Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Снимки от IV кръг Български Ендуро Шампионат-Ендуро Victori

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Снимки от IV кръг Български Ендуро Шампионат-Ендуро Victori

    Ще се опитам утре да подредя снимките във форума,за сега може да ги радгледате тук
    https://htftp.offroad-bulgaria.com/k...3%f5%ee%e2%ee/

  • #2
    Друга гледна точка
    https://htftp.offroad-bulgaria.com/vasko_jontchev/

    Коментар


    • #3
      И на мен много много не ми се говори за трасето,но все пак само 3-4 АТВ финишираха без сериозни щети,всичко останало е в бокса за ремонти.Калници,лебедки,усукани рамки,изкълчени вратове яка леж.
      Според мен все още няма професионални атевисти в България и това трасе времето не му е дошло още.
      Ако организаторите не позабавят темповете с усложняването на трасетата накрая няма да има здрави машини и състезатели за да участват.
      Все пак ако не беше валял толкова проливен дъжд щеше да е по леко.
      ЕВАЛА на атевистите които за карали сами и без лебедки.
      Мойта лебедка даде фира добре че с Десо са събрахме случайно по средата на първата обиколка та си помагахме.
      Стартирах в двойка с бат Сашо но той още на ектриймите помля четириколката си и тръгна към ВМА за снимка на главата.
      това е баира


      а това е остатъка от АТВто

      за щастие на бат Сашо му нама нищо
      Аз успах да премина екстриймети без проблем и реших че след тях че ще си покарам нормално но гадното тапърва започваше.
      Със Сашо Каранов и Митко с Хонда 450 се засякахме преди втора контрола,Сашо на едно надолнище помля четириколката,газта му блокира,след това ни спускаха с някви въжета по едно едно надолнище.После Митко падна и остана без предни спирачки дърпахме го с лебедки.Десо преди да се съберем беше падал 2 пъти и счути ГПСа и задния бажажник.
      Вадихме и няколко мотора и АТВ от разни дерета,
      Емо с гризли 660 си натърти яко таза.
      Спас счупи водна помпа след 10 салта.
      Тони 1 салто на ескриймите
      Антим много салта на ектриймите
      Еди също счупи лебедката
      Близнака изпуши съединителя
      Абе хвърчаха глави


      от заде се вижда Ники


      КРАЙНО ВРЕМЕ Е ДА СЕ ТЪРСИ АТВ КОРДИНАТОР

      Защото доста от състезателите с АТВ се отказаха от следващи състезания,защо да си трошат главите и машините.
      Повечето от състезателите карат от една макс две години и не е дошло времето за толкова тежки трасета.
      Аз направих първата обиколка за 4-5 часа ако бях тръгнал на втора щях да финиширам след като са раздали купите.
      Ако не ми се беше строшила лебедката можеше и да врътна и втората но поне не сторших мотора.

      Качвам и записа от камерата ТУК

      Коментар


      • #4
        КОЛЕГИ,
        Никой от нас мотористите не е запознат детайлно с техниката на управление на АТВ!Предлагам ви да изберете един от вас който няма да се състезава да поеме функцията на трасе-координатор за АТВ машини.Не виждам друг начин да се получи!
        offroad фен
        1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
        TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

        Коментар


        • #5
          това означава Гълъбине че това момче което се наема за трасе координатор за АТВ си изпуска сезона.

          Коментар


          • #6
            Именно, както Жоро Хаджиев си изпусна този сезон! Някой трябва да се жертва за другите!

            Коментар


            • #7
              На събирането в Стара Загора мислех да се ангажирам с трасетата за АТВ Но след това размислих .............при полужение че в нашият отбор са 4или 5 АТВ та не ми се мисли какви приказки ще тръгнат при евентоални победи и затова се отказах


              Много не приятен е фактът че това състезание в Бухово вече тотално отказа карачите на четириколки от шампионата Лично питах и Дропчо и Денис МИТКО и БРАТОВЧЕТ МУ КОИТО КАРАТ АТВ та дали ще е нормално трасето И всички ми казаха че е скоростно и супер яко :x Нищо не пречеше на организаторите да пуснат играчите да направят едно качване до Мургаш пътят е уникален за АТВ а Хората щяха да се изкефат много Плюс това за такъв тип каране не се налагаше и много маркировка На никой не му е кеф да бута дърпа и търкаля машини които след това не стават за нищо

