Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нуждая се от специален транспорт срещу заплащане

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нуждая се от специален транспорт срещу заплащане

    След може би около две седмици или най-много три ще имам нужда от транспорт до връх Братия целта е е да се качи техника за доставка на интернет до кулата там както и хора които ще я слагат и настроиват доколкото подушвам шефа маи ще има трудности с намирането на подобен транспорт за това ако някои може да помогне нека каже цената която иска и да ми остави телефон за връзка когато имам яснота на нещата и дали случаино не сме намерили транспорт ще кажа и датите предварително благодаря.

    П.С. Незнам в кои форум точно да го пусна за това го сложих в общи дискусии ако модераторите искат нека го преместят където сметнат за добре
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

  • #2
    Е хубаво, ама ти от вертолет, верижен влекач или от джип се нуждаеш?
    Какъв е терена, има ли изобщо някакъв път, каква е техниката, като размери и тегло, колко е като цяло и тн...
    Инаме мога да те свържа с една руска фирма с Ка-32, нямаш проблеми, само да можеш да си платиш
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      Ми верно бе пък и аз не казах значи нужадя се от джип или май по добре нещо от сорта на Буханка бус 4ь4 аз все още там не съм ходил но предполагам че до там е планински път защото има кула и работници които се качват така че хеликоптер не ми трябва трявба ми нещо 4х4 със стабилен шофьор техника за сега незнам колко е обемиста но скоро ще разбера до там ще се качват един Уйирлес антена и един компютър плюс електрожен и други такива посбия и евентуаллно трима души
      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
      тел.088четири 9едно9 4нула4
      -------------------------------------------------------

      Коментар


      • #4
        Е, не е толкова страшно, въображението ми вече рисуваше колони от КрАЗ-ове 6Х6 натоварени до горе с контейнери и някакви завити в бризент неща, изкачващи се по някакви морени и сипеи....
        Мисля че ще се намери превоз, още повече ако напишеш какво ще е заплащането
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          Ами заплащането незнм какво ще е що нензм колко струва за това казвам кажете цена за да знам да кажа и на шефа да си прави сметка
          ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
          тел.088четири 9едно9 4нула4
          -------------------------------------------------------

          Коментар


          • #6
            Телевизионната кула на връх Братия обслужа с телевизионен сигнал градовете Панагюрище, Пирдоп, Златица и околните селища. Надм. височина (кота терен): 1516 м., Географски координати: 24E9'29" / 42N35'43"

            Ето това са малко данни за местото до което трябва да се кача

            А ето и снимкa:

            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
            тел.088четири 9едно9 4нула4
            -------------------------------------------------------

            Коментар


            • #7
              познавам едни хора, дето слагаха ГСМ-клетки... Плащаха им по 50ст/км за асфалт и 1лв/км за черен път... естествено за самия монтаж - отделно...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #8
                Re: Нуждая се от спецялен трнаспорт срещу заплащане

                Дяволе, какво стана монтирахте ли антената?
                LZ1PER

                Коментар


                • #9
                  Re: Нуждая се от спецялен трнаспорт срещу заплащане

                  Монтирали са я и още как Но с бая премеждия, които той трябва да ви разкаже
                  о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Нуждая се от спецялен трнаспорт срещу заплащане

                    Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                    Монтирали са я и още как Но с бая премеждия, които той трябва да ви разкаже
                    Какаво е правил до сега, та не е споделил???
                    LZ1PER

                    Коментар


                    • #11
                      До: Нуждая се от спецялен трнаспорт срещу заплащане

                      Здравейте, някой има ли идея каква е цената в момента на подобен превоз с джип 4х4 за труднодостъпни терени ?

                      Благодаря предварително !
                      2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                      Toyota Land Cruiser KDJ 125

                      Коментар


                      • #12
                        До: Нуждая се от специален транспорт срещу заплащане

                        По горе го има писано.Левче на километър.
                        BMW X6

                        Коментар


                        • #13
                          До: Нуждая се от специален транспорт срещу заплащане

                          Охо аз съвсем бях забравил тая тема.Отдавна вече всичко е монтирано и работи оказа се че Братия е на лесно място моите доставчици монтираха всичко там.По интересното беше на Връх Богдан там всичко бе монтирано и след година безпроблемнанан работа миналта зима вятър издуха едната антена качихме се почти до горе но джипа на доставчиците затъна,разбира се бяха неподготвени заваля сняг задуха вятър спасиха ни с една ИФА но не стигха до джипа и така той отстоя 8 дни под Богдан затрупан в преспи докато венните не пробиха път нагоре с булдозер.
                          ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                          тел.088четири 9едно9 4нула4
                          -------------------------------------------------------

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X