Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

    Първоначално публикуван от itso1 Преглед на мнение
    .А ти прешалецо ела специално за теб ще направим ескорт ЗАПОВЯДАИ
    Я пиши с имена, че така незнам за кой се отнася, но понеже и аз съм от пришълците ( въпреки че имам покана за жителство в Енина, а е твърде възможно да стана габровски сват ) съм от засегнатата страна.

    Коментар


    • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

      Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение

      П.п. Дискус престани да се държиш, като наемател или собственик на местността около Шипка. За разлика от Джартов , който повече нямало да кара по шипченските пътеки, аз ще засиля присъствието си там.
      На теб специално ще ти издействувам разрешение от кмета, но само за Армана и ще караш докато хвърлиш водата ,за всеки неуспешен опит ще бъдеш наказван със....със шише уиски ,тъй че си носи един кашон от Плевен ...ще ти трябва !

      Един приятел казва мерак се гаси с пари......ти като имаш мерак ,понеже на става въпрос за пари ,ще черпиш !

      ...И какво значи засегната страна ? ..Идваш караш на готово без да си чистил клони ,камъни,драки и тем подоби,вечер си заминаваш. И без да присъствуаш на скандалите на които ние присъстваме след като ти си вече в Плевен !
      Кой е засегнатата страна в случая ?
      Последно редактирано от diskusa; 28-11-09, 18:59.
      Стефан Дянков

      Коментар


      • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

        габровски сват
        Ами хайде де до кога ще те чакам да се наканиш
        [FONT=System][/FONT]

        Коментар


        • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

          Щом е за Армана идвам с голямата камера ще има доста материал за снимане.

          Коментар


          • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

            [QUOTE=Жоро Витлиемоф;габровски сват Ами хайде де до кога ще те чакам да се наканиш
            [FONT=System][/FONT]

            Коментар


            • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

              [QUOTE=монико;937498]Важно съобщение !!!

              По молба на ловните дружинки с.Енина и с.Изворово ви уведомявяме, че на 28.11.2009г. и 29.11.2009г., ще се ловува и с ловни карабини в местностите "Катуните" и "Ушите".
              Молим Ви най-учтиво, да не правите преходи в тези местности, за да се избегнат неприятни инциденти


              И днес като покарахме в тези месности никакъв ловец не видяхме.Утре пак сме там.

              Коментар


              • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                И аз може да доида да поснимам ко става около шипка

                Коментар


                • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                  Еи няма да са ядете с моя приятел ВИТЛИЕМОВ щото ша ваи в пичовете .Всеки ша кара дет си иска бълкана е на всичкиАпък ВИТЛИЕМОВ колкото труд и пот е хвърлил в ЕНИНА и по нащи кози пътеки вии въобще си нямате на идея И в ЕНИНА е винаги добре дошъл

                  Коментар


                  • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                    Аиде утре на веселата част на беседката кои с лопата кои със кофи други с мръвки трети с винцок ще има зливка на основи аиде не се услушваите 10ч на мястото

                    Коментар


                    • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                      Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
                      Еи няма да са ядете с моя приятел ВИТЛИЕМОВ щото ша ваи в пичовете .Всеки ша кара дет си иска бълкана е на всичкиАпък ВИТЛИЕМОВ колкото труд и пот е хвърлил в ЕНИНА и по нащи кози пътеки вии въобще си нямате на идея И в ЕНИНА е винаги добре дошъл

                      Саматака бат шори,на кои дет му видят очите там да кара гората е за всеки,а за утре ако не прекалим тази вечер ще одаря едно рамо.

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от schipkata221 Преглед на мнение
                        габровски сват
                        Ами хайде де до кога ще те чакам да се наканиш
                        Няма какво да се каня свато . Ние като сме си сватовеееее, значи работата е на таман .

                        Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
                        Еи няма да са ядете с моя приятел ВИТЛИЕМОВ щото ша ваи в пичовете .Всеки ша кара дет си иска бълкана е на всичкиАпък ВИТЛИЕМОВ колкото труд и пот е хвърлил в ЕНИНА и по нащи кози пътеки вии въобще си нямате на идея И в ЕНИНА е винаги добре дошъл
                        Аааааа бат Шор , много съм трогнат от подкрепата в твое лице. В Енина ми е хвърлен пъпа да знаеш

                        Коментар


                        • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                          Хайде да се похваля останах без мотор.
                          Продадох Ямахата в Крън.
                          Мисля да се качвам на КТМ 400 или Сузи ДРЗ 400.
                          Знам какво ще ми препоръчате всички.
                          КТМ 400 EXC

                          Коментар


                          • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                            Първоначално публикуван от Tornado Преглед на мнение
                            Хайде да се похваля останах без мотор.
                            Продадох Ямахата в Крън.
                            Мисля да се качвам на КТМ 400 или Сузи ДРЗ 400.
                            Знам какво ще ми препоръчате всички.
                            Честито.
                            На пук на всички мнения, ще те изненадам и ще ти препоръчам DRZ . Не ме карай да се обосновавам, че ще трябва да вляза в конфликт с половината съфорумци.

                            Коментар


                            • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                              Честито.
                              На пук на всички мнения, ще те изненадам и ще ти препоръчам DRZ . Не ме карай да се обосновавам, че ще трябва да вляза в конфликт с половината съфорумци.
                              Хаха очаквах този отговор от теб точно.
                              Днес ще гледам някакъв ДРЗ в Казанлък и ако не ми хареса после отивам до Клисура да разгледам КТМ-ми.
                              Ще си поставя на аватара ДРЗ ,а пък да видим.
                              КТМ 400 EXC

                              Коментар


                              • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                                Не е добре положението.Машината ми грабна окото ,но сумата не е по силите ми.Аз се бях приготвил за около 4200 до 4500 лв.
                                Километража е в мили и е механичен иначе вида на сузи е безупречен.Състоянието е страхотно има възможност за лизинг и 3 месечна гаранция.
                                КТМ 400 EXC

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X