Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
    Щастлив собственик и ....
    [ATTACH=CONFIG]901535[/ATTACH]

    Надин само толкоз ли даде?

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Не бе - това ползва Деди за подпалки на камината след ремонта Като гледам - го е изръсил по последните стотинки, щом му е взел и двата лева
      Другият вариант е Деди да е излязъл пред гаража с тази тавичка да изхвърли боклука, а хората да са помислили нещо друго и да са хвърляли там подаяния...
      Ама иначе - по снимката май не изглежда нещата да са приключили нормално и щастливо
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
        Надин само толкоз ли даде?
        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
        Ама иначе - по снимката май не изглежда нещата да са приключили нормално и щастливо
        До тук -двама не познали.

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Нямах предвид за пациента - там съм убеден във възможностите на Дедо...
          Имах предвид икономическата ефективност
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
            Нямах предвид за пациента - там съм убеден във възможностите на Дедо...
            Имах предвид икономическата ефективност
            Към 400лв. сметка за ток декември-януари покрити.
            Да благодарим на Създателя че сме на собствен ход и продължаваме ....
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
              До тук -двама не познали.
              Иво дружески бие самара , да се сеща...
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                Иво дружески бие самара , да се сеща...
                ТО се сети и отиде да орЕ на нивата (в гаража) и понеже е доказан професионалист, от цял разсадник с елхички отново откОпа борче.
                Дабъл ю бастун или "Гранд wj 4.7" неритмична работа и загуба на антифриз. Коледна дисекция - класика за "измит цилиндър".
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06090.JPG
Прегледи:1
Размер:66.4 КБ
ID:5743310Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06087.JPG
Прегледи:1
Размер:51.2 КБ
ID:5743312
                Главите в "Норена" пълен комплект нови гарнитури, сглобяваме и друм, да ама нейде в Балкана няколко седмици по-късно палейки го една убийствено стуена сутрин нещо не било така. Върна се при мен. Първо си преброих пръстите на ръцете - не съм си оставил някой, после подгоних любимите си токове и жици, нъцки, днес аутопсия и МЯУ две кобилици паднали ба`ааму.
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06162.JPG
Прегледи:1
Размер:109.1 КБ
ID:5743311
                Въпрос към колеги, на този мотор случвало ли ви се е, и какви възможни причини да търся. Разпределителния вал поне за сега ми се струва здрав, няма и разхлабени лагерни черупки ..........ба`ааму ш` съ изям
                П.П. това е на едната глава, вгади ми се и спрях аутопсията, но според това което съм диагностирал и на другата трябва да има поне един сходен проблем.
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Ламаринени кобилици ли виждам, или нещо бъркам?

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Деди! Мини на Ленд Ровър, по добре ще ти е! Барем такива измислици като тези мотори нЕма. Шегувам се .. иначе ти съчувствам.
                    Георги Танев (0+)
                    Land Rover Discovery 1 300 TDi
                    Land Rover Club Bulgaria
                    0887 930 238, 0878 797 768

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                      Ламаринени кобилици ли виждам, или нещо бъркам?
                      Като гледам не бъркаш Пенчо Имаше една песен на КИСС .. "Детройт рок сити" ......
                      Георги Танев (0+)
                      Land Rover Discovery 1 300 TDi
                      Land Rover Club Bulgaria
                      0887 930 238, 0878 797 768

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Възможно ли е задържащ клапан или резонанс на пружините при много високи обороти да 'охлаби' кобилицата?
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                          Възможно ли е задържащ клапан или резонанс на пружините при много високи обороти да 'охлаби' кобилицата?
                          Нещо такова е май. Внезапно получен много голям луфт.

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                            Възможно ли е задържащ клапан или резонанс на пружините при много високи обороти да 'охлаби' кобилицата?
                            Резонанс едва ли. Тогава всички мотори от този тип би трябвало да хвърлят кобилици. По скоро е задържащ клапан. На Деди утре ще му се отгади и ще продължи аутопсията и ще разберем.
                            Георги Танев (0+)
                            Land Rover Discovery 1 300 TDi
                            Land Rover Club Bulgaria
                            0887 930 238, 0878 797 768

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                              Деди! Мини на Ленд Ровър, по добре ще ти е! Барем такива измислици като тези мотори нЕма. Шегувам се .. иначе ти съчувствам.
                              Той Владо е запознат с дилемата поне от 10 години.
                              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                В "Норена" какво им правиха на главите? Ако са сменяни клапани/водачи, там ровичкай за причината. Освен задържащ клапан само на студено, не виждам какво друго може да е - или клапаните са нефелни, или водачите им. Гумички да задържат чак целия клапан не си го представям, освен ако парче от гумичката се е откачило и затъкнало някъде между водача и клапана.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X