Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

    Виноват- София. То пише, ама да си кажа
    JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

    Манол Денев

    Коментар


    • #47
      До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

      Извинявам се слепия съм Аз в понеделник ще проверя за магазина но мисля че в София шанса е много по-голям.Поздрави.
      0887284106-Митко
      http://www.youtube.com/watch?v=6Fdg05yHhKk&NR=1
      http://www.youtube.com/watch?v=wnMy5yek-ks&feature=more_related

      Коментар


      • #48
        До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

        Първоначално публикуван от dino412 Преглед на мнение
        колега помниш ли бялата МАДАРА самосвал с Монтанска регистрация дето возех цимент от Бели извор и имаше същия спойлер под пронята като твойта от капак на Зил /не помня кой от кой видя тогава та ги правихме/ много пъти сме се засичали. И аз съм любител на старите руски машини трябва да се видиме аз имам Москвич 412 моя EMAIL e mg68.2002@abv.bg а иначе Волгата е супер и ще се радвам да я видя на живо.Поздрави и успех.
        Здрасти Митак (нали така ти беше името) ,разбира се че те помня и теб и бялата МАДАРА с надписите на вратите dura lub ака не се лъжа.Аз също ще се радвам да се видиме.Незнам ти караш ли си още твоита МАДАРА несъм я виждал скоро по пътищата,но аз моита МАДАРА и ЕВРАПА-та ги продадох преди две години и взех един MAN хенгер.
        Поздрави!
        Станимир
        stanimir.k1973@abv.bg

        Коментар


        • #49
          До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

          Някой ще сподели ли магазин за части?
          JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

          Манол Денев

          Коментар


          • #50
            До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

            если есть выход на Москву, то ребята говорили что валом... где то на рынке в районе речного порта...
            ... и это пройдет.....
            Chevrolet Express G1500 2000 г. Ford Explorer 1994 г. Opel Kadett 1979 г. Voschod-2 1971 г. UNIMOG 1963 г.

            Коментар


            • #51
              До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

              Ако случайно последният пост е за мен- не го разбирам . Започвам руски от тази година (ураааааааа)
              JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

              Манол Денев

              Коментар


              • #52
                До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

                Виж сега. За ГАЗ 21 нови ресори ще намериш по-трудно, а и да намериш, е светотатство да ги сложиш на Черокито, вместо на някоя хубава Волга.
                За ГАЗ 24 има на ресори в повечето магазини. Измери си ресора и провери в магазина на ул. Макгахан 71, в квартал Хаджи Димитър. 0898585792 .

                А и между другото - ползвай търсачката. Със сигурност някъде имаше тема за Волгови ресьори на Чероки.
                С "Фармахим" - непобедим
                Дизел - само дънки!

                Коментар


                • #53
                  До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

                  Има теми. Никой не пише от къде са взети ресорите. Питам- "В русия съм, в Русия съм"
                  JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

                  Манол Денев

                  Коментар


                  • #54
                    До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

                    Първоначално публикуван от CHIMIK Преглед на мнение
                    если есть выход на Москву, то ребята говорили что валом... где то на рынке в районе речного порта...
                    до колкото аз разбирам/ако имаш ходене в Москва то момчетата казват че някъде на пазара в района на речното пристанище/ руския ми е от преди 23г но общо взето е така ако греша моля да бъда поправен.Поздрави. P.S.Колега извинявамсе но сутринта тръгнах рано и се прибрах късно та не можах да проверя магазина дали работи.
                    0887284106-Митко
                    http://www.youtube.com/watch?v=6Fdg05yHhKk&NR=1
                    http://www.youtube.com/watch?v=wnMy5yek-ks&feature=more_related

                    Коментар


                    • #55
                      До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

                      Първоначално публикуван от dino412 Преглед на мнение
                      до колкото аз разбирам/ако имаш ходене в Москва то момчетата казват че някъде на пазара в района на речното пристанище/ руския ми е от преди 23г но общо взето е така ако греша моля да бъда поправен.Поздрави. P.S.Колега извинявамсе но сутринта тръгнах рано и се прибрах късно та не можах да проверя магазина дали работи.
                      Няма проблем. И без това бялата птица се е залежала (за съжаление). Ама все пак- колкото по- бързо я нагиздим, толкова по- скоро ще литне.
                      JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

                      Манол Денев

                      Коментар


                      • #56
                        До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

                        Първоначално публикуван от dino412 Преглед на мнение
                        до колкото аз разбирам/ако имаш ходене в Москва то момчетата казват че някъде на пазара в района на речното пристанище/ руския ми е от преди 23г но общо взето е така ако греша моля да бъда поправен.Поздрави. P.S.Колега извинявамсе но сутринта тръгнах рано и се прибрах късно та не можах да проверя магазина дали работи.
                        Да, ама на този пазар частите са за ретро автомобили.

                        За баржата (ГАЗ 24) у нас те не са никак дефицитни, изобщо не става и дума за покупка от Русия...
                        С "Фармахим" - непобедим
                        Дизел - само дънки!

                        Коментар


                        • #57
                          До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

                          Какво се предлага на Макгахан?
                          JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

                          Манол Денев

                          Коментар


                          • #58
                            До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

                            Това е магазин за Волга, УАЗ и т.н.
                            До колкото си спомням, там имаха налични ресори за ГАЗ 24.
                            С "Фармахим" - непобедим
                            Дизел - само дънки!

                            Коментар


                            • #59
                              До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

                              Първоначално публикуван от stanimir.k1973 Преглед на мнение
                              Здрасти Митак (нали така ти беше името) ,разбира се че те помня и теб и бялата МАДАРА с надписите на вратите dura lub ака не се лъжа.Аз също ще се радвам да се видиме.Незнам ти караш ли си още твоита МАДАРА несъм я виждал скоро по пътищата,но аз моита МАДАРА и ЕВРАПА-та ги продадох преди две години и взех един MAN хенгер.
                              Поздрави!
                              Станимир
                              stanimir.k1973@abv.bg
                              Здрвей приателю още търкамям Мадарата излезна железна на 720 000 изхвърлих стария мотор а сега е над 850 000 ще се радвам да се чуеме и видиме звънни кога си свободен Монтана-Враца е 20минути път ще пиеме по кафе и ще побъбриме за Волгата Москвича камионите и някоя друга мадама/дано жените ни не четът тука/моя телефон е 0887284106.Поздрави и успехи.
                              0887284106-Митко
                              http://www.youtube.com/watch?v=6Fdg05yHhKk&NR=1
                              http://www.youtube.com/watch?v=wnMy5yek-ks&feature=more_related

                              Коментар


                              • #60
                                До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

                                Първоначално публикуван от dino412 Преглед на мнение
                                Здрвей приателю още търкамям Мадарата излезна железна на 720 000 изхвърлих стария мотор а сега е над 850 000 ще се радвам да се чуеме и видиме звънни кога си свободен Монтана-Враца е 20минути път ще пиеме по кафе и ще побъбриме за Волгата Москвича камионите и някоя друга мадама/дано жените ни не четът тука/моя телефон е 0887284106.Поздрави и успехи.
                                Здрастй,опитах дати пиша на имеила но незнам защо след ден писмото ми се връща обратно,с текст че такъв абонат не съществува.А за МАДАРАТА,тя излезе доста корав камион,въпреки че много колеги нещат и да чуят за марката SKODA.Е екстри няма,има си нкои и друг кусур но най важното че не е претенциозна и капризна.Моят телефон е 0887722061
                                Поздрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X