Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

    Скъпи дами, в линка може да видите информация за новия Дамски Офф роуд Шампионат !
    Благодарение на организатора г-н Тодор Христов от тази година като част от любителските екипажи ще има и отделен клас, сформиран само от Вас, участничките в нашия Форум. Аз съм определен да помагам в организацията на това събитие и макар да не съм треньор, какъвто Тодор ме изтипоса, ще имам грижата да се опитам да сформирам заедно с Вас един истински отбор тук, който да отстрами нашия Форум пред профитата и ВИП класа на Шампионата. Отправям покана към Цвети, Пенка, Доня, Петя, Фани, Мимето, Ди, Нана, Ива КХ и въобще към всички дами тук да се присъединят към инициативата и да сформираме отбор, за да представите достойно дамската част на Форума.
    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 12-01-09, 15:45.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

  • #2
    До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

    Добре, а като сформирате отбор, то Вашият отбор с кои други отбори ще се състезава и в какви дисциплини ще се провеждат състезанията?
    Все пак да запитам, че виж пак ме изтипосали за навигатор, че бирата и кебапчетата да се чудят кой ги вози в стомаха ми.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #3
      До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      Добре, а като сформирате отбор, то Вашият отбор с кои други отбори ще се състезава и в какви дисциплини ще се провеждат състезанията?
      Все пак да запитам, че виж пак ме изтипосали за навигатор, че бирата и кебапчетата да се чудят кой ги вози в стомаха ми.
      Ще има отделен клас за участничките от форума и ще се състезават помежду си, а Генчева си е направо за Експерт, все пак е трета за 2008 година
      Състезанието ще бъде в следните дисциплини:
      • Управление на всичко с 4 колела, което може да се движи в глинената кал на Дълбок Дол
      • Управление на шейна, при липсата на кал и наличието на сняг
      • Издържливост на вятър, кал, софра, банкет и други вредни влияния
      • Издържливост на купона по случай Свети Валентин и последиците от него
      Генчев, това важи за Хоби и Експерт...да му мислиш
      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 12-01-09, 15:50.

      Коментар


      • #4
        До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

        Грешката е моя, няма да е отбор в истинския смисъл на думата, а група от Форума от индивидуални състезателки. всяка трябва да си осигури, изпроси, наеме или открадне автомобил, АТВ-то ще го дават организаторите. Те правят голям жест към нашите дами тук и аз благодаря от името на Форума.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • #5
          До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
          Грешката е моя, няма да е отбор в истинския смисъл на думата, а група от Форума от индивидуални състезателки. всяка трябва да си осигури, изпроси, наеме или открадне автомобил, АТВ-то ще го дават организаторите. Те правят голям жест към нашите дами тук и аз благодаря от името на Форума.
          Ако гепят жена ми, че е откраднала МПС 4х4 ще ще се защитава с писаното от Вас, т.е. Вие подстрекавате към извършване на престъпление.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #6
            До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
            Ако гепят жена ми, че е откраднала МПС 4х4 ще ще се защитава с писаното от Вас, т.е. Вие подстрекавате към извършване на престъпление.
            Светльо, не се връзвай! Подстрекателството беше за мен, не за жена ти.
            НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
            Omnia vincit amor !

            Коментар


            • #7
              До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

              Добре де, ами кога и къде ще се провеждат тренировките? Злати, индивидуално ли ще ни обикаляш, по местоживеене?
              А такива като мен, дето на АТВ и моторна шейна не са се качвали, как и къде ще могат да потренират?
              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

              Коментар


              • #8
                До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

                Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
                Добре де, ами кога и къде ще се провеждат тренировките? Злати, индивидуално ли ще ни обикаляш, по местоживеене?
                А такива като мен, дето на АТВ и моторна шейна не са се качвали, как и къде ще могат да потренират?
                Предвидено е време за тренировки, от 10 до 12 часа Ще се справите, вярвай ми
                А ако някоя девойка пожелае, може и предния ден...стига Злати да е свободен

                Коментар


                • #9
                  До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

                  Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
                  Добре де, ами кога и къде ще се провеждат тренировките? Злати, индивидуално ли ще ни обикаляш, по местоживеене?
                  А такива като мен, дето на АТВ и моторна шейна не са се качвали, как и къде ще могат да потренират?
                  Никави притеснения, както и Тодор казва, ще има време за тренировки, важното е настроението и купона. Фани, имаш опитен навигатор и личен треньор на разположение. Нали Наско няма да те остави?. Щом може да навигира кран, значи и джип може.
                  А за краденето на джип беше шега, но ако някой наистина открадне, за да се състезава, после ще го върне. Или поне това, което е останало от него
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #10
                    До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

                    Нека тогава поканените да определим скорошна дата и да се съберем на маса/например в Хънтъра/, за да се обсъдят плановете, иначе съм ЗА с всичките си крайници, но със смесени чувства казвам, че за сега няма да мога да се включа, като състезател с удоволствие обаче бих участвала в организацията на отбора, и мога да се включа в софрите, банкетите и купона по случая
                    sigpic

                    Коментар


                    • #11
                      До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

                      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                      Никави притеснения, както и Тодор казва, ще има време за тренировки, важното е настроението и купона. Фани, имаш опитен навигатор и личен треньор на разположение. Нали Наско няма да те остави?. Щом може да навигира кран, значи и джип може.
                      А за краденето на джип беше шега, но ако някой наистина открадне, за да се състезава, после ще го върне. Или поне това, което е останало от него
                      А къде нощува Вашия джип.
                      Пък като мине състезанието ще го върнем в състояние съобразно цитата по-горе.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #12
                        До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

                        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                        А къде нощува Вашия джип.
                        Пък като мине състезанието ще го върнем в състояние съобразно цитата по-горе.
                        Моя не е нужно да се краде, при подходащо поискавне може и да го дам.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #13
                          До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

                          Вече има заявено желание и на няколко дами от Офф роуд Клуб Приморско. Те са снаряжени с возила и опитни навигатори, така че класа Форум се увеличава като брой участнички.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • #14
                            До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

                            Първоначално публикуван от Di Преглед на мнение
                            Нека тогава поканените да определим скорошна дата и да се съберем на маса/например в Хънтъра/, за да се обсъдят плановете, иначе съм ЗА с всичките си крайници, но със смесени чувства казвам, че за сега няма да мога да се включа, като състезател с удоволствие обаче бих участвала в организацията на отбора, и мога да се включа в софрите, банкетите и купона по случая
                            Аз пък предлагам поканените от различните градове/села да се събираме всяка седмица в един от областните градове на маса, да поканим организатора и гл.треньор и измъчвайки ги (ама много ) да градим стратегии как да бутнем от първенството експертните класове И така да се обикаляме чак до датата на състезанието
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

                              Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
                              Аз пък предлагам поканените от различните градове/села да се събираме всяка седмица в един от областните градове на маса, да поканим организатора и гл.треньор и измъчвайки ги (ама много ) да градим стратегии как да бутнем от първенството експертните класове И така да се обикаляме чак до датата на състезанието
                              Фани е права, засега имаме заявено участие от Пловдив и от Приморско, Диди в София нещо се чуди още( Диди, имаш и кола, и избор от навигатори, не се куми). Та с една сбирка някъде няма как да стане, трудно ще е да правим и сбирки по места, че е бая пътуване, и то през зимата. Който има въпроси, нека ми звъни на 0887590528 и ще уточняваме в движение нещата. Тренировка ще има сутринта на 14 февруари, събота, на място в Троян.
                              Която дама е сигурна, да казва отсега, че да организираме и спането там.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X