Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    ЕSP (Electronic Slip Protection) затваря дросела като отчете разлика във въртенето на двигателните колелета. Провери първо дросела и ТПС-а за натрупване на нагар и студени спойки/ лоши връзки по буксата.
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
      Цялостно ли го прегледа
      Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
      ЕSP (Electronic Slip Protection) затваря дросела като отчете разлика във въртенето на двигателните колелета. Провери първо дросела и ТПС-а за натрупване на нагар и студени спойки/ лоши връзки по буксата.
      Благодаря и на двамата, сега като се върне (ако се върне) ще го гледам по-обстойно. Виждам някакви данни, но не е "Джип" това че пише 20 (примерно) баш не ми говори дали трябва да е 20, а не 21 и 1/23 примерно за това го изпратих в "Митвас" за четене, после ще следвам съветите ви
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06615.JPG
Прегледи:1
Размер:48.6 КБ
ID:5806574
      "Що не`а 4х4" за днес в патологията на дядо - "Ликълн навигатор" .......като да се е поХчупил малечко и да е изгорял лекинко, лекува се с ръчно завъртане на селектора в раздатката на 4Н и ръчно управляем + на електромагнитния съединител в пак там ъъъъъ временно....( последно за деня кафе)
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Проблемите с дросела и ТПС-а обикновено са вторичен ефект от натрупване на нагар от ЕГР-а, та ако се заровиш в тая посока не е зле да се ревизира и почисти всичко по смукателния колектор, boost сензора включително. И да не помогне за конкретния проблем, със сигурност няма да навреди и поне ще имаш отправна точка ...
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Владо-о, ше влизаш ли тематично в ОС-а, или ще продължаваш да се моташ, правейки се на мъжкар!

          ПП
          Аз подчертано избягвам да пускам теми, ама ако трябва...
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
            Владо-о,..
            Нещо не разбх?
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
              Нещо не разбх?
              Не само ти.....

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Писах му ЛС.
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  На Владо ще му бъде пространно обяснено. Другите ще разберат каквото трябва.

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Ако има нужда от помощ , да кажете Ей !
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Понеже гледам, че пишете в тази тема, а и не се сещам имаше ли такава за ингвинална херния, я Дедо да каже ква пара му обявиха за частите, че на мен тази петилетка ми се очерта за освновен ремонт, та да се подготвя психически ?
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                        Понеже гледам, че пишете в тази тема, а и не се сещам имаше ли такава за ингвинална херния, я Дедо да каже ква пара му обявиха за частите, че на мен тази петилетка ми се очерта за освновен ремонт, та да се подготвя психически ?

                        http://www.mdexpress.net/%D1%88%D0%B...B0-cat122.html

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                          за ингвинална херния, я Дедо да каже ква пара му обявиха за частите.
                          4-500лв за арматурата и 3 дни по здравна каса на топло( все пак си плащам здравните осигуровки), после вън, после 10 дни леко, после 10 дни до 10 кг после още 10 до 20кг. и после газ. Конкретния доктор каза, че може конкретно моята херния да мине и без арматурата (те му викат платно), но да съм си решал сам.....
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                            4-500лв за арматурата и 3 дни по здравна каса на топло( все пак си плащам здравните осигуровки), после вън, после 10 дни леко, после 10 дни до 10 кг после още 10 до 20кг. и после газ. Конкретния доктор каза, че може конкретно моята херния да мине и без арматурата (те му викат платно), но да съм си решал сам.....

                            Деди, нещо те работят с цените, май.

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                              4-500лв за арматурата и 3 дни по здравна каса на топло( все пак си плащам здравните осигуровки), после вън, после 10 дни леко, после 10 дни до 10 кг после още 10 до 20кг. и после газ. Конкретния доктор каза, че може конкретно моята херния да мине и без арматурата (те му викат платно), но да съм си решал сам.....
                              Лапароскопско или с рЕзане, че май лапароскопското не минава по каса ?
                              Питам, щото мен ме изненадаха с две, които естествено ше се правят наведнъж, та всичко е дубъл.
                              Ебаси тунинга си направИх !
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                На мен срещу тукашните цени направо ми се струва без пари.
                                Ако ще има някаква офанзива, казвайте, че ще се запилявам из морето след седмица и ще пропусна данданията.
                                Дядо, прави няк доброто, няколко стотин лева повече или по малко ще се намерят. И после гааааз!
                                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X