Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Освежаване на стари мебели - акция в дома Ново Село - Видинско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Освежаване на стари мебели - акция в дома Ново Село - Видинско

    Здравейте,

    Вече снега почти се стопи. Мисля че камионът няма да има проблеми с качването до нас.
    Предлагам да помислим за един ден от тази седмица и да изнесем останалите мебели от хотела, например 29.01. (четвъртък). Нека който има възможност да напише удобно за него време.

    След кратко обсъждане какво да направим с мебелите, стигнахме до извода, че е най-удобно да се свали старата боя с шкурка и после да се нанесе нова (с четка или пистолет). Когато изнесем всичко и отделим неспасяемите неща, ще стане ясно с какво разполагаме и къде може да послужи. Ако някой има друга идея ще се радвам да я сподели!

    Ако модераторите преценят, нека се отвори нова тема, в която да обсъждаме текущите задачи.

    Поздрави!

  • #2
    До: Освежаване на стари мебели - акция в дома Ново Село - Видинско

    Тази нощ снегът натрупа отново. Продължава да вали, такаче камиона който ползвахме предния път отпада.

    Като възможности виждам бус с предно и зимни гуми, или голямо покрито ремарке. Търсенето продължава...

    Коментар


    • #3
      До: Освежаване на стари мебели - акция в дома Ново Село - Видинско

      На разположение съм!
      Трудно ми е да предвидя ангажиментите си напред, затова ще се съобразя с времето и другите участници.
      Поздрави!

      Ще следя темата.
      VARADERO SD2

      Коментар


      • #4
        До: Освежаване на стари мебели - акция в дома Ново Село - Видинско

        Гледам в календара, че има по-малко от 2 месеца до Великден. Ако ще правим Великденска акция в дома, може би е време да се захващаме с мебелите...
        Да опознаем България, за да я обикнем и да я пазим чиста!

        Коментар


        • #5
          До: Освежаване на стари мебели - акция в дома Ново Село - Видинско

          И аз очаквам организаторите на мероприятието да определят дата и час и да действаме.
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА
          MITSUBISHI SHOGUN 3.5 V6 AUTO
          0896736775 Любо

          Коментар


          • #6
            До: Освежаване на стари мебели - акция в дома Ново Село - Видинско

            Здравейте,

            По-добре късно, отколкото много късно!

            За съжаление, останалите мебели не са налични вече. Това, което успяхме да изнесем е складирано и се нуждае от освежаване.

            Според мен, задачите са:
            1. Дървените мебели да се пребоядисат, без допълнителна обработка.
            2. Тапицериите да се изперат.
            3. Всичко това да се транспортира до с. Ново село.

            Предлагам:
            Всеки желаещ да помогне, да дойде в събота (20.06.2009г.) около 10ч., в кв. "Бистрица", ул. "Стефан Стамболов" №186, тел.: 0888 895 400 - Станко.

            Дървенията е боядисвана с блажна боя. По моя опит, може да се ползва същата такава, автоемайл лак или друга подобна. Цветовете са спорна тема. За мен, бялото е най-добре. Възможно е и да ги направим разноцветни.
            Предлагам на който не му представлява трудност да купи по една кутия боя. Четки за боядисване останаха от акцията на р. Ерма. Препарат за тапицерия има. Относно транспорта има предложения, но нищо конкретно все още.

            Очаквам коментари и предложения.

            Поздарви!

            Коментар


            • #7
              До: Освежаване на стари мебели - акция в дома Ново Село - Видинско

              Записвам се, аз и Ива.
              sigpic

              Коментар


              • #8
                До: Освежаване на стари мебели - акция в дома Ново Село - Видинско

                И аз се записвам за събота.

                Относно цветовете - ако ще ги пребоядисваме изцяло може да ги направим в различни цветове. Ако не - остава бяло защото това беше основният цвят доколкото помня.
                Да опознаем България, за да я обикнем и да я пазим чиста!

                Коментар


                • #9
                  До: Освежаване на стари мебели - акция в дома Ново Село - Видинско

                  Аз засега съм свободна в събота и се записвам
                  Само дето съм без транспорт и ще се разбера с някой да ме превози.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Освежаване на стари мебели - акция в дома Ново Село - Видинско

                    Мероприятието ще продължи и в неделя!

                    Относно цветовете, всеки решава какъв цвят да вземе и ще ги направим разноцветни.

                    Идеята е, да приключим за два дни и в края на другата седмица да отпътуваме за Видинско, заедно със събраните обувки и дрехи. Транспорта все още не е решен.

                    Поздрави!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Освежаване на стари мебели - акция в дома Ново Село - Видинско

                      "Голямото боядисване-1" започва днес!
                      Освен боя и четки не забравяйте и слънцезащитен крем и шапки

                      Коментар


                      • #12
                        До: Освежаване на стари мебели - акция в дома Ново Село - Видинско

                        Ех, как искаме да сме с вас днес и утре... Дано се отзоват повече хора и се справите успешно, стискаме палци!
                        Между другото, ако някой има път към Пловдив идващата седмица, нека се обади - събраха се доста дрехи, обувки, играчки за децата (от темата на Тони), а няма как да ги донесем до вас!
                        Поздрави от цялата група от Стамболийски!
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Освежаване на стари мебели - акция в дома Ново Село - Видинско

                          Току що изпратих бояджийската група.
                          Началото е сложено, работата тръгна много добре и резултатът е страхотен!
                          Утре продължаваме и се надяваме да приключим подготовката, въпреки прогнозата за времето. Направихме временни навеси и може да се работи, дори и при дъжд.

                          Въпросът с транспорта се усложни. Продължава търсенето!

                          Очаквайте снимки по-късно.

                          Поздрави!

                          П.С.: С Фани се уговорихме за нещата от пловдивската група.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Освежаване на стари мебели - акция в дома Ново Село - Видинско

                            В жегата кипи сериозен труд.


                            Пробват се различни окраски. На преден план, най добре боядисаният Кошер . Зелената зебра на заден план, е очевиден плагиат !


                            Запълване с последователно приближение.


                            Настоящата графика стилизира подсъзнателните видения на бизнесмена, за нарастване на доходите в условия на криза.


                            Я да видим отпечатък тип гума.






                            Някои идеи с гребенче ! Проектиране на сянката върху прототипа за оцветяване. А после - как идвали идеите ??? Образуване на мисли !


                            Като казахме отпечатък, та да продължим...








                            Куче белобрадо, Ряпа взе да ВАДИ ...................!

                            С две ръце напъват, дърпат и опъват, тя се не поклаща ..... !

                            Свободен колоратурен MIX.


                            Я кой бил тук ?


                            Оплетен в Розови паяжини .


                            Има..ааа, Нема...ааа


                            " Море има, има, как да нема ? "


                            " Море нема нема - само ЛАЖЕ ! "
                            Последно редактирано от Nik Nikolov; 21-06-09, 01:28.
                            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                            Коментар


                            • #15
                              Крайната продукция .


                              Сравнение с природните цветове.






                              И още




                              Отдих за четките.


                              Някои портрети.


















                              Последно редактирано от cveti; 21-06-09, 08:12.
                              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X