Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

    Първоначално публикуван от Ivanov Преглед на мнение
    Стояне, според написаното тук http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...2&postcount=83, velyr74 е бесарабски българин. Така, че да му простим правописа.
    Прав си Иване, сега видях. Прощаваме му, разбира се - каквото не е четливо ще го коригирам безрезервно.
    Извинявам се за грешката.
    С "Фармахим" - непобедим
    Дизел - само дънки!

    Коментар


    • #32
      До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

      Четох вих към небето пак четох и пак вихДа си продам хубавата машина.Но ще купя същата един ден и ше и прасна осмак обожавам тоя звук
      К мирной жизни не пригоден.
      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

      Коментар


      • #33
        До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

        Ами, Тони, какво да се прави - наложило ти се е - продал си я. Не си знаел, че Волгире пак ще влязат в обръщение след време.
        Но давай, щом имаш желание, ще помагаме. Мога да ти намеря сравнително запазена 21. Само питай Цветан за тунинга на V-осмака. Щом искаш КГБшна "Волга"...
        Само трябва да знаеш, че това показва една сериозна партийна принадлежност...
        С "Фармахим" - непобедим
        Дизел - само дънки!

        Коментар


        • #34
          До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

          Заинтригуваме ме м23-та. Потърсих тук - там и излезнаха няколко снимки:




          На тази снимка м23-та е отляво.









          Коментар


          • #35
            До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

            http://gazbgclub.portbb.com/viewtopic.php?id=4

            Коментар


            • #36
              До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

              Това е доста старо. В прочем - и не много достоверно. Най-вече, цитата от първото мнение.

              Коментар


              • #37
                До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

                тут выложил чертяжи от ГАЗ
                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=60412
                ... и это пройдет.....
                Chevrolet Express G1500 2000 г. Ford Explorer 1994 г. Opel Kadett 1979 г. Voschod-2 1971 г. UNIMOG 1963 г.

                Коментар


                • #38
                  До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

                  БРАВО колеги,найстина хора като вас държат историята живаживи и здрави бъдете и много пари ви желая,за да неспирате да връщате от оня свят такива ценни екземпляри ПИЙ ПОСЛЕДЕН,СТРЕЛЯЙ ПРЪВ
                  HUSGVARNA 630 SMR
                  PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                  Коментар


                  • #39
                    До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

                    Хубави коли са ГАЗ 21М,от 1982г имам спомени с такава кола. Жалкото е че нашата не бе стопанисвана когато трябва а и тогава нямаше цена. От нея ни остана двигателя,радиатора,секторната кутия и част от таблото като километража и часовника и най-яките тромби които съм чувал. Ех спомени,спомени.
                    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                    Дий Снайдер

                    Коментар


                    • #40
                      До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

                      Ееех какви спомени имам с такава ВОЛГА през ергенските си години по-удобни седалки от нейните няма който да срават на легло .Тогава имахме такава но поради ред причини я няма вече но са ми останали някой части.задно стъкло,ако не се лъжа 2 комплекта основн лагери и 1 биелни размер 0.75 мм. на кутийката пише за основните "ВКЛАДДЬIШИ КОРЕННЬIХ ПОДШИПНИКОВ MAIN BEARING SHELLS БК-21-1000102-ЕР 0.75мм undersize 1 set" , а за биелните "ВКЛАДДЬIШИ ШАТУНЬIХ ПОДШИОНИКОВ CRANKPIN BEARING SHELLS BK-21-10001104-EP 0.75 MM undersize 1 set" и за двете сделано в СССР. Трябва да проверя в мазата за да проверя че мисля имаше и кормилните щанги също нови и едн пиньон и корона. Ако има интерес някои може да ми пише на jpj15@dir.bg за цената ще се разберем.

                      Коментар


                      • #41
                        До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

                        Страхотни коли,обичам ги. От дете помня специфичната миризма на салона-на кожа,бензин,гума...Чичо,лека му пръст,беше шофьор на председателя на АПК в с.Микрево. Абсолютно същата,черна...Обичах да се промъквам вътре като съсел.Преди 4-5 год. бях на гости на леля. На улица в селото виждам черна Газ-21,добре изглеждаща,само задния десен стоп беше счупен. "Лельо,помниш ли-чичо караше такава?" "Това е същата кола." Човека я купил и я кара и сега...
                        Животът е харизан кон според мен...

                        Теди

                        Коментар


                        • #42
                          До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

                          Първоначално публикуван от stanimir.k1973 Преглед на мнение
                          Колега dragomir 68,случайно да работиш в болницата на Б.Слатина?Преди време карахме кислородни бутилки там със едни червени шкоди МАДАРА и ЕВРОПА.Питам те защото ако това на снимката си ти май съм те виждал в болницата ,за телефона пиши на stanimir.k1973@abv.bg
                          колега помниш ли бялата МАДАРА самосвал с Монтанска регистрация дето возех цимент от Бели извор и имаше същия спойлер под пронята като твойта от капак на Зил /не помня кой от кой видя тогава та ги правихме/ много пъти сме се засичали. И аз съм любител на старите руски машини трябва да се видиме аз имам Москвич 412 моя EMAIL e mg68.2002@abv.bg а иначе Волгата е супер и ще се радвам да я видя на живо.Поздрави и успех.
                          0887284106-Митко
                          http://www.youtube.com/watch?v=6Fdg05yHhKk&NR=1
                          http://www.youtube.com/watch?v=wnMy5yek-ks&feature=more_related

                          Коментар


                          • #43
                            До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

                            Здравейте. Чувствам се като вълк сред агнета , защото съм чувал, че ресорите от Волга стават на Чероки. Случайно някой да го е чувал същото, ако не- просто кажете къде има магазин за части за Волга. Мерси предварително.
                            Последно редактирано от м20_маниак; 12-09-09, 20:13.
                            JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

                            Манол Денев

                            Коментар


                            • #44
                              До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

                              Колега пиши от кой регион на България си да знаем на къде да те насочваме иначе в Монтана имаше магазин но нещо/дано не е вярно/ подочух че човека чийто е бил е починал и незнам дали работи но не ми представлява трудност да проверя и дам информация.Поздрави и успехи.
                              0887284106-Митко
                              http://www.youtube.com/watch?v=6Fdg05yHhKk&NR=1
                              http://www.youtube.com/watch?v=wnMy5yek-ks&feature=more_related

                              Коментар


                              • #45
                                До: ВЪПРОС за ГАЗ21 ВОЛГА

                                Колега dino412,колегата,Александър Белов,е от София.В,дясно от аватара го пише.
                                0осем9осем7шест0осем7едно
                                Миро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X