Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с достъпа до темите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с достъпа до темите

    вие нямате право на достъп до тази страница. Причините за това е възможно да бъдат:
    1. Вашите привилегии за достъп до страницата. Може би вие се опитвате да редактирате нечия публикация, да достъпите модераторски или администраторски опции или други системи които са ви забранени?
    2. Ако се опитвате да публикувате е възможно Администратора да ви е забранил достъпа или вие още да не сте получили активация.




    Това ми изписва когато се опитам да влезна в доста от темите във форума свързани с техническа информация. Пратих майл до администратора, но още не съм получил отговор. Някой може ли да ми обясни на какво се дължи това.

  • #2
    До: Проблем с достъпа до темите

    В разделите със систематизирана информация се влиза, като придобиеш определен статус. Не е зле, да попрочетеш наоколо и да видиш какво е нужно да направиш.

    Коментар


    • #3
      До: Проблем с достъпа до темите

      Аз мога!
      Това предполагам се дължи на това, че не сте прочели Условията, които сте длъжни да приемете ако желаете да се регистрирате!. Горещо ви препоръчвам и да прегледате внимателно темата за Ограниченията в портала за новите потребители както и за тези които имат <20 мнения.
      Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
      A2 (+)

      Коментар


      • #4
        До: Проблем с достъпа до темите

        Не виждам смисъл в това да трупаш мнения за да се утвърдиш като активен участник за да имаш достъп до дадена информация във форума.Нали това е целта на форума-да обменяме идеи и информация.Докато стана активен участник ще забравя за какво съм влязъл във форума.Повечето младши участници като мен нямат никакви или имат минимални познания по темите и е по-лесно да открият нещо в систематизираната информация, отколкото да се ровят по темите и да се раздвояват от безбройните мнения на знаещи , незнаещи и гадаещи.С какво може да допринесе мнението на един начинаещ(незнаещ) освен да натрупа безмислени точки и да оспамва пейзажа?!Това е лично мое мнение с което не искам никого да обидя.Посещавал съм много форуми и за пръв път се срещам със засекретена информация.Дано някой ден нещата се променят в полза на незнаещите.
        Jeep Grand Cherokee WJ 2.7 CRD 2002
        Subaru Forester 2.0 d 2010
        Great wall Steed 5 2.0 HDI 2011

        Коментар


        • #5
          До: Проблем с достъпа до темите

          Цвети го е написала: " Условията, които сте длъжни да приемете ако желаете да се регистрирате!"
          Пише "АКО желаете" - премате. А точно защото Форумът е за обмен на идеи и информация, не мога да приема, че трябва само да се точи от него. Не бой се , няма да оспамиш, ако не знаеш нищо по темата за "Как да си направим хоувъркрафт" , то със сигурност знаеш нещо за отглеждането на маниока в Софийското поле например, или как се става космонавт. Точно заради това има толкова много подфоруми с хиляди теми в тях, все нещо занеш, сподели го, и тогава и Форумът ще сподели с теб, не бъди егоист.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X