Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

    Хммм, аз като гледам в другата тема каква кал има в "Дълбок дол", май наистина ще се нуждая от кални гуми, а нямаме, няма и шанс да си вземем...
    Дали ще се намери някой да даде назаем
    Обещавам да направя реклама
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

    Коментар


    • #77
      До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

      И аз като видях каква кал е там тези дни се замислям дали със зимни гуми може да се придвижиш поне метър.
      [COLOR=Blue][B][SIZE=3]Пътя към ада е постлан с добри намерения![/SIZE][/B][/COLOR]
      JEEP GRAND CHEROKEE 2.5 TD

      Коментар


      • #78
        До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

        Първоначално публикуван от Tiger-D Преглед на мнение
        И аз като видях каква кал е там тези дни се замислям дали със зимни гуми може да се придвижиш поне метър.
        То, ако няма подходящи за условията гуми е безсмислено да се участва. Толкова ли няма кой да даде комплект гуми на дамите, та да се представят на ниво.
        Кавалери
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #79
          До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          То, ако няма подходящи за условията гуми е безсмислено да се участва. Толкова ли няма кой да даде комплект гуми на дамите, та да се представят на ниво.
          Кавалери
          Първо, всякакво участие е много смислено, защото се прави за удоволствие и личен кеф на дамите. Второ, всички ще са с еднакво неподготвени автомобили и гуми. Така че има огромен смисъл и значение всички да участват, а не да се притесняват за гумите си, уменията си или колата.
          А и до 14 феврурари има достатъчно време кално-дъждовните условия да се променят.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #80
            До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

            Уважаеми дами, днес организатора г-н Тодор Христов ме пита за настаняването Ви. В другата тема за състезанието има хотели и телефони, предполагам че сте си осигурили нощувките, защото г-н Христов се притеснява дали всичко е наред.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #81
              До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

              При мен всичко е уредено от фен клуба
              Едни приятели ще дойдат с нас и вече са направили резервацията за цялата група.
              Ще спим в Орешак.
              [COLOR=Blue][B][SIZE=3]Пътя към ада е постлан с добри намерения![/SIZE][/B][/COLOR]
              JEEP GRAND CHEROKEE 2.5 TD

              Коментар


              • #82
                До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

                Някой да знае каква е обстановката в Дълбок дол към момента, откъм калта де - сухо, кално, замръзнало?
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                Коментар


                • #83
                  До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

                  Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
                  Някой да знае каква е обстановката в Дълбок дол към момента, откъм калта де - сухо, кално, замръзнало?
                  Още е рано, до неделя може коренно да се промени гледката.
                  Надявам се, че състоянието на трасето няма да те откаже от участие.
                  [COLOR=Blue][B][SIZE=3]Пътя към ада е постлан с добри намерения![/SIZE][/B][/COLOR]
                  JEEP GRAND CHEROKEE 2.5 TD

                  Коментар


                  • #84
                    До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

                    Амии, никакво отказване! Нали?
                    И да паднем и да бием, пак ще се напием!
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                    Коментар


                    • #85
                      До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

                      Само така момичета, покажете че освен да драскаме във форума можем и да караме. Смятам обаче че датата на събитието е ранна за дами, трябваше да е около осми март, хем с един куршум два заека, подарък за жените, силни усещания, и дори да има пияни повода двоен.
                      УСПЕХ НА ВСИЧКИ
                      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                      Коментар


                      • #86
                        До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

                        Напротив- 14 февруари ще ни даде не двоен а троен повод за празнуване.
                        Едни ще празнуват победа, други деня на влюбените(аз съм влюбена до уши в моя навигатор), а мъжете предимно Трифон Зарезан. Кой друг ден може да предложи толкова поводи.
                        [COLOR=Blue][B][SIZE=3]Пътя към ада е постлан с добри намерения![/SIZE][/B][/COLOR]
                        JEEP GRAND CHEROKEE 2.5 TD

                        Коментар


                        • #87
                          До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

                          Браво колежки, високия Ви боен дух е прекрасен. Аз ще бъда още към 9 сутринат в събота на линия и ще чакам Вас и и Вашите навигатори на полигона в Дълбок Дол. При проблеми ми звънете директно на 0887590528
                          Последно редактирано от zzlatev; 09-02-09, 13:51.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • #88
                            До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

                            Радвам се че сте влюбени дано да е дълго и щастливо!
                            Мисълта ми беше че осми март е почти месец по късно, и е възможно и калта да е по малко и времето по топло, въпреки че то на женски месец вяра да нямаш Така и на навигатора ще му е по леко по малко ще затъва в кал.
                            Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                            Коментар


                            • #89
                              До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

                              Дами, пригответе се за кално, може би леко снежно-дъждовно, и доста ветровито и студено време. Вижте снимките в официалната тема за състезанието. Аз ще бъда на линия на пистата още от към 9 сутринта в събота, а при проблем и нужда ми звънете директно.
                              Навигаторите да се приготвят за упражнението "гушкане и сгряване на пилот преди старта", ще е много важно пилотите да са в кондиция и да представим достойно Форума пред разните ВИП манекенки и прочие.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • #90
                                До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

                                Успех на всички участнички, с радост бих се присъединила към отбора на Форума, обаче след като цъфнат дърветата , така че - ще чакам следващото състезание.
                                Весело празнуване на празниците !
                                Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X