              А и в тия сукаци спортни АТВ нямат работа само се мъчат карачите Ще трябва да се мисли занапред как трябва да стане Навремето когато бяхме две три куада сме търпяли и по големи мазохии Но вече има много желаещи и трябва промяна

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA
                На събирането в Стара Загора мислех да се ангажирам с трасетата за АТВ Но след това размислих .............при полужение че в нашият отбор са 4или 5 АТВ та не ми се мисли какви приказки ще тръгнат при евентоални победи и затова се отказах
                Абсолютно си прав! Колкото повече се опитваме да направим нещо толкова повече ни плюят. Добре че Жоро е пич и не им обръща много внимание, на негово място щях да съм им теглил една много-много отдавна! Ти представяш ли си да си трасе координатор и да те обвиняват че си записъл с ГПС трасето за да го дадеш на някой си, а не за да го анализираш правилно което ти е работата!!! Някой хора просто не са нормални!!!

                И между другото затова се отказах да правя състезание в Бистрица, закакво да се бъхтам 1 месец и после да ме плюят някакви си Рано или късно на всички ще им писне и няма да има състезания, да видим тогава мрънкачите за какво ще мрънкат че ми е много интерестно

                Коментар


                • #9
                  Събинчо по твоята логика дай да си седим и никой нищо да не бара а? За догодина незнам колко кръга ще се спретнат ..много ми е чудно ... вече се чуха гласове от Бучака и Шмида че няма да организират състезание , Габрово никакви се не обаждат .. май май на там е тръгнала работата ... а относно ГПС мисля че визираш нашия клуб и искам да ти кажа че всичко това бе от съображение за да е чесна играта ... а и още нещо исках да те питам ,но не остана време в Бухово ... защо Суийката не взе участие а ти и Пламен карахте .. не бе ли по мъжки и достойно да не вземете участие !

                  Коментар


                  • #10
                    Защо да не участваме, ние не сме от Бухово нито от околните райони... по твоята логика никой от София не трябваше да участва?!? Софиянци си караме най вече в Плана, Лозен и Витоша(някой само). Да не говорим че по твоята логика май на Бузлуджа - Емине не трябва да участва никой от източна България

                    Суйката познава района на дланта на ръката си и щеше да даде поне 20мин преднина пред всички останали и Геле затова не му разреши да участва. Той е един от основателите на този район и мога да ти кажа че с втори човек на мотора, пак не мога да го мина, защото познава всеки вираж и всеки камък!

                    Амбарев, разбери приятелю, че не трябва да се хващате за най малките неща, а гледайте по отгоре на нещата. Не може да съществуваме като част от организация и да си нямаме грам доверие помежду си! След като мислите че лъжем и мамим защо участвате??? Защо правите кръг от този шампионат след като нямате доверие на главата на федерацията??? Не се обиждайте, ама сте просто смешно мнителни за всяко едно нещо, просто размазвате всякакви мой представи за мнителност!!!

                    Коментар


                    • #11
                      Аз нямам никакви претенции нито път се боря за нещо на тези състезания ! Аз гоня интересите на други хора и казвам всичко не за да изглеждам като най-лошия или нещо подобно а за да се вземат напредвит някой неща и да не се повтарят ... Уверен съм че организаторите бяха направили трасето така че дори и ти и който и да било които миналата година сте организирали състезание там пак не познавахте .. но нали за това са тези форуми да се пише и хората да се учат от това занапред .. не искам да обиждам никой или да казвам че нещо е нагласено ,но има хора които не ползват форума и се съмняват в някой неща и искат да се разберат .. защото на това състезание се помля толкова много техника че главата да те заболи !
                      Поздрави и не ги приемайте толкова навътре тези неща ... живота е кратък и трябва да се живее с кеф !

