Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и коментари за моделите 4WD.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

    Ако ги натегна малко ще имали ефект или да сложа фланци или джанти изхвърлящи.Аз карам постоянно екстрим но ми се иска да влизам по яко в завоите.Благодаряви все пак
    [LEFT][I][B]Цветан Карабекиров RENEGADE 1000RX[/B][/I] [SIGPIC][/SIGPIC][/LEFT]
    [LEFT][/LEFT]

    Коментар


    • #32
      До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

      Здравейте имам Honda Fourtrax 4x4 350 кубика ...Някой може ли да ми каже дали мога да провключа на 2х4 и ако да как?Също така да попитам как мога да я изсправя на задни две колелета защото съединителя ми играе роля на спирачка единствено когато превключа на задна тогава го ползвам ...благодаря ви предварително

      Коментар


      • #33
        До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

        Ами колега твоето атв няма съединител . То е с полуавтоматични скорости . За превкючването на 2х4 неможеш , защото е по-стар модел (за сметка на това по-здрав от новия) и е напрвен за работа . А относно изправянето с малко зор може и да го изправиш . Стъпи отзад на багажника и пробвай от втора да го изправиш , ама както е с постоянно 4х4 малко трудно .
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        08седем9010З60
        MAKE RALLY NOT WAR
        Confidence in Motion

        Коментар


        • #34
          До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

          Първоначално публикуван от geriood Преглед на мнение
          Ако ги натегна малко ще имали ефект или да сложа фланци или джанти изхвърлящи.Аз карам постоянно екстрим но ми се иска да влизам по яко в завоите.Благодаряви все пак
          По-яко влизане в завоите става с газ и умение.....и спортно АТВ, най-вече!
          Eвгени Филчев
          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

          Коментар


          • #35
            До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

            Да прав си не е много нов модел 2003 година е ...и аз така си мисля че няма как да се кара на две колелета а също така и с него трудно се пази баланс и на две странични колела

            Коментар


            • #36
              До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

              Tърсих и никъде не намерих коя машина колко харчи Моля всеки да сподели за неговата си. Аз още съм в процес на избиране на някое тракторче 4x4

              Коментар


              • #37
                До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                мойто атв харчи (зависи от карането де) когато карам леко разходка до барбекюто ми дава разход около 8-9/100 а когато караме с група и се кара бързо ми дава малко по голям разход около 12/100 и нямам повод за притеснение 15.7 литра побира, спокоино минавам 120-130км.
                Калин Величков

                Коментар


                • #38
                  До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                  Първоначално публикуван от Brute-Force Преглед на мнение
                  мойто атв харчи (зависи от карането де) когато карам леко разходка до барбекюто ми дава разход около 8-9/100 а когато караме с група и се кара бързо ми дава малко по голям разход около 12/100 и нямам повод за притеснение 15.7 литра побира, спокоино минавам 120-130км.
                  Атв - то ти сузуки 400 ли е? Аз лично чух, че кавазаки КВФ 650 горяло на 20/100, а гризлито 660 значително по-малко. Вярни ли са тези твърдения, че съм се спрял на някой от тези двата варианта...

                  Коментар


                  • #39
                    До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                    За Yamaha Wolferine 450 дали има информация колко коня е? Май го няма в списъка, а е 4х4 и то?

                    Коментар


                    • #40
                      До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                      Първоначално публикуван от Atanas Atanasov Преглед на мнение
                      За Yamaha Wolferine 450 дали има информация колко коня е? Май го няма в списъка, а е 4х4 и то?

                      то е нещо като ренегада не е спортно не е и работно.. но към 35-40 коня предполагам че е

                      BajIliya: да Сузуки 4х4 400цц е атв-то !
                      Калин Величков

                      Коментар


                      • #41
                        До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                        Първоначално публикуван от Brute-Force Преглед на мнение
                        то е нещо като ренегада не е спортно не е и работно.. но към 35-40 коня предполагам че е

                        BajIliya: да Сузуки 4х4 400цц е атв-то !
                        на мене ми се върти в главата, че е 34 коня, но не съм сигурен къде го видях, та затова питам и някой друг, ако има информация. значи, истината е някъде там - малко над 30 к.с. то и затова е такова спокойно и послушно АТВ-то

                        Коментар


                        • #42
                          До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                          А откъде колеги си купувате кормилни накрайници, шарнири, тампони и др. консумативи по окачването?

                          Коментар


                          • #43
                            До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                            Първоначално публикуван от BajIliya Преглед на мнение
                            А откъде колеги си купувате кормилни накрайници, шарнири, тампони и др. консумативи по окачването?
                            Zundert
                            0887 246718

                            Коментар


                            • #44
                              До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                              Каква е причината да премигва на километража на Kawasaki Brute-Force 750 хем , че съм на 2WD хем 4WD . Смисъл , че ха премигва едното , ха другото . Някой знае ли на какво се дължи това ? (карах на 2wd)
                              Мисълта ми е да не би да иска да "каже" за смяна на масло на нещо такова .
                              Последно редактирано от Preslav Peychev; 30-04-10, 21:25.
                              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                              08седем9010З60
                              MAKE RALLY NOT WAR
                              Confidence in Motion

                              Коментар


                              • #45
                                До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                                Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
                                Каква е причината да премигва на километража на Kawasaki Brute-Force 750 хем , че съм на 2WD хем 4WD . Смисъл , че ха премигва едното , ха другото . Някой знае ли на какво се дължи това ? (карах на 2wd)

                                Или се е замърсил датчика на скоростите( редуктора ) или дава грешка компютъра според мен. Ако има други педполойения да кажат.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X