Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хеклер и Кох Р30

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хеклер и Кох Р30

    Колеги, дали някой вече има лични впечатления от този нов модел на НК? Преди дни го гледах във ВПА-а и ми хареса, компактен и надежден на вид.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

  • #2
    До: Хеклер и Кох Р30

    средна хубост
    ето ти линк с мнения
    http://www.thegunman-bg.com/forum/viewtopic.php?t=2686

    Коментар


    • #3
      До: Хеклер и Кох Р30

      Мерси колега, явно и специалистите не го харесват много.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #4
        До: Хеклер и Кох Р30

        На мен също не ми допада. Като цяло H&K не ми допадат нито за ежедневно носене, нито за нашите цели ( занимавам се с IPSC )
        Това в моите представи си е типично военизиран, служебен пищов.

        Но пък от друга страна избора трябва да си е твой! Пробвай колкото се може повече пушкала и в крайна сметка избери това, което ляга най-добре в твоята собствена ръка!

        Коментар


        • #5
          До: Хеклер и Кох Р30

          zzlatev,...и аз мисля да си взема Р30!До този момент се двоумях между Р30 и ЗИГ 2022,А също включвах Глок-17,като вариант.http://www.pishtov.com/HK/FrameSetHK.htm за РЗО,
          http://www.pishtov.com/SIGSAUER/FrameSetSIGSauer.htm за зигито,
          http://www.pishtov.com/Glock/FrameSetGlock.htm Глока!

          Коментар


          • #6
            До: Хеклер и Кох Р30

            Първоначално публикуван от teototi Преглед на мнение
            zzlatev,...и аз мисля да си взема Р30!До този момент се двоумях между Р30 и ЗИГ 2022,А също включвах Глок-17,като вариант.http://www.pishtov.com/HK/FrameSetHK.htm за РЗО,
            http://www.pishtov.com/SIGSAUER/FrameSetSIGSauer.htm за зигито,
            http://www.pishtov.com/Glock/FrameSetGlock.htm Глока!
            като гледам между какво се триумиш определено ти харесват синтетичните пищови , би ли споделил защо си се спрял именно на тях

            Коментар


            • #7
              До: Хеклер и Кох Р30

              voikoj70,ами,...Р30 е най-новият модел на Хеклер и Кох,полигонална цев,15пат.пълнител,не особено тежък,добър баланс,дори и дизайна му ми харесва.Дължината на цевта е прилична.Зитиго 2022,-дават гарантирани 22000 изтрела,утвърдена марка,но пластмасата прекалено е очебийна.Глок-17 е с най-дълга цев,полигонална,най-много патрони,най-лек,най-много използван и като полицейско оръжие и за спортни цели.
              Четейки мненията във форума,Румънеца,който има Глок,твърди,че е безотказен и не е капризен от към патрони,също и подръжка.До тоз момент разглеждах и изчетох всичко за ЧЗ-тата и браунинг НР!
              Зигито отпада,остават Р30 И Глок-17.Миналата седмица ми излезе разрешителното за ново оръжие и тази седмица ще има пазар
              ...............отворен за мнения и дискусии............до петък-27ми.
              Май с колегата zzlatev ще се срещнем в магазина.
              Последно редактирано от teototi; 22-02-09, 19:10.

              Коментар


              • #8
                До: Хеклер и Кох Р30

                Първоначално публикуван от teototi Преглед на мнение
                voikoj70,ами,...Р30 е най-новият модел на Хеклер и Кох,полигонална цев,15пат.пълнител,не особено тежък,добър баланс,дори и дизайна му ми харесва.Дължината на цевта е прилична.Зитиго 2022,-дават гарантирани 22000 изтрела,утвърдена марка,но пластмасата прекалено е очебийна.Глок-17 е с най-дълга цев,полигонална,най-много патрони,най-лек,най-много използван и като полицейско оръжие и за спортни цели.
                Четейки мненията във форума,Румънеца,който има Глок,твърди,че е безотказен и не е капризен от към патрони,също и подръжка.До тоз момент разглеждах и изчетох всичко за ЧЗ-тата и браунинг НР!
                Зигито отпада,остават Р30 И Глок-17.Миналата седмица ми излезе разрешителното за ново оръжие и тази седмица ще има пазар
                ...............отворен за мнения и дискусии............до петък-27ми.
                Май с колегата zzlatev ще се срещнем в магазина.
                Уважавам решението ти и ти пожелавам безавариино ползване
                p.s. аз лично не съм фен на синтетиката

                Коментар


                • #9
                  До: Хеклер и Кох Р30

                  teototi, от 6 месеца притежавам глок 17, около 150 изстерляни патрона - без засечки, само е малко "големичък" и не е удобен за скрито носене.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Хеклер и Кох Р30

                    teototi и аз бях изправен пред същата дилема зиг 2022 или Глок.Първия ми се стори малко големичък.В ктаина сметка си взех Глок 19.Много се радвам на избора си,но той си е личен.Не искам да ти натрапя мнение но хвърли едно око на 19ката
                    [SIGPIC][/SIGPIC]

                    Коментар


                    • #11
                      До: Хеклер и Кох Р30

                      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                      Колеги, дали някой вече има лични впечатления от този нов модел на НК? Преди дни го гледах във ВПА-а и ми хареса, компактен и надежден на вид.
                      Купих си Р30 и мога да кажа ,че е превъзходен във всяко отношение.
                      стокси,за 19-ката си много прав!Държах ги в магазина и двата и да кажа право-много ме изкуши!Много се двоумих и изтормозих за решение.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Хеклер и Кох Р30

                        Първоначално публикуван от teototi Преглед на мнение
                        Купих си Р30 и мога да кажа ,че е превъзходен във всяко отношение.
                        стокси,за 19-ката си много прав!Държах ги в магазина и двата и да кажа право-много ме изкуши!Много се двоумих и изтормозих за решение.
                        Честито колега Аз също се сдобих с него наскоро и според мен, и ЗА мен, това е най-удобния и добър пистолет... страхотно оръжие, което ти пожелавам да ползваш със здраве и само за удоволствие...
                        [SIZE=2][I]Hechler & Koch P30
                        [/I][/SIZE]

                        Коментар


                        • #13
                          До: Хеклер и Кох Р30

                          Благодаря..!!Подобно!Ето малко арт !
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #14
                            До: Хеклер и Кох Р30

                            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                            Колеги, дали някой вече има лични впечатления от този нов модел на НК? Преди дни го гледах във ВПА-а и ми хареса, компактен и надежден на вид.
                            Уникално оръжие!!! Няма да съжаляваш, ако си го вземеш. Да не говорим, че в момента е на цената на глока. Не ми се влиза в спорове относно марките, но хеклера е в пъти по-добър от глока. Няма да имаш никакви ядове с него. Отделно е със сменяеми чирени в комплекта, т.е. ще успееш да си го напаснеш в ръката идеално. Декокерът е супер удобно разположен. Няма нишо излишно по затвора. А относно това, че бутонът за изваждане на пълнителя е малко специфичен- щом свикнеш да го натискаш с показалеца ще сменяваш пълнителя по-бързо отколкото при стандартното презареждане.
                            Вземи си го и като се влюбиш в него след няколко стрелби ще черпиш по кафе на ВИПа.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Хеклер и Кох Р30

                              Е честито колега оръжието е много хубаво.Избора както казах си е личен
                              [SIGPIC][/SIGPIC]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X