                      Коментар


                      • #12
                        Да бе да, все други хора се оплакват, ами тези други хора ако имат малко достойнство да не се крият зад теб като девойки а да излязат и да си кажат, като мъже! Скъсахте ми нервите в Сопот с тези ГПС-и, но проявих разбиране и реших да направя жест към вас и да го махна от кормилото, и за благодарност сега чувам че сте мрънкали за това че съм участвал на Бухово Нещо май съм ви трън в очите или кво??? Повече нито ще ви ходя на Сопотските състезания - нито ще се занимавам с вас защото едно говорите пред мен а друго зад гърба ми и просто не заслужавате да си губя времето с вашите безкрайни глупости....

                        Жоро видя ли брато, че бях прав като ти казах че угодия няма. Съгласих се за ГПС-а(голяма грешка), сега защо съм участвал, утре ще е друго, просто тези хора не знаят какво искат

                        Мисля че е най добре всички можачи да се откажат от състезанията, защото някой Сопотчани не се кефят на 1-вите

                        Повече няма да се съобразявам с вас и съсвсем офицялно им казвам на "тези" тайни палячовци - майната ви!

                        Коментар


                        • #13
                          Спирам да пиша ! Ти сам може да си направиш изводите а и всеки друг който има елементарна логика .. какво става !
                          Ти обаче ще дойдеш сериозен и продължаваш с тоз ГПС ! Споко наградите в Сопот ня бяха толкова големи няма за какво да съжаляваш !

                          Коментар


                          • #14
                            Ей, тука голяма полемика се е разиграла!
                            Амбарев, приятелю, и аз винаги съм те уважавал, тъй като стоиш зад хората си и каузата твърдо и винаги сме намирали компромисен вариант с теб, който да удовлетворява всички, но мисля, че прекалено много те навиват някои от хората ти зад гърба.
                            Сега ще покарате на Бузлуджа-Емине по GPS и ще се уверите колко е "лесно"
                            Как мислите, дали някой ще си загуби времето да идва да залага трасе в GPS, при положение, че то дори не е домаркирано и ще си сложи главата в торбата да бъде изгонен от шампионата, което е много възможно, тъй като по трасето се работи непрекъснато от хора на организаторите ?!
                            Това граничи с фантасмагориите на Дон Кихот.
                            Отделно се чудя на това, че се съмнявате в мен
                            Аз най-много имам интерес кръговите да протичт честно и спортсменски.
                            Погледнете чисто прагматично на ситуацията! Как бих дал трак примерно на Събин, който е конкурент на състезатели от моя клуб ?!
                            Отделно никой никога няма да види човек от Crazy job да кара с GPS тази година поради причината, че може да се заговори за злоупотреба.
                            Не виждам защо (при положение, че няма точка от правилника забраняваща това) да не се кара с изчистен от тракове GPS ?!
                            Дадох ви пример, когато на Хасково пострада Сашо от JRC motors, как Събин ми се обади и ми каза точката на която се намира човека за да го приберем веднага без да се лутаме.
                            Това че стинският състезател трябвло да умее да губи според мен е дрън-дрън. Той не трябва да се примирява със загубите, но трябва да ги понася с достойнство, а не да търси причините другаде Това го издига в очите на останалите му колеги. Вечните мрънкания уморяват и останалите.
                            Вече две - три години караме със Събин в шампионата, случвало се е понякога и извън него и смея да твърдя, че той е един от най-добрите и това го показа и на кръговете до сега. Случайности тука няма при такава хронология на събитията
                            Никъде от средите на други клубове няма такова постоянство в роптаенето срещу нещо и някого. Те сигурно са тъпи и нищо не разбират от ендуро?!!!
                            Нека сега не изостряме обстановката. На края на сезона ще се съберем и ще разчупим крайъгълните камъни на делегатската среща и всички решения ще влязат в новия правилник за сезон 2007.

                            А сега, като призоваваш за това да си правим кефа, нека си го правим!
                            Приеми моят пост като приятелски съвет.

                            Събине, това с червените букви според мен е твърде емоциаонално и пресилено
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • #15
                              Едно не мога да разбера след като каране по ГПС е по-трудно .. защо? Ние се чудим какво да махнем и да одрежем да олекотим машините а вие се чудите с какво да ги накичите ! Както и да е като по умен и еродиран мисля да отстъпя и да не пиша повече в този форум както направиха и много други !

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X