Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Зетя яде бой как си му е реда?
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
      Утре, че сега съм се вкиснал
      Е аре де, неколко утрета минАха ?!
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Що тормозите дЕдо?

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Да не е да се е вкиснАл, щото аз му докарах "Пасата" си за смяна на ръждилката с антифриз?
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Да не е да се е вкиснАл, щото аз му докарах "Пасата" си за смяна на ръждилката с антифриз?
            Гадно си постъпил.

            Правя го досега на всяка кола която взема (на половината се е налагало) и винаги потичат като лейки.

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Добре де , защо трябва да има драми.
              Деди , къде от бързане , къде от преумора си е предобрил собствената кола.
              Нищо страшно -просто извън планов разход.

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                - Да си кажа и аз ( макар, че предполагам споделяте моите впечатления ) !!! Казвам се Венци и съм нов във форума, бях насочен към Дядо Владо да сменим разни "чорби" по новото ми Jeep-ле - адски много съм впечатлен, не само от подхода му към работата ( цялостните познания по техническата част и опростения начин, по който може да ги предаде на някой "зелен "), но и от времето прекарано там, което мина доста неусетно и смея да кажа ,че аз лично се чувствам обогатен като личност, че срещнах подобен тип човек, който е толкова еродиран и запознат в много отношения, а и в същото време, толкова скромен. Поздрави !!!

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Вълчо , сите пишещи в тази тема са готини.Иначе дедо да ги е разгонил.
                  Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Първоначално публикуван от VuL4o_V8 Преглед на мнение
                    - Да си кажа и аз ( макар, че предполагам споделяте моите впечатления ) !!! Казвам се Венци и съм нов във форума, бях насочен към Дядо Владо да сменим разни "чорби" по новото ми Jeep-ле - адски много съм впечатлен, не само от подхода му към работата ( цялостните познания по техническата част и опростения начин, по който може да ги предаде на някой "зелен "), но и от времето прекарано там, което мина доста неусетно и смея да кажа ,че аз лично се чувствам обогатен като личност, че срещнах подобен тип човек, който е толкова еродиран и запознат в много отношения, а и в същото време, толкова скромен. Поздрави !!!
                    Ето това е атестация !



                    Деди, и ние рупаме резанки !
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Първоначално публикуван от VuL4o_V8 Преглед на мнение
                      - Да си кажа и аз ( макар, че предполагам споделяте моите впечатления ) !!! Казвам се Венци и съм нов във форума, бях насочен към Дядо Владо да сменим разни "чорби" по новото ми Jeep-ле - адски много съм впечатлен, не само от подхода му към работата ( цялостните познания по техническата част и опростения начин, по който може да ги предаде на някой "зелен "), но и от времето прекарано там, което мина доста неусетно и смея да кажа ,че аз лично се чувствам обогатен като личност, че срещнах подобен тип човек, който е толкова еродиран и запознат в много отношения, а и в същото време, толкова скромен. Поздрави !!!

                      Тъй, тъй....

                      А ако вземе да си разчисти курника и облече едни нови гащиризони, пък ако завърши мозайката и тури един подемник - съвсем ще го БЪДЕ!!!!


                      Споляй ти Деде!!

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        .......
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Времето леко застудя. Май , май може да се спретне една лека скара -бира -ракий при Деди.Нещо за събота?
                          Лошо ли ви звучи сланинка , пържолка ...чист въздух ....
                          Само има един проблем според мен. Нещо шофьорите са кът.
                          Ясене , сега сериозно ако няма желаещи да карат-може ли виртуално така да се направи , че някой да изтегли
                          късата клечка?

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                            Зетя яде бой как си му е реда?
                            Там всичко е минало и е в архив.
                            Един съсед каза, че в района къщите подред са на милиционер, идиот, престъпник. До мен от едната страна е пожарникар, от другата полицай, а след всичките истории някога със зетя прокуратура и съд решиха, че не съм престъпник, ами тогава....
                            Защо се вкиснах
                            Обичам меката возия и си оставих изпусналите амортисьори до последно. Когато единия стана като дедовия "ептенмекечек" си ги смених, ама не съм правил макферсони, та си усложних живота и скъсах маншона на едната полуоска. Лошо не`а, другия беше скъсан от месеци и така смяна в комплект, но тук стана космато.
                            От едната страна кой знае защо полуоската не излизаше покрай скоростите. Йок проблем - хидравлика, чук и пук навън е карето. Нов маншон, грес доволно и монтаж на сляпо. Леко разклащаме, леко завъртаме, пльок влезнА, чук и монтаж. Като го почуквах за да влезе ми се стори че остана прекалено много свободна дължина на шлиците, ама проблем при монтажа нямаше. Тръгнах до магазина и нищо, нищо ама до време, след малко колата взе да вие и трепери като ранено животно. Спирам, оставя си я за "утре гаранционно" явно нещо съм объркал. На другия ден нормална съботна лудница в средата на която на гости идва и Регулатора. При смяната на амортисьорите колелата застанаха като на стар кавалерист краката след като е яздил буре през Атлантика. Докато си говорим за предници и реглажи давам на Крум ключовете да врътне кръгче и да си каже мнението за и за шума и за колелата и след малко той ми ги връща с думите че съм пешеходец защото с тези шумове това се не кара. В този момент дойде и Калин с безсмъртния трупър и като разбра за какво се чудя ме "успокои". При монтаж "на сляпо" съм завъртял вътрешната част на карето, полуоската е влезнала между него и сепаратора със съчмите и известно време е било здраво, после нещо е казало МЯУ. Привършвам е текущия джип и отивам силно скептичен да видя какво имаме за калиновата диагноза......оказа се прав, още от далече видях съчмите под колата. Крум реши че той е виновен, а аз не мога да го убедя че няма грам вина в тази работа понеже монтажа си е мой, а това че съчмите са изпадали докато той е преместил напред и назад с нищо не го прави виновен. Като и да е, имала глава да пати.
                            Вчера всяко зло за добро - махам гумата, развивам централната гайка на карето и то си излиза назад без съпротива, след всичкото въртяне и сецканЬе, полуоската пък излиза напред покрай кутията без яд. Псувам сам себе си на кьорав старец и све по списку....карето и полуоската на баня, след което оглед. Карето е разглобено, но здраво, а полуоската отпред е намляна на дупИ. Шублер, дремел, диамантени пилички, големите очила (зер деди е недоскив), африканската заклинателка мама Мудеба и вече всичко е в параметри. Тотал щета маншона и зегерката държаща карето. За късмет сменях каре на джип преди седмица и ми остана от него.......ъъъъъъ и е прибрах за да не се загуби някъде. Приятел ме успокои - в гаража е деди потърси........след ден я намерих предвид размера и съм е сложил в кутийката със зегерки с този диаметър, но явно при предните претърсвания съм гледал пак със затвореното око. Те така събота неделя и почивният ми ден понеделник си ги отработих, Крум е невинен, сега по някое време монтаж по-внимателно
                            И въпрос ако се монтира карето без тази зегерка кавко да се очаква?...........
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Да се разглоби на някой завой
                              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Най-вероятно ще се измъкне полуоската от шлиците,може много да кара но в един шибан момент на терсене место ще напомни за себе си.Ако имаш вариянт да изчакаш,пращай ми я да и поговоря,пък ако се видим,ще черпиш.
                                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X