Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и коментари за моделите 4WD.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

    Първоначално публикуван от mitko-87 Преглед на мнение
    Или се е замърсил датчика на скоростите( редуктора ) или дава грешка компютъра според мен. Ако има други педполойения да кажат.
    Отдушниците на дифа бяха открити (малките тръбички под километража) Възможно ли е да е влязла вода докато съм го мил
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

    Коментар


    • #47
      До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

      загледаи през какъв интервал мига ако се сменя през 0.5 сек. проблема е в машинката на предния диф. Ако се сменя през 1 сек.
      е машинката на моторната спирачка която е на капака на ремъка.
      Ако не се оправи само 0896700274 мога да помогна имам много опит
      с работните Кавазакита
      Seat Alhambra TDI
      Kawasaki KVF650
      Honda CRF250X
      Suzuki Vitara

      Коментар


      • #48
        От: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

        Искам да попитам на скоро си купих атв,нов внос и незнам към кого да се обърна.Как трябва да слагам бензин.В смисъл преди това трябвали да го разреждам с масло и по колко на литар.HELP ME PLS.Атв то е SUZUKI VINSON 4X4

        Коментар


        • #49
          От: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

          Първоначално публикуван от venom1989 Преглед на мнение
          Искам да попитам на скоро си купих атв,нов внос и незнам към кого да се обърна.Как трябва да слагам бензин.В смисъл преди това трябвали да го разреждам с масло и по колко на литар.HELP ME PLS.Атв то е SUZUKI VINSON 4X4
          Не не трябва да слагаш масло,олио,маргарин или зехтин в бензина.Машината ти е 4-тактова и си наливаш чист бензин.
          Ти бъзикаш ли се или наистина го задаваш този въпрос?
          SUZUKI QuadSport - First on 4 Wheels !!!

          Коментар


          • #50
            От: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

            към знаещите от форума от незнаещия
            отскоро към парка добавихме и работно атв поларис д бат 300 4х4,93г.Понеже искам да знам максимално за това което имам се напълних с въпроси,на повечето от които не намирам отговор.Затова молбата ми към вас е да помогнете с компетентноста си.
            ВЪПРОСИ ОТ НОВАКА

            -кога скороста на атв то е по голяма=при по големи или по малки гуми
            /по книжка на моето му дават предни-22х8.00х10,задни 24х11.00х10 а реално моите са предни22х7.00х10 и задни22х10.00х10/
            -има ли някаква регулировка на ремъка за скоростите/в свободно положение ми се вижда много хлабав,а когато му се даде газ имам чуството че ще изхвърчи от центробежния регулатор/

            -има копче което се включвало само на бавна предавка и светва лампа 4х4,това за какво е........
            информацията ми е че е за блокаж на диференциала,но такъв няма.....
            -може ли от износване /приплъзване /на ремък да се губи скорост и как се познава.

            вече ме е срам да задавам въпроси
            надявам се на вашата помощ.......

            Коментар


            • #51
              От: До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

              Здравейте, някой знае ли от каде мога да намеря бендикс за ямаха гризли 660? Благодаря.
              0898532785-КИКО

              Коментар


              • #52
                От: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                Пробва ли в магазина по горе от банера?

                Коментар


                • #53
                  От: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                  Здравейте!
                  Спрял съм се на едно КАВАЗАКИ КВФ 360 2002-2003 г.. Що за машина е това? Има ли някой такова АТВ? Става ли за групово каране със спортни машини? Предварително благодаря!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                    и мен ме интересува предишния въпрос или някой модел до 5500 лв около 600 кб

                    Коментар


                    • #55
                      От: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                      за 5500 няма да намериш 600 куб машина поне не и читава... някоя 500куб може би.... аз ти предлагам 450...

                      Коментар


                      • #56
                        От: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                        Да съживим малко темата, интересно ми стана от зимните условия как се задвижват колелата на нашите атв-та. Прави ми впечатление, че заден и преден диф не позволяват едното колело да се върти, а другото да стои неподвижно...което е много по - добре. Също така имам бутон, който никога не съм ползвал Diff. Lock...
                        http://www.vbox7.com/play:4c19953f2b
                        Също е интересно как е разпределен въртящия момент към преден и заден мост при различните машини Прави ми впечатление, че в снега машината с включено 4по4 и завъртяно кормило не завива докато не подадеш повечко газ

                        Коментар


                        • #57
                          От: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                          Здр колеги. излезе ми някакаж клйуч и не знам как д я изтрия тази грешка. АТВ то е поларис спортсман 800 ЕФИ 2006. иначе нямам никакав проблем и всичко му е ок ,ремак масло! ако някоъ мойе да даде савет.

                          Коментар


                          • #58
                            Re: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                            Да се похваля, наскоро си взех един BruteForce 750 инжекцион. Кефа е голям, тая гад няма нищо общо с джипа След 2-3 разходки обаче, у мен изникнаха някои въпроси. /Естествено всякакви други насоки от запознати с модела са добре дошли за новобранеца /

                            Струва ми се, че перката се включва прекалено често. Сега в жегите, всеки път като намаля, и я чувам. Това нормално ли е? В този ред на мисли, има ли някакъв вариант за лесно почистване на водния радиатор от тревичките и т.н.?
                            С какъв бензин да го карам? 95 или 98?
                            Има ли смисъл от кормилен демпфер?
                            Бавното каране вреди ли му? За момента се придвижвам бавно и славно с 20 км/ч, понеже още нямам навиците за каране...
                            "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

                            Коментар


                            • #59
                              От: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                              Ами за перката няма никакви проблеми, бавното каране го мъчи и затова загрява доста често, но това е нормално в жегите Радиатора с едно маркуче го мия аз докато не започне да тече чиста вода, а тревичките може би с един компресор с въздух Демпфера принципно служи за обиране на вибрацийте и е въпрос на личен избор. Относно бензина пак е личен избор

                              Коментар


                              • #60
                                От: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                                някой наблюдения и мнение за Suzuki VINSON 500 ... мерси предварително

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X