Обява

Свий
Няма добавени обяви.

I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

    На бялото черно неможе да се каже. Отново перфектно проведено състезание с вече доказани хора, които през трите дни показаха професионализъм. Отново състезанието се проведе по знака на приятелство и спортсмество, дано и така да продължава. При участието на толкова много чужденци и то доста добри неимоверно нивото на състезанието този път се вдигна доста. Надявам се да не е далеч когато това ще бъде кръг от европейско ниво и на него ще вземат участие всички фирмени отбори.
    Искам да изкажа специални благодарности на Христов-и, Цецо, Вера и 2 в 1 Two Brothers made in Bulgaria! . На Мариян от МСК Шумен и всички наши фенове на клуба които ни подкрепяха постоянно!
    Радвам се че МСК HARD RIDERS има два подиума като единя е при мини Джуниър, нашата млада надежда Пламен Иванов!

    Коментар


    • До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

      Отразяването на състезанието в днешния брой на вестник "Монитор" !


      Коментар


      • До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

        Mного доbро състеэание Mного се радвам, че участвах и една култова снимка, шефа спасява ренегат от удавяне
        ето снимката...

        Прикачени файлове
        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 21-04-09, 12:05.

        Коментар


        • До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

          Чудесно състезание , с чудесни организатори . Имаше от всичко за всички . Ама ние дето карахме , сега от каде да дръпнем прякото предаване от ТВ7 че да се гледаме колко сме чистички ?
          ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
          [SIGPIC][/SIGPIC]

          Коментар


          • До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

            4х4 не са ни давали по ТВ7 на финала, нито пък в нета заради дъжда, но предният ден на квалификациите имаше някакви операторчета с камери по трасето, дали от там няма шанс за някое записче ?
            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 21-04-09, 13:05.

            Коментар


            • До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

              Първоначално публикуван от kmeta Преглед на мнение
              4х4 не са ни давали по ТВ7 на финала, нито пък в нета заради дъжда, но предният ден на квалификациите имаше някакви операторчета с камери по трасето, дали от там няма шанс за някое записче ?
              В момента подготвям предаването, за съжаление липсва старта, но...колкото толкова
              Подробен филм от всички серии ще има до края на седмицата, в събота са заснети всички серии с 7 камери по трасето
              Липсват ни само част от финала на 4х4 и малкия финал...операторите се изплашиха от дъжда...

              Коментар


              • До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                Докато се точи видеото към сървъра ще ви пусна потресаващи кадри от дерето в серията "ТАВАН"
                Няма да коментирам, защото кадрите са убийствени, а професионализма на тримата съдии не подлежи на коментар
                Респект и към участниците поели това предизвикателство
                Подреждам ги по реда на падането и гмуркането...



















                За Борис Червенков и Петър Ценков участието на "БАХА САКСОНИЯ" им се стори като разходка в пясъка...

















                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 21-04-09, 14:49.

                Коментар


                • До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                  Последните трима са ГЕРОИ БРАВО

                  Коментар


                  • До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                    Перфектни кадри, аз сьм номер 15 OSTAR! Невeроятно е колко близко минава предната гума на Младен до главата ми, браво на оператора

                    Коментар


                    • До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                      Част от предаването...за съжаление липсва интервюто с Никола и награждаването
                      Ще се опитам да го намеря цялото...

                      Коментар


                      • До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                        Респект за снимките ! Респект за съдийте който дадоха всичко от себе си !

                        Коментар


                        • До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                          Наистина - няма такива съдии....Истински благодарности....Няма такова раздаване....

                          Лично аз след като минах 3 пъти през дерето, на 4 ия го подцених и трябваше да се маневрира а и добре че имаше "професионална" асистенция от съдиите....

                          За да се кара написта, трябва много добра "техника" на каране - иначе просто оставаш без ръце...
                          Стреми се към звездите. Ако не ги достигнеш, поне ще се научиш да летиш....
                          Петър Ценков - Спортен клуб Рали Рейд.БГ
                          www.dakarbg.bg
                          www.rallyraid.bg

                          Коментар


                          • До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                            Гледам но не виждам там на дерето само мен ме нямаААААААА сетих се защото минавах толкова бьрзо,че дори и на Тодор апарата неможе да ме хванеИскам да одбележа,че сьстезанието беше (почти)перфектно вьрвеше стегнато нямаше закьснения висене и тем подобни всичко беше на ниво. Незнам дали Европейско защото не сьм бил на такива крьгове в Европа но подочух такива коментари,че се доближаваме и то с доста бьрзи темповеНаправи ми и впечатление и дисцеплината,която цареше на всякьде всеки знаеше кьде и защо да застане,но и сьстезателите бяха послушни.Искам да изкажа и благодарност и на колегите сьстезатели за спортсменското отношение .А за ЦАРЕТЕ на дерето нямам думи сигурно няма сьстезател,който да не се е вьзползвал от тяхната помощ специално от мене голямо макар и Френско МЕРСИ на няколко пьти ме вадиха от критичните на(клони)и калта на деретоВсичко е О.К чакаме следващият крьг.Поздрави от Габрово
                            [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

                            Коментар


                            • До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                              Състезанието беше перфектно!Такава организация не съм виждал никъде.Всичко беше точно и на мястото си.И тъй като аз не можах да участвам,за което много ме е яд,представител на фамилията беше баща ми,който се справи много добре и завърши 7ми.Личи си,че тренировките,които провеждахме си казаха думата.И през двата дена състезанието беше тежко,а особенно в неделя,като заваля дъжд и в дерето стана мазало .Но всичко си вървеше по план и като финишираха четворките пекна едно слънце...
                              Ето снимки от съботния ден
                              Всички наредени в предстартовата зона











                              И снимките от дерето,което се оказа най-тежкото и кално място от пистата















                              Тук Борис показва как се правят кални бани

                              А близнака и Цецо през цялото време хвърчаха като луди













                              А в неделния ден дъждът се беше заканил яко на състезателите от клас 4WD

                              Безстрашни са ей









                              През този ден тати беше четвърти,но спукана гума 4 обиколки преди финала и това му донесе седмото място

                              А така изглеждаха нещата след състезанието




                              Това е всичко от мен.Още един път искаме да благодарим на организаторите за всички хубави мигове прекарани на това състезание.БЛАГОДАРИМ!С нетърпение очакваме следващият кръг.
                              sigpic

                              Коментар


                              • До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                                Много неща ми се въртят из главата и незнам откъде да започна ама ще изброя това където ме впечатли най-много.
                                1.Перфектна организация.
                                2. Много силни райдъри и машини
                                3. Да не повярваш страшна дисциплина от всички.
                                4.
                                5.
                                6.
                                .
                                .
                                .
                                .
                                много са нещата и все по надобре и дано да продължи така
                                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X