Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб радиолюбители

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Клуб радиолюбители

    Уважаеми колеги, както се уговорихме на срещата вече имаме закрит клуб където ще обсъждаме и споделяме информация касаеща само радиолюбителите и която не е добре да бъде публична...

    Закритият форум е тук:
    Радиолюбители

    За да бъдете включени в него е достатъчно от вашият контролен панел да идете на членство в групи, да изберете радиолюбители и да поискате включване... Лидери на групата са: Веско и sparky...

    И не забравяйте че трябва да посочите вашият знак в искането за включване... както и мотивация...
    Последно редактирано от Венцислав Петров; 03-03-09, 12:59.
    VPetrov.photography

  • #2
    От: Клуб радиолюбители

    Каква е причината да не ми се дава достъп до затворената тема за радиолюбители? Още при регистрирането в форума бях дал искане за включване в нея, дадох и преди 3 дни (LZ4NY) но резултат няма.

    73, Миро LZ4NY

    Коментар


    • #3
      От: Клуб радиолюбители

      Първоначално публикуван от lz4ny Преглед на мнение
      Каква е причината да не ми се дава достъп до затворената тема за радиолюбители? Още при регистрирането в форума бях дал искане за включване в нея, дадох и преди 3 дни (LZ4NY) но резултат няма.

      73, Миро LZ4NY
      В момента не виждам активно искане от теб. Току що погледнах.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        От: Клуб радиолюбители

        Мерси, вече всичко е ок

        Коментар


        • #5
          От: Клуб радиолюбители

          Здравейте, пуснал съм искане за включване в групата на 28.06, но досега нямам отговор. Каква е причината? Благодаря.

          Коментар


          • #6
            От: Клуб радиолюбители

            Първоначално публикуван от fxmaster Преглед на мнение
            Здравейте, пуснал съм искане за включване в групата на 28.06, но досега нямам отговор. Каква е причината? Благодаря.
            Готово. Просто не се сещам да погледна всеки ден, а форума не ми изпраща напомняне, ако има нови искания.

            Затова, моля, които чете това и смята да кандидатства, след заявката да ми пусне и ЛС (на мен или на Веско), или ако не може - да пише тук. Тогава бавенето ще е най-много ден.

            И моля, към заявката пишете си и инициалите, понеже е чиста загуба на време да се ровча и да проверявам всеки, дето не го е направил, дали има опознавателен знак, или не. В групата се допускат само действащи радиолюбители, притежаващи опознавателен знак.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              От: Клуб радиолюбители

              Здравейте!На 21.10.2010 пуснах искане за достъп до Радиолюбителския форум.Аз съм LZ1MDE.
              Благодаря предварително!!!
              73!

              Коментар


              • #8
                От: Клуб радиолюбители

                Здравейте, пуснах искане за регистрация в радио форум. Има ли причина да не ми е разрешен достъп?
                LZ1MMH

                Коментар


                • #9
                  От: Клуб радиолюбители

                  Добре че прочетох тази тема та да не си правя труда да пускам заявка

                  LZ1OFF
                  My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Клуб радиолюбители

                    Сигурно съвсем скоро си се регистрирал в този сайт. Минава някое време, преди да получиш достъп до разни места. Въпрос на самозащита. Случва се да се влачат недобронамерени хора. Но ако имаш познати от местните хора - просто ги посочи, те ще те препоръчат веднага.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Клуб радиолюбители

                      Има няма 2.5 години откак съм регистриран в този сайт
                      My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Клуб радиолюбители

                        М ... Тогава не знам ... Да не си объркал нещо във формулярите? Аз побеснявам от такива хартии.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Клуб радиолюбители

                          Колеги, молба от LZ1OFF не е постъпвала. Трябва просто в настройки(профил) > моите настройки > групи да се подаде заявка за съответната група, в случая Радиолюбители
                          Show must go on!
                          LZ1VES

                          Коментар


                          • #14
                            От: Клуб радиолюбители

                            Да така съм и написал, че не съм пускал заявка. Ей така на шега и за да раздвижа малко темата. Щом темата все пак се наблюдава отивам да пусна.
                            My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Клуб радиолюбители

                              Всички пуснати молби са одобрени.
                              Show must go on!
                              LZ1VES

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X