгваме

                            тоз и той едва трае да тръгва

                            тръгваме по маршрута и първата спирка естественно е на стадиона от където почва маршрута, демонстрирам на румен завой на задна гума с кдх са



                            следващата спирка вече е на приказките
                            гергана и ивана взимат автограф от румен и ...продължаваме нататък

                            вече сме по пътеката румен се справя много добре и започва да свиква с кдх са ,междувременно ...набира тук таме и по някой "букет цветя" както му казва жоро аз им викам "полягания"

                            румен се кефи на екзотичният пейзаж в дефилето

                            стигаме чешмата и си почиваме

                            минаваме покрай екстрийм участъка който е толкова кален и подгизнал че хич не ми се качваше ...ама пуста гъзария
                            гумата обаче също ми е доста изтрита и правя невероятно число не -и полу -оспешни опити което ме амбицира и накрая го качвам няколко пъти ,от снимките сигурно ви изглежда лесно но на живо не е точно така а и мястото за засилка е подгизнало като блато
                            :
                            тука вече и димитър се присъедини към нас

                            по някое време вече героите са уморени и спираме да починем

                            тук има едно много готино качване през гората със скок в средата
                            повъртяхме доста там

                            увличаме се в скоци и от хард ендуро преминаваме в зоната на т нар free ride

                            СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ :idea

                            Коментар


                            • #44
                              Браво, Митков! Така яко ме надъхват твоите репортажи, че чак ми идва да запаля мотора и да се втурна някъде и да му скъсам масура! Между другото, на някое откриване или закриване, ако си навитак, ще ти покажа пътеките(не пътища), през които аз минавам, ще се накефиш на максимум! Това се отнася за всички...

                              Коментар


                              • #45
                                ПРОДЪЛЖЕНИЕ


                                от там продължаваме и отиваме от другата страна на града на трасенцето край реката

                                продължаваме край реката влизаме в гората и след няколко километра сме на връхчето над село българин
                                междувременно давам на димитър CR а че на неговия кх лостчето съвсем се скапа след тва не му се щеше да слиза от ср а ама това е друга тема

                                вече се разтреперахме от глад и умора и за това скоростно се отправяме към селската сладкарница да "заредим"

                                наздраве- разбира се с лимонада и ...вафли

                                след това тръгваме през гората на обратно но минаваме през едно място което димитър бе намерил преди време има няколко окопа за танкове правени преди време и още няколко препятствия и там димитър си тренира от време на време
                                румен ми бе казал че кара крос мотор от няколко месеца и още не е пробвал да скача но вижте го само след няколко часа престой на харманлийска земя

                                на връщане хванахме едни пътища които до сега не бяхме минавали и се откриха много готини места и интересни гледки накрая излязохме край новостроящата се магистрала където също е много яко но там вече не ни се снимаше че отмаляхме

                                пресичаме асвалта и не се сдържавам да пробвам малко номера
                                всъщтнос тук асвата ако ползваме то предвижването е желателно да става само по по горният начин

                                накрая следва ...измиване



                                надяваме се че румен остана дволен от гостуването в харманли

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X