Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: При Дядо Владо

    Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
    Случайно да "перкаше" по околомръсното (Бояна-Младост) в 9:30-40. ?
    Мдааа.Един червен Самурай ме изпревари...
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #32
      До: При Дядо Владо

      Да пробвам пак някои клип.Нестава
      878511557

      Коментар


      • #33
        До: При Дядо Владо

        Остави клиповете за няколко дни, върви някакъв ремонт на FTP сървъра и големи неща няма къде да се качват.

        Коментар


        • #34
          До: При Дядо Владо

          Ето малко снимки и от днешния тест.
          Прикачени файлове
          JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

          Коментар


          • #35
            До: При Дядо Владо

            Гранда, днес спокойно си заслужи името на не-паркетник.Е, малко засрамих брат ми,ама нека Дядо Влади да разясни.Да не се хвала сам де.
            JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

            Коментар


            • #36
              До: При Дядо Владо

              кой се представи по-добре, WJ ili Wk?
              Грандоман WJ 3.1 QD

              Коментар


              • #37
                До: При Дядо Владо

                Да не го засрама много,ама WK се представи по зле и от Трупчо.А WJ минава като танк.Интересното е, че с малко газ се качва от горе на снега без да се окопава.
                JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

                Коментар


                • #38
                  До: При Дядо Владо

                  Пак не се обади,ще те наказвам
                  878511557

                  Коментар


                  • #39
                    До: При Дядо Владо

                    Първоначално публикуван от Калин Преглед на мнение
                    Да не го засрама много,ама WK се представи по зле и от Трупчо.А WJ минава като танк......
                    Даааа нямаше днес много машини за сравняване, но в тежкия и навят сняг "Рейнджовете" се окопаваха
                    По-лекия и снабден с LSD диференциал "Трупър" беше много по-проходим
                    И накрая "Джипките": WJ с "куадра-драйв"-а си минава въртейки и четирите си гуми, докато WK-то (с неизвестна за мене система 4х4, т.е. някой ако знае да помага какво е и как се работи с него, че не намерих "бавни") тръгва и някакъв "тракшън контрол" спира ту това ту онова колело и в крайна сметка машината спира, т.е окопова се като ....
                    Тук не бистрим темата с гумите, но всички си бяха със стандартни М+S гуми. Имаше +и- но горе долу бяха на едно ниво......очаквам Ясен (или друг който има) ако иска да дойде и да пробваме как е с вериги поне на предните колела
                    Последно редактирано от дядо владо; 07-02-10, 22:12.
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • #40
                      До: При Дядо Владо

                      Аз ще дойда, но си мисля че за този род препятствия веригите са по-уместни на задните колела. Поне на Нива.

                      Коментар


                      • #41
                        До: При Дядо Владо

                        Първоначално публикуван от choko Преглед на мнение
                        Пак не се обади,ще те наказвам
                        Стана неочаквано.От дума на дума с Дядо Влади,решихме да разберем дали снега е много тежък или Рейнджа е виновен.Може да ти кажа че Джепчо излезе до горе от първия път.
                        Последно редактирано от Калин; 07-02-10, 22:50.
                        JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

                        Коментар


                        • #42
                          До: При Дядо Владо

                          нямаше днес много машини за сравняване



                          Много ме заинтригувахте. Пусто време все не стига. А как бих се... окопал... и аз...
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • #43
                            До: При Дядо Владо

                            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                            нямаше днес много машини за сравняване



                            Много ме заинтригувахте. Пусто време все не стига. А как бих се... окопал... и аз...
                            Заповядай колега,няма страшно и да се окопаеш ще те извадя,нали за това са тия буквучки под името ми.
                            JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

                            Коментар


                            • #44
                              До: При Дядо Владо

                              Друг път като правите такива неща пишете, че има и други желаещи
                              Грандоман WJ 3.1 QD

                              Коментар


                              • #45
                                До: При Дядо Владо

                                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                                Даааа нямаше днес много машини за сравняване, но в тежкия и навят сняг "Рейнджовете" се окопаваха
                                По-лекия и снабден с LSD диференциал "Трупър" беше много по-проходим
                                И накрая "Джипките": WJ с "куадра-драйв"-а си минава въртейки и четирите си гуми, докато WK-то (с неизвестна за мене система 4х4, т.е. някой ако знае да помага какво е и как се работи с него, че не намерих "бавни") тръгва и някакъв "тракшън контрол" спира ту това ту онова колело и в крайна сметка машината спира, т.е окопова се като ....
                                Тук не бистрим темата с гумите, но всички си бяха със стандартни М+S гуми. Имаше +и- но горе долу бяха на едно ниво......очаквам Ясен (или друг който има) ако иска да дойде и да пробваме как е с вериги поне на предните колела
                                WK трябва да е с quadra drive 2, трябвало е да му изключите ESP и другите шитни ...
                                Грандоман WJ 3.1 QD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X