Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Polaris Outlaw 500

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Polaris Outlaw 500

    По време на днешното каране счупих палеца за задна скорост (може би от студа).Продава ли се като резервна част и от каде мога да си намеря?
    Николай Миланов

    "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

  • #2
    До: Polaris Outlaw 500

    Ако имаш парчето заваряй,ако не пригаждай не е нищо сложно!
    Eвгени Филчев
    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

    Коментар


    • #3
      До: Polaris Outlaw 500

      Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
      Ако имаш парчето заваряй,ако не пригаждай не е нищо сложно!
      Имам парчето,но е счупено точно кадето е дупката за жилото и незнам каде заваряват цветни метали (финно)?
      Николай Миланов

      "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

      Коментар


      • #4
        До: Polaris Outlaw 500

        Финното се чупи грубото държи!Закарай го на аргончик той знае какво да прави!
        Eвгени Филчев
        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

        Коментар


        • #5
          До: Polaris Outlaw 500

          Първоначално публикуван от nism0 Преглед на мнение
          Имам парчето,но е счупено точно кадето е дупката за жилото и незнам каде заваряват цветни метали (финно)?
          споко ще го завари изцяло а там където е дупката за жилото ще се разпробие наново няма да заварява под микроскоп я.
          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

          Коментар


          • #6
            До: Polaris Outlaw 500

            Ако може адрес на някои аргончик .Парчето,което е останало на кормилото си държи жилото и се чудя дали да го правя...Ако нещо не стане заварката да не остана без задна и да почвам cross
            Николай Миланов

            "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

            Коментар


            • #7
              До: Polaris Outlaw 500

              Първоначално публикуван от nism0 Преглед на мнение
              Ако може адрес на някои аргончик .Парчето,което е останало на кормилото си държи жилото и се чудя дали да го правя...Ако нещо не стане заварката да не остана без задна и да почвам cross
              Еми ела аз ще те заведа на заварчик.
              Запомнете това[IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic5673_1.gif[/IMG]На първата картинка пише"Когато всичко се прецаква...."На втората".....Помни,че винеги може да стане по-зле!!!

              Коментар


              • #8
                До: Polaris Outlaw 500

                Първоначално публикуван от Itchies Преглед на мнение
                Еми ела аз ще те заведа на заварчик.
                На заварчик не става...Трябва му аргон.Намерил съм,като (ако) стане ще ви кажа.
                Николай Миланов

                "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

                Коментар


                • #9
                  До: Polaris Outlaw 500

                  Kaто идваш от Люлин към Надежда и подминеш моста на бакърена фабрика на първия светофар продължаваш напред и след сервизите на Шкода мисля че бяха завиваш на дясно и караш до дъното на уличката и там пак отдясно заваряваха всичко цветно без проблем
                  Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Polaris Outlaw 500

                    Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                    Kaто идваш от Люлин към Надежда и подминеш моста на бакърена фабрика на първия светофар продължаваш напред и след сервизите на Шкода мисля че бяха завиваш на дясно и караш до дъното на уличката и там пак отдясно заваряваха всичко цветно без проблем
                    Е то ми било под носа ,само че на колегата един приятел с това се занимавал и сега чакам резултати.Мерси все пак...надявам се скоро да покараме заедно...ако приемате Polaris в групата
                    Николай Миланов

                    "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

                    Коментар


                    • #11
                      До: Polaris Outlaw 500

                      Преди него там има сервизи и технически преглет. Там ли?
                      Запомнете това[IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic5673_1.gif[/IMG]На първата картинка пише"Когато всичко се прецаква...."На втората".....Помни,че винеги може да стане по-зле!!!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Polaris Outlaw 500

                        Първоначално публикуван от Itchies Преглед на мнение
                        Преди него там има сервизи и технически преглет. Там ли?
                        Aми май да, иначе утре 10 часа сме на лукойла преди горна баня ако искаш идвай
                        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Polaris Outlaw 500

                          Извинявайте не знам колко масло събира поларис оутлав 500 ирс.Ако някои знае да сподели,че ровя във форума 2 часа

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X