Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Следващ изпит за радиолюбители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Следващ изпит за радиолюбители

    Един колега е взел последния изпит, но каза, че някой е откраднал избрания от него знак седмица преди самия изпит - проверява дали знак XYZ е свободен, подава си документите онлайн с първи избор XYZ и седмица преди самия изпит знакът излиза като зает с дата, на която официално изпит няма...

    Коментар


    • От: Следващ изпит за радиолюбители

      Те тия простотии настроиха много стари любители. Вършат се от поне 20г, и от мъже, дето чуха за морз кога станаха фактори.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • От: Следващ изпит за радиолюбители

        Ще е някой от приравнените класове-там старите лицензи, старите любителски класове от 70-80-те години...По спомен, те можеха да си вземат инициал по новата класификация без изпит и го получават на която дата са подали документи, без значение дали е ималоизпит тогава или не.
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • От: Следващ изпит за радиолюбители

          Сигурно всичко е изрядно документално, но горчивия вкус, че си преа*бан остава. Айде на колегата му е все тая, така или иначе лиценз му трябва колкото да не му правят проблем за портативките, но ако примерно беше някой нахъсан младеж с желание да става радиолюбител и още от началото го посрещнат по този начин...

          Коментар


          • От: Следващ изпит за радиолюбители

            Покрай пререгистрациите се загубиха много инициали.
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X