Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
    Е аз това имах предвид - предимно в почивните дни минавам през Дедо и с такова впечатление съм останал...
    После труповете си тръгват на свой ход.

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Това вече ми заприлича на някой хорър за върколаци и възкръсващи мъртъвци Дедо е 'фанал някоя вуду магия и им бае за да ги въскреси
      Последно редактирано от slowtraveler; 14-09-17, 18:59.
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Не. Просто такива неща карат много от приятелите на Владо.

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Не. Просто такива неща карат много от приятелите на Владо.
          Вярно.
          Но по правилно би било "караме".

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
            Вярно.
            Но по правилно би било "караме".
            Е сега какво се е променило.Некви убавци яздят живи трупове
            Ма , ако нещо го заболи зомбито , нали ще има с какво да му се премери кръвното
            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
              Е сега какво се е променило.Некви убавци яздят живи трупове
              Ма , ако нещо го заболи зомбито , нали ще има с какво да му се премери кръвното
              Тренира дъртия активно ,а и аз съм отпуска та го наблюдавам от близо.

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                Дедо е 'фанал някоя вуду магия и им бае за да ги въскреси
                Магия! Дедо на ръце да го носите, че ви е кандисал и ви обслуГва.
                сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                  Магия! Дедо на ръце да го носите,
                  ....Баш на ръце не, че у бугарско на рЪцеЕ - булката, първородния и ковчега ....като да не се чувствам булка или първородно.....

                  Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                  ще се радвам да споделяш периодично опита си 'какво може машинката'...
                  Споделям: гранд WJ 3.1Д нещо гмъц ( но може и да му е пипана инсталацията), тойота - пусна ме след въвеждане кода на двигателя ( с случая ZZE) после каза аааа "Корола версо" после кажи речи без проблеми, на "форд транзит" 2005 2.5д ми отказа, "Волво Ес60" също гмъц ( с уговорката за нечистоплътна инсталация), на WJ 4.7 програмиране на ключ през "тииф модула", а програмиране на дистанционно през модула на дясна предна врата.....
                  Още не съм намерил прехвалените "адаптиви" от газ как се трият....
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                    ....като да не се чувствам булка ....
                    Ма хич не щеш да си модерен !
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Дедо, Тойотите си искат точно уточняване на модела (голямо разпитване - години, комплектация, ама има ли безключов достъп и т.н.)... Ама след това си изкплюва модела и не съм имал проблем, поне на РАВ4, Авенсис и Лексъс IS..
                      За Волвото какво точно ти каза (може да се поослушам къде може да е проблема - моят екземпляр не съм го пробвал на такава машина)?
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                        Ма хич не щеш да си модерен !
                        Там покрай него в Костинброд има един модерен Азис та ако някой го влече на там на него да му ходи на гости
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                          Там покрай него в Костинброд има един модерен Азис та ако някой го влече на там на него да му ходи на гости
                          Ааа, тоя пак обърнА резбата и ся си е нормален, та ДЕдо може и да е в тренда.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                            Ааа, тоя пак обърнА резбата и ся си е нормален, та ДЕдо може и да е в тренда.
                            Абе то бивш негър и бивш п---л няма така че който го влече
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                              За Волвото какво точно ти каза
                              Пълна липса на комуникация, но пак повтарям там може и да е пипано от "майсторчета".
                              Ще чакам да дойде друго..... (първото за деня кафе)
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Деди искаш ли едно Субару за опити?
                                Нямам оплаквания , Ама така да се учиш
                                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                                A1+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X