Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повдигане за Субару Форестър?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Повдигане за Субару Форестър?

    Здравейте,
    Интересува ме, дали някой от колегите тук се е сблъсквал с повдигане на Субару Форестър?
    Извинявам се ако тема се повтаря, но прегледах темите и неможах да открия нищо за това.
    Преди време се опитах да се свържа с едни момчета от Астралия , които показваха доста модели на Субару повдигнати с 2" , 3" и 5", но без успех.
    Сега , надеждата ми е при вас
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    [COLOR=Blue][B][I]Subaru[/I][/B][/COLOR][COLOR=Blue][B][I] A[/I][/B][I][COLOR=Black]ll[/COLOR][B] W[/B][COLOR=Black]e`ll[/COLOR][B] D[/B][COLOR=Black]rive[/COLOR][/I][B] ;)
    [/B][/COLOR][SIZE=3][COLOR=royalblue][B][URL="http://www.subarubg.org"]www.subarubg.org[/URL][/B][/COLOR][/SIZE]

  • #2
    До: Повдигане за Субару Форестър?

    Може,що да не може.Трябва да го видя отдолу...
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      До: Повдигане за Субару Форестър?

      Има готови китове Австралийски окачвания за повдигане на Субару Форестър. Има и представители у нас.

      Коментар


      • #4
        До: Повдигане за Субару Форестър?

        Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
        Има готови китове Австралийски окачвания за повдигане на Субару Форестър. Има и представители у нас.
        Точно за тези австралийски китове говоря.
        Ще ти бъда благодарен , ако може да ме насочиш към тях.
        Телефон за връзка?
        Говорих също с Николай от adventurecarbg и той ми обеща помощ.
        Благодарско.
        [SIGPIC][/SIGPIC]
        [COLOR=Blue][B][I]Subaru[/I][/B][/COLOR][COLOR=Blue][B][I] A[/I][/B][I][COLOR=Black]ll[/COLOR][B] W[/B][COLOR=Black]e`ll[/COLOR][B] D[/B][COLOR=Black]rive[/COLOR][/I][B] ;)
        [/B][/COLOR][SIZE=3][COLOR=royalblue][B][URL="http://www.subarubg.org"]www.subarubg.org[/URL][/B][/COLOR][/SIZE]

        Коментар


        • #5
          До: Повдигане за Субару Форестър?

          Първоначално публикуван от galino Преглед на мнение
          Точно за тези австралийски китове говоря.
          Ще ти бъда благодарен , ако може да ме насочиш към тях.
          Телефон за връзка?
          Говорих също с Николай от adventurecarbg и той ми обеща помощ.
          Благодарско.
          В електронния магазин на този Форум има посочен телефон. Звънни, търси Пламен Петров и кажи какво искаш. От самия него съм чувал, че една от фирмите, който той предствалява за България, австралийска естествено, има такива готови китове. Ако решиш, оттам е въпрос на пари и време.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #6
            До: Повдигане за Субару Форестър?

            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
            В електронния магазин на този Форум има посочен телефон. Звънни, търси Пламен Петров и кажи какво искаш. От самия него съм чувал, че една от фирмите, който той предствалява за България, австралийска естествено, има такива готови китове. Ако решиш, оттам е въпрос на пари и време.
            Подкрепям. Частита на тая кола са доста парички и не е много желателно да се експерементира. В смисъл ако спестиш от качествено окачване после рискуваш да ги дадеш в повече за други части.
            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

            Коментар


            • #7
              До: Повдигане за Субару Форестър?

              Благодаря ви ще звънна на човека.
              [SIGPIC][/SIGPIC]
              [COLOR=Blue][B][I]Subaru[/I][/B][/COLOR][COLOR=Blue][B][I] A[/I][/B][I][COLOR=Black]ll[/COLOR][B] W[/B][COLOR=Black]e`ll[/COLOR][B] D[/B][COLOR=Black]rive[/COLOR][/I][B] ;)
              [/B][/COLOR][SIZE=3][COLOR=royalblue][B][URL="http://www.subarubg.org"]www.subarubg.org[/URL][/B][/COLOR][/SIZE]

              Коментар


              • #8
                До: Повдигане за Субару Форестър?

                Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                Може,що да не може.Трябва да го видя отдолу...
                Отдаде ли ми се възможност , веднага ще направя няколко снимки на Форестъра отдолу.
                Събирам мнения и съм сигурен , че форума може да ми помогне с доста практични решения.
                [SIGPIC][/SIGPIC]
                [COLOR=Blue][B][I]Subaru[/I][/B][/COLOR][COLOR=Blue][B][I] A[/I][/B][I][COLOR=Black]ll[/COLOR][B] W[/B][COLOR=Black]e`ll[/COLOR][B] D[/B][COLOR=Black]rive[/COLOR][/I][B] ;)
                [/B][/COLOR][SIZE=3][COLOR=royalblue][B][URL="http://www.subarubg.org"]www.subarubg.org[/URL][/B][/COLOR][/SIZE]

                Коментар


                • #9
                  От: Повдигане за Субару Форестър?

                  Колега и н аз имам Форестър ама бензинов 170 коня кажи къде мога да го повдигна? selektbv@gmail.com

                  Коментар


                  • #10
                    От: Повдигане за Субару Форестър?

                    Първоначално публикуван от borislav9 Преглед на мнение
                    Колега и н аз имам Форестър ама бензинов 170 коня кажи къде мога да го повдигна? selektbv@gmail.com
                    в Субару форума има тема за повдигане
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • #11
                      От: Повдигане за Субару Форестър?

                      Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                      в Субару форума има тема за повдигане
                      а телефони за връзка ?тук си говорите за австралийски фирми но телефони никакви

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X