Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

    Здравейте,голям фен съм на всичко което носи марката ГАЗ,и най вече на ВОЛГА-та.В гаража си имам една хубавца производство 1969,ще се радвам ако се намерят и други почитатели на марката да разменим впечатлениятаси от тази кола.

  • #2
    До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

    Дай снимки да я видим тази хубавица. Сигурно ще предизвика интерес.
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

    Коментар


    • #3
      До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

      Чакаме снимки моля
      0885 297985,мтел-Радо
      0876 556870,виваком като домашен

      Коментар


      • #4
        До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

        Ето я и ВОЛГАТА ГАЗ 21UC производство 08.1969
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #5
          До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

          Ето малко снимки и на мойта Волгичка 469
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #6
            До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

            Ето и снимките:ВОЛГА ГАЗ 21 UC произведена 08.1969 пълен оригинал. АГУ я монтирах миналото лято че имах едни планове но не остана време да ги осъществя. За тези 40 години никога не закъсвала винаги вярна.Разхода на бензин е 10л. на 100 км при 80-90 км в час на газ стига до 12литра
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #7
              До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

              Браво! Прекрасна машина! Карах някога една такава Волга която беше на 40000км. с оригиналните гуми. Не беше моя, но изминах с нея около 10000км. и я подържах като моя. Твоята Волга е набор с Варшавата на Момчил. Ако не е тайна в кой град се намира.
              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

              Коментар


              • #8
                До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

                Колега Волгата е супер.Мойта е от 1968 г с двигател Ровър сглобена в Белгия.
                0осем9осем7шест0осем7едно
                Миро

                Коментар


                • #9
                  До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

                  Ето снимки
                  Прикачени файлове
                  0осем9осем7шест0осем7едно
                  Миро

                  Коментар


                  • #10
                    До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

                    Колега волгата е супер.Мойта е 1968г с двигател Ровър сглобена в Белгия.Ето и снимки.
                    Прикачени файлове
                    0осем9осем7шест0осем7едно
                    Миро

                    Коментар


                    • #11
                      До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

                      Браво и на двамата , прекарасни екземпляри, да си ги карате още дълго време
                      Последно редактирано от Nik; 21-01-09, 20:49. Причина: не видях и другите снимки ;)
                      Случайни хора УАЗ не карат

                      Коментар


                      • #12
                        До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

                        Колега dragomi 68, и ВОЛГА-та и аз сме от Враца,имах и ГАЗ-24 но я продадох реди 6-7 години.Тя беше също без забележки но нямаше такава возия като тази а и ГАЗ 21 специално на мен ми харесва много повече.Баща ми я е купил през 1975 така че съм имал възможност да я опозная, даже днес реших малко да се поразходя с нея одавна не бях го правил все не остава време
                        Последно редактирано от stanimir.k1973; 21-01-09, 22:01.

                        Коментар


                        • #13
                          До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

                          Колега stanimir.k1973, Волгата е невероятна! Винаги съм искал да имам такава. Карал съм 21 - просто е невероятен автомобил. Харесва ми много повече от 24 - и като дизайн, и като возия. Старата Волга си е легенда. Особено пък черна!
                          За съжаление нямах късмет с Волгите. Гледах няколко, но бяха съсипани. Една я ползваха да си карат житото и зеленчуците и я бяха тотално разкъртили (това в Кнежа). Втора в Русе - черна, ама изкормена и с двигател Мултикар, рязан под, друга кутия... Ужас! Третата... Няма значение вече. Една единствена от всичките беше в добро състояние и я изпуснах за едната бройка. Както и да е. Взех Варшавата и се надявам да успея да я направя така лъскава, както е твоята Волга. Ако не е тайна, какво е правено по нея през годините? Желая ти да е все така красива.
                          Белгийска Волга с Ровъровия мотор не съм виждал на живо. 24 съм виждал - надписите й са на латиница. Планира ли се реставтрация на нея - така е жалко да остане.
                          Поздрави!

                          Коментар


                          • #14
                            До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

                            Колега,ВОЛГА - та е пълен оригинал ,нищо не е сменяно по купето,двигател,скорости,единствено преди време смених всички спирачни цилиндри маркучеута и феродо+тампоните на ресиорите това е.Имам пасат комби но неможе да вози като ВОЛГАТА

                            Коментар


                            • #15
                              До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

                              Браво! Изключително запазена Волга!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X