Обява

Свий
Няма добавени обяви.

QUANSHENG TG-UV

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • QUANSHENG TG-UV

    Заедно със Seiko-то от щатите пристгна и новия ми КВ трансивър http://www.yaesu.com/indexVS.cfm?cmd...5&isArchived=0
    Дядо Коледа беше благосклонен и пристигнаха бързо,в изправност и......без излишни грижи на митницата.
    Благодарение на Кризата, Господ да удължи дните и,имаше страхотни намаления на комуникационно оборудване в САЩ.
    Тансивъра е супер, вече е пробван на 7 мегахерца и качествата на DSP-то му са оценени.
    Стария обитател на шака-а FT-900 ще бъде монтиран в джипката за мобилна работа.
    Честито на новите радиолюбители и дано скоро получат клас позволяващ им работа на КВ.Където е истината.
    Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

  • #2
    QUANSHENG TG-UV

    Ей това вече е в продажба:
    http://www.qsfj.com/en/Product_info.asp?ID=46

    Триумя се дали да го пробвам...

    Иначе го има тук:
    www.409shop.com

    115 гущерчета, с доставката.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      До: О! Чудо! Китайски двубандер.

      Спарки, обясни за такива като мен какво е двубандер.

      Коментар


      • #4
        До: О! Чудо! Китайски двубандер.

        Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
        Спарки, обясни за такива като мен какво е двубандер.
        Работи едновременно на VHF (136-174Mhz) и UHF(400-470KHz).

        Покрива двата радиолюбителски обхвата, PMR446, FRS(щатския PMR) и GMRS (това ловджиите тук много си го обичат, макар да е напълно незаконно).

        Демек, нося една станция, която ползвам за всичко.

        Само не знам до колко са читави, щото от тая фирма не съм държал нищо в ръката си.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          До: О! Чудо! Китайски двубандер.

          Искаш да кажеш, че мога да си говоря с нея и със законни радиолюбители като теб и Джоржо ли?

          Коментар


          • #6
            До: О! Чудо! Китайски двубандер.

            Да, стига и ти да си законен радиолюбител.
            Technical Rescue Direct - life lies in courage
            http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

            Коментар


            • #7
              До: О! Чудо! Китайски двубандер.

              Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
              Искаш да кажеш, че мога да си говоря с нея и със законни радиолюбители като теб и Джоржо ли?
              То и с твойта можеш. Има радиолюбителски банд, който твойта покрива.

              Ама, трябва да си радиолюбител. Трябва да имаш знак/инициал, за да говориш.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                То и с твойта можеш. Има радиолюбителски банд, който твойта покрива.

                Ама, трябва да си радиолюбител. Трябва да имаш знак/инициал, за да говориш.
                Много ми е сложно. Аз едвам copy/paste научих.....

                Коментар


                • #9
                  До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                  Спарки .... никъде не видях: има ли 6,25 КХц.... според мен няма.... или не са го посочили ....
                  Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                  Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                  Коментар


                  • #10
                    До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                    Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                    Спарки .... никъде не видях: има ли 6,25 КХц.... според мен няма.... или не са го посочили ....
                    Те въобще стъпки не са посочили. И аз не знам. Но по-вероятно е да има. Всички нови китайски модели имат.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #11
                      До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                      Лелеее, Спарки, т'ва нещо ако наистина работи... Я 'земи едно да пробваш

                      Коментар


                      • #12
                        До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                        Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                        Лелеее, Спарки, т'ва нещо ако наистина работи... Я 'земи едно да пробваш
                        Точно тая муха ми е влязла в главата. Ще преспя ден-два, и ще реша...
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #13
                          До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          Точно тая муха ми е влязла в главата. Ще преспя ден-два, и ще реша...
                          Тъкмо да поръчаш едно радио и за мен
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • #14
                            До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                            Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                            Тъкмо да поръчаш едно радио и за мен
                            Ти кажи какво си избра от там (409shop). След празниците ще поръчвам. Сега е безсмислено, щото така или иначе няма да го пратят. Имам висяща поръчка още от преди празниците. Ако не я пратят утре или вдругиден, ще я пратят на 5-и.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              Ти кажи какво си избра от там (409shop). След празниците ще поръчвам. Сега е безсмислено, щото така или иначе няма да го пратят. Имам висяща поръчка още от преди празниците. Ако не я пратят утре или вдругиден, ще я пратят на 5-и.
                              Ами или като твоята или едно Ясу, какво ще препоръчаш ?
                              Последно редактирано от sparkybg; 29-12-08, 01:05.
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X