Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за Jeep Cherokee 2.8 CRD Limited

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Мнения за Jeep Cherokee 2.8 CRD Limited

    Не не е. 2.8 CRD е производство на VM Motori и ето този мотор - http://www.jeep.avtograd.ru/Liberty/engines.htm
    /виж по-долу на дизеловите двигатели/. Монтират се на Jeep Liberty (KJ)
    2.7 CRD е производство на Mercedes-Benz и е ето този двигател - http://www.jeep.avtograd.ru/Grand_Ch...ines/index.htm /отново виж по-долу на дизеловия двигател/. Тези са монтирани на Jeep Grand Cherokee (WJ)
    Поздрави!
    Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
    First impression is not always true. Get inspired.
    Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
    Reading is sooo boring, unlike writing!

    Коментар


    • #17
      До: Мнения за Jeep Cherokee 2.8 CRD Limited

      И аз сам горд собственик на 2.8 с фул тайм раздатка. Купих го някак си между другото от приятел почти нов.И така вече 5 години. За 150 000 км-нито едно посещение на сервиз. Това е доста красноречиво. Като се замисля не сам имал друга кола или на познат,която да не е посещавала гаранционно сервиз. Разхода ми не се е променил за това време и е 11.5 лятото,13,5 зимата градско. Динамиката си е същата,180км/ч си ги вдига. А зимата към Алеко нагоре рядко се опира някои в снега ,с хубави гуми де.За момента просто безпроблемен автомобил.
      ZX-12-R;KLR 650;VULKAN 900;JAWA 350 с кош;JEEP CHEROKEE 2.8;SUBARU IMPREZA

      Коментар


      • #18
        До: Мнения за Jeep Cherokee 2.8 CRD Limited

        Сетих се за някои кусури:доста е шумен и седалките не са от най-удобните.
        ZX-12-R;KLR 650;VULKAN 900;JAWA 350 с кош;JEEP CHEROKEE 2.8;SUBARU IMPREZA

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X