Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стрелбище в Пловдив - къде

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Стрелбище в Пловдив - къде

    Който може да каже къде в Пловдив може да се стреля ?
    С какви оръжия разполагат стрелбищата ?
    Какви са таксите и времето за посещения ? Благодаря !!!

  • #2
    До: Стрелбище в Пловдив - къде

    Стрелбище "Дайкс", Веселин Кърпачев,032 67 06 74,0888 29 62 71
    ТЕТ "Ленин",Т.Бонев,0898 97 20 52

    Коментар


    • #3
      До: Стрелбище в Пловдив - къде

      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=43893
      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=17464

      Казвайте кога!!!! Че още не сме открили годината.
      Цените са приемливи, изборът на оръжие не е малък, работното време е до 19 ч, мисля. Най-добре е за посещение в ранния следобед, има най-малко хора. Аз винаги се обаждам предварително, защото понякога има обучение на полицаи или подготовки за състезание и стрелбището е заето.
      НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
      Omnia vincit amor !

      Коментар


      • #4
        До: Стрелбище в Пловдив - къде

        Благодаря за отговорите !!! Скоро ще ги посетя и ще се разтъжа със стария занаят !!! Благодаря !!!

        Коментар


        • #5
          До: Стрелбище в Пловдив - къде

          Стрелбище "ДАИКС" в зградата на СОТ " ДАИКС ". Намира се в квартал Кичук Париж...

          Както и стрелбището на Петрушев под зградата на ТЕТ-а в Смирненски

          Пищовите, които имат на разположение като цяло са все бракми, но за сметка на това в " ДАИКС" правим клубни тренировки всеки понеделник и почти няма марка и модел пистолет който да не си притежаваме лично така, че всеки мераклия може да доиде, да се запознаем и да се пробва с каквото му душа иска.

          Коментар


          • #6
            До: Стрелбище в Пловдив - къде

            И, разбира се, стрелбището между Труд и Строево за авджиите... Когато таваните на тунела почнат да ме натискат, се грабвам там. Имат едни прави бурии, дето правят на десет метра облак от 1 м. . Е, пуцането по панички, няма нищо общо с примерената стрелба, но мен ме разтоварва.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • #7
              До: Стрелбище в Пловдив - къде

              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
              И, разбира се, стрелбището между Труд и Строево за авджиите... Когато таваните на тунела почнат да ме натискат, се грабвам там. Имат едни прави бурии, дето правят на десет метра облак от 1 м. . Е, пуцането по панички, няма нищо общо с примерената стрелба, но мен ме разтоварва.
              Е, ако искаш... и до Ихтиман да те пратя, както си тръгнал
              Говорехме все пак за гр. Плд., да не за селата и околностите

              Коментар


              • #8
                До: Стрелбище в Пловдив - къде

                Е ся, ти на Труд ако му викаш село...мчи то си е квартал. Пък и открито стрелбище няма как да туриш на площада . Но приемам забележката, няма да са караме я.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • #9
                  От: Стрелбище в Пловдив - къде

                  И аз искам да се пробвам да стрелям . Нямам много опит , но имам голямо желание и незнам къде да си погърмя Разглеждах стрелбища в Пловдив , но проблема ми е че не разбирам .Искам помощ , ннека който има желание ми помогне с избора на стрелбище .Къде да отида да си погърмя ???

                  Коментар


                  • #10
                    От: Стрелбище в Пловдив - къде

                    Не знам, но колегите от Пловдив сигурно ще ти отговорят, всеки според своите пристрастия и изисквания за стрелбище, но имаш успеваемост, опитай и трети път може и някой да върне отговор
                    Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                    "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                    "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                    Коментар


                    • #11
                      От: Стрелбище в Пловдив - къде

                      Първоначално публикуван от Radka Tarikatka Преглед на мнение
                      И аз искам да се пробвам да стрелям . Нямам много опит , но имам голямо желание и незнам къде да си погърмя Разглеждах стрелбища в Пловдив , но проблема ми е че не разбирам .Искам помощ , ннека който има желание ми помогне с избора на стрелбище .Къде да отида да си погърмя ???
                      На всички стрелбища в Пловдив, а и не само в Пловдив, има инструктори.
                      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Стрелбище в Пловдив - къде

                        Пловдив - стрелбища :
                        1. Това на ДАЙКС. Не знам точно адреса, но който и СОТаджия да попитате ще ви обясни. Колегата "ЛОРДА" ще каже точен адрес.
                        2. Спортното стрелбище Тракия. В сградата на стадион "Ботев" . Разполагат със спортни оръжия - Марголин и подобни.
                        3. Спортно стрелбище в квартал Тракия в училището. Там разполагат с пневматични оръжия (въздушни) но трудно се внедрява там човек, ако не е ученик.
                        4. На гърба на събота пазара до училището. Червена сграда. Не съм ходил, само го знам.
                        Други не търсете. Закрити са .

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X