Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

    Здравейте колеги,благодаря за бързите отговори които направихте,наистина поражението е от ларва на пеперуда нощенка,при вадене намерих и ларвата доста угоена,напролед ще трябва да се боря и с нея понеже се намират на 150-200 м.надморска височина .

    Коментар


    • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

      Здравейте колеги за първа година мисля да засадя картоф .Посъветвай те ме как да постъпя,когато искам роннопроизводство .Какъв сорт да избера,имали значение ,че съм на 110 м.Н.В
      Изорах мястото около 30 см и мисля да се хвърля от раз на 5 дка.На поливно съм и преди беше засадено с диня.
      Благодаря предварително

      Коментар


      • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

        Здравйте, от няколкп години засаждаме картофи сорт Марабел, за лична консумация и продажба в магазинът ни. Страшно сме доволни от вкусовите качества както ние така и нашите клиенти. Дойде време за подмладяване на семето като един познат ми предлага семе трето поколение. Бихте ли ми дали съвет дали е проблем, че е трето? Благодаря предварително.

        Коментар


        • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

          Ако гоните висок добив купете клас елит или А.

          Коментар


          • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

            Първоначално публикуван от kapi_dan4o Преглед на мнение
            .....семе трето поколение. Бихте ли ми дали съвет дали е проблем, че е трето?
            Малко по-податливи са на болести. Първо поколение, например, би трябвало да са чисти.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X