Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Внос на въздушна пушка?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Внос на въздушна пушка?

    момчета,наясно ли сте,дали мога да си купя и внеса въздушна пушка от турция без да имам проблеми по митниците?

  • #2
    До: внос на въздушна пупка?

    Влез тук. Има доста писано.
    http://forum.oragie.com/

    И една молба. Преглеждай публикациите преди да ги публикуваш. Ще ни спестиш да ти поправяме правописните грешки. Турция се пише с главна буква.

    Успех.

    Коментар


    • #3
      До: Внос на въздушна пушка?

      За Турция не знам по официален път кое-как.Някой да ти донесе по-става.Аз пробвах от Англия с 5/6 оръжейни магазина-забрави,даже не ми отговориха на мейла.От ЕС са,за разлика от турците...
      Със собственика на сайта посочен от Колонал се познавам лично/А.Харалампиев/-такива законови недомислици ми изброи,че ми падна шапката.За да избегне ДДС-то на пушка за 900 паунда пробвал да я внесе като частно лице-греда...
      Успех при теб!

      Коментар


      • #4
        До: внос на въздушна пупка?

        Първоначално публикуван от kolonal-Васил Гергов Преглед на мнение
        Влез тук. Има доста писано.
        http://forum.oragie.com/

        И една молба. Преглеждай публикациите преди да ги публикуваш. Ще ни спестиш да ти поправяме правописните грешки. Турция се пише с главна буква.

        Успех.
        благодаря ти!ще се вслушам в молбата ти.а това,че съм написал турция с малка буква незначи,че незная как се пише,или че всяко ново изречение започва с главна буква.незная защо е нужно да се изтъкваш по този начин!
        благодаря на колегата maxxx за точния отговор.

        Коментар


        • #5
          До: внос на въздушна пупка?

          Първоначално публикуван от jivko76 Преглед на мнение
          а това,че съм написал турция с малка буква незначи,че незная как се пише,или че всяко ново изречение започва с главна буква.незная защо е нужно да се изтъкваш по този начин!
          Пак си го направил...
          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

          Коментар


          • #6
            До: внос на въздушна пупка?

            Първоначално публикуван от jivko76 Преглед на мнение
            благодаря ти!ще се вслушам в молбата ти.а това,че съм написал турция с малка буква незначи,че незная как се пише,или че всяко ново изречение започва с главна буква.незная защо е нужно да се изтъкваш по този начин!
            благодаря на колегата maxxx за точния отговор.
            Не се изтъквам. Спазването на елементарни правила в правописа е мяра за култура и уважение към четящите те. С най-добри чуства ти направих забележка. Обещавам ти, че повече няма да се "изтъквам", но дори и да имам информация, която ти е необходима по-натам, при пребиваването ти в този форум, няма да ти помогна.
            Последно редактирано от Goblin; 19-01-09, 19:51.

            Коментар


            • #7
              До: внос на въздушна пупка?

              Първоначално публикуван от jivko76 Преглед на мнение
              благодаря ти!ще се вслушам в молбата ти.а това,че съм написал турция с малка буква незначи,че незная как се пише,или че всяко ново изречение започва с главна буква.незная защо е нужно да се изтъкваш по този начин!
              благодаря на колегата maxxx за точния отговор.
              Колега, никой за нищо не се изтъква - просто уважавай Българския език!

              Коментар


              • #8
                До: Внос на въздушна пушка?

                леле ще се разплача.абе момчета,даже и да имам нужда от нещо,няма да ви питам.наистина сте особени.благодаря ви все пак

